Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Vectra, ale UPC-Play zauważyły, że klienci preferują usługi internetowe niż tradycyjną telewizję. Oferta, sprzęt i cena za samą telewizję(tańszy stream niż DVB-C) + usługi streamingowe idą w tym kierunku.

Pełna oferta telewizyjna jest przez stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i dekodery antenowe zakończą swój żywot. Wygląda na to, że taniej i wygodniej dla Vectry udostępnić klientowi multicasta z Tv niż męczyć się z modulowaniem do dvb-c, dodatkowo pogarszając jakość obrazu. Z dekoderami zostaną abonenci 50+, a młode pokolenie już nie ogląda linearnej telewizji.
Skończy się też biadolenie że Vectra nie ma tego i tego w ofercie tv. Kup sobie sam internet i szukaj appek streamingowych gdzie bedziesz miał psp.

Edytowane przez Kiler
Bez wulgaryzmów proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tu się mogę zgodzić. Dlatego napisałem, że internet i ceny za abonament komórkowy mają dobre. Jednak jak pokazują badania choćby z Kataru większość ogląda sport w tradycyjnej tv- dla mnie choćby PSP ma lepszy obraz przez satelitę niż z neta, do tego niewątpliwie bardziej stabilny. Niech Vectra wyda taką hybrydę jak choćby Ultrabox, gdzie masz apki Netflixa czy Viaplay, a nie takie coś jak smart, które krytykują niemal wszyscy.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2022 o 15:57, Madekp napisał(a):

Posiadam C+ Prestiż a nie mam kanału C+4K, bo nie mam jakiegoś smarta, który notabene technicy Vectry nawet nie polecają. Dodam, że mam możliwość techniczną na odbiór tegoż kanału.

 

więcej! można mieć smarta, można mieć pakiet c+prestige i nie mieć tego jednego kanału. Vectra zrobiła osobny pakiet canal+prestige 4k (nie ma go na stronie, w ebok, dowiedziałem się o tym jedynie na infolinii na której też nie wiedzieli i po wielu konsultacjach doszli do tego). Także posiadacze tych ich smart 4k dekoderów i najwy. pakietu c+ też nie zobaczą tego nowego kanału.

Ja czekam na koniec umowy na c+ i jeśli nie będzie jak w innych kablówkach, że do tego pakietu jest dołączany canal+online to rezygnuję z c+ przez vectre i biorę sobie osobno c+online gdzie mam i kanały na żywo i całą bibliotekę i oglądam co chce i kiedy chce, a nie jak obecnie uwiązany ramówka telewizyjną, model dostępu jak z poprzedniej dekady. I wyjdzie to taniej niż przez kablówkę. 

23 godziny temu, NightRiders87 napisał(a):

Może wreszcie będzie już pilot z cyframi do tego dekodera. 

 

pytanie czy dla obecnych klientów będzie możliwa wymiana, czy jedynie przy nowych instalacjach

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, im więcej klientów kablówek będzie w ten sposób rezygnować  z pakietu C+ tym szybciej kiedyś operatorzy zrozumieją, że oferowany pakiet premium na obecnych zasadach jest z innej epoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2022 o 10:25, jose arcadio morales napisał(a):

To Canal decyduje czy tak czy nie a nie Vectra.

 

kwestie licencji jakoby i kosztów

 

tak samo jak to nie dogadanie się Vectry z canal+ aby udostepniać canal+online dla posiadaczy pakietu C+

Inea jakoś dogadała i udostępnia, i nie jest to jedyny operator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lakiman napisał(a):

Inea, Orange IPTV..a najwięksi jak: UPC, Vectra też kiedyś mogłyby się dogadać.

 

 

orange iptv też udostępnia c+online w ramach posiadanego pakietu c+?

hmm, tu gdzie mieszkam jest orange swiatłowód, mają stabilny internet bo kiedys mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lakiman napisał(a):

🙂 zgadza się wraz z C+4K.

Pakiet u nich nie jest tani( ale w sumie w której kablówce ma atrakcyjną cenę ? ) ale nie jest wybrakowany.

 


no w vectