Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też działa bez problemów,  żadnej pikselozy nawet na nagraniach w 4K 2160p . Zamówiłem jak pisałem ten modem Technicolor CGA4234 zobaczymy jak się będzie sprawował. Tylko zdzierstwo ta oplata 140 zł. Nie wiem czemu ktoś ma pikselozę czy to sprawa kabla hdmi ? Ja miałem podłączony tym, co był w pudełku i było ok, a że miałem taki z podobno pozłacanymi końcówkami no drogi był to zmienilem, ale to samo. Ja bym stawiał jednak na wadliwy dekoder. Może wymiana pomoże ? Aha ja mam ustawione na 60 Hz, ale nic to nie zmienia to co zmienić na 50 Hz tak ma być poprawnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też po przejściu na czas nieokreślony internet zaczął działać gorzej? Ciągle przerwy w dostępie, jak działa to działa gorzej niż wcześniej. Teraz place 49 zł za 450 Mbps więc nie wiem czy dostanę coś lepszego na nowej umowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfm87 7           dzięki za informacje dotyczące Hz. Co do routera nie wiedziałem o tym. Zamówiłem na infolinii. Dzwonił do mnie dzisiaj monter z informacją, że na razie Technicolorów nie mają, będą w przyszłym tygodniu. Dzwonił z Brzeska, bo tam jest siedziba  Vectry i Multimedia  a ja mieszkam w Bochni gdzieś 16 km stamtąd. Nie wiem, czy tak mogę, bo gość ma zlecenie i jeszcze dzwonił i pytał się, czy na pewno a byli już u mnie dwa razy, bo najpierw przywieźli dekoder bez dysku, potem dekoder z dyskiem i śmiali sile ze pewnie niedługo będzie wymiana, jak się pojawią dekodery z 2,3,czy 5 TB. Poza tym ze nie da się utworzyć swojej listy dekoder jest super po tym jak informatycy naprawili mi nagrywanie teraz z dowolnego kanału zlecam sobie nagrania po 2 naraz, bo widocznie są 2 głowice i teraz już mam zaległe 10 filmów z HBO i Canal + i innych kanałów. Raczej teraz by mi nie zmienili gdybym odmówił w Vectrze, a za chwile zadzwonił do Brzeska do technika. Chyba to nie przejdzie. A co do TV Biłgoraj  to jest czy nie ma i na którym kanale, bo z ciekawości bym zobaczył ??

Buba  a czemu nie masz 600Mb skoro już więcej to chyba niewielka różnica w cenie 450 a 600 ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianos12  może zależy od pakietu jakiego masz. Ja mam platynowy. Wiem, że jak masz pakiet podstawowy, to naprawdę mnóstwo kanałów brakuje, musisz sprawdzić. Patrzyłem teraz ja mam TVN 7 i działa.

A propo mojego poprzedniego postu w Brzesku w Vectrze już mają  Technicolor CGA4234. Miała być dziś instalacja, ale będzie w poniedziałek. Zobaczę co to cudo :) potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianos12    może właśnie dlatego, ja zloty miałem tylko chwilkę i zmieniłem zaraz na platynowy, bo wiele mi brakowało, z tym że ja dużo płace, bo mam absolutnie wszystkie kanały. Takie zboczenie kto zabroni. Lubię mieć to co mi pasuje.

 

Hoborym   teraz sprawdziłem kanał 307  u mnie na AXN HD Catch-up  działa  normalnie - sprawdzilem 3 dni do tyłu i puściłem serial - szedł normalnie. Swoją drogą fajna usługa wiele rzeczy mi ucieka, a tak zawsze obejrzę, pod tym względem Vectra jest OK.  Może brak Catch-up to wersja dekodera i oprogramowania ? Ja mam Vectra Smart TV 4K 1 TB, czyli z dyskiem. Może wejdź w ustawienia i odnów uprawnienia może to naprawi sprawę. Innego pomysłu nie mam.

Z tego co sobie przypominam jeszcze 2 dni temu informatycy zdalnie grzebali w sofcie bo nagrywanie ani w chmurze, ani na dysku nie działało może wtedy wgrali jakąś poprawkę. No chyba że masz inny model dekodera i tam to nie wszędzie działa. Warto przejrzeć posty i sprawdzić twój

model dekodera i jego zapytać, czy na tym kanale mu działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to coś dziwnego w Vectrze, takie problemy to ja owszem miałem w Orange z Canal+Online i HBO MAX po półtora roku też mi pisało ze licencja wygasła/ skontaktuj się z operatorem-i było tak że Canal+ Online przez pół roku nie potrafili włączyć a HBO MAX jeszcze dłużej w sumie się nie doczekałem i ich olałem. Orange chwali się światłowodem 1 Gb/s i to jedyne czym mogą się pochwalić telewizja to u nich padaka — o wiele lepiej to działa w Vectrze za chwile wszystko włączają jak zamówisz. Co do dekodera to już wiem, jaki masz i choć miałem go przez chwilę,  poza brakiem dysku nie wydawał mi się wcale zły, może przed wymianą pogadaj z użytkownikami tego dekodera czy też mają takie problemy, może wystarczy zadzwonić na infolinię techniczną, albo po prostu wymienić egzemplarz, bo jest walnięty. A co do dekoderów, jako że Vectra u mnie niedawno ruszyła to nawet nie wiedziałem, że mają poza tymi dwoma inne modele, masz ich nazwy, oznaczenia, bo jestem po prostu ciekawy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris68 u mnie normalnie działał Catch-up tylko wczoraj coś mu odwaliło i przestał działać na AXN . Dzisiaj jest postęp bo pokazały się już te kółeczka od Catch-upa  na AXN choć jeszcze nie na wszystkich filmach, bo np na serialu CSI  Kryminalne zagadki jeszcze nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoborym a ja właśnie ten serial wtedy puściłem tylko nie mogłem sobie przypomnieć tytułu. No cóż, pozostaje powiedzieć ze czasem dziwnie zachowują się nasze dekodery i czasem trzeba czekać lub zadzwonić na infolinię techniczną. A przywróciłeś sobie uprawnienia jak pisałem to czasem pomaga ?    Ja ubolewam ze dla dekodera w sklepie Google Play nie da się ściągnąć aplikacji Apple TV której jestem abonentem, żadne próby nie działają. I muszę to robić bardzo okrężną drogą włączać Chromecast 4, 4K, a to zawsze problem, bo tak robiłem wszystko jednym pilotem a tu zaczyna się mieszanie pilotami co mnie złości. Dlaczego nie wprowadzą tej apki? I druga rzecz od podłączenia nowego dekodera na tv nie pokazuje mi się pogłaśnianie a mam Soundbar Sony 300 W z  subwooferem — a przedtem to działało. Soundbar podłączony po optyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianos12, bo FOX HD jest niestety w platynowym. A ty, dlaczego z niego zrezygnowałeś ze względu na cenę ??

U mnie FOX HD jest na 320 kanale.

damianos12 sorry że dopiero teraz, ale dopiero przeglądałem pocztę i zauważyłem prywatna wiadomość. Tam masz odpowiedzi na twoje pytania.

Kużwa jego....... chwaliłem się, że nagrywanie działa, włączyłem po południu film do nagrania żeby wieczorem obejrzeć i znów kicha - nie da się wejść w nagrania. I znów telefon do Vectry i znów informatycy mają to naprawiać. Naprawdę bez sensu taka robota - albo oni coś mają zwalone u siebie, albo te dekodery są trefne, że soft sam działa ? I pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoborym  no ja nie wiem, dlaczego mam takie problemy, ale skoro oni są to w stanie zdalnie naprawić to coś nie tak tylko jak wyczuć co-walnięty dekoder czy co ??

JEŻELI TO KOGOŚ ZAINTERESUJE TO KILKA ZRZUTÓW EKRANU Z ROUTERA  TECHNICOLOR  CGA4236TCH1 :  Screenshot-2.jpgScreenshot-3.jpgScreenshot-4.jpgScreenshot-5.jpgScreenshot-6.jpgScreenshot-7.jpgScreenshot-8.jpgScreenshot-9.jpgScreenshot-10.jpgScreenshot-11.jpg

JEDNO CO MNIE RAJCUJE TO, TO ŻE NIE MUSZĘ JAK W ROUTERZE ORANGE ZMIENIAĆ WI-FI  Z 2,4 NA 5 ghz TYLKO SIEJE NA OBU PASMACH. JEST TO DOBRE, BO KAMERA IP, ŻARÓWKI LEDVANCE SMART WI-FI I DRUKARKA DZIAŁA NA 2,4 ghz A RESZTA SPRZĘTU NA 5 ghz  I NIE MUSZĘ ZMIENIAĆ W USTAWIENIACH. NO I WRESZCIE MOGĘ  PODŁUBAĆ W BEBECHACH ROUTERA. A WIZYTA TECHNIKA Z NOWY ROUTEREM WYPADŁA IDEALNIE, BO O 8 RANO PADŁ MI ZUPEŁNIE INTERNET, WIĘC PRZY OKAZJI MONTAŻU ZADZWONIŁ DO CENTRALI I ONLINE WSZYSTKO NAPRAWILI CO I TAK TRWAŁO PRAWIE GODZINĘ.       PRZEPRASZAM  ZA CAPS LOCK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawdzona informacja dla wszystkich tych, którzy mają dekodery Vectra Smart TV 4K PVR: konsultanci radzą, żeby nagrywać w chmurze, ponieważ wykryto wadę oprogramowania. Obecnie dekodery te albo w ogóle nie nagrywają na dysku lub nagrywają i nagrany program znika w ciągu kilku godzin. Na razie producenci softu do nowego dekodera nie potrafią sobie z tym poradzić. Fajnie. Ciekawe ile będziemy czekać i czy w ogóle oprogramowanie zostanie naprawione !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...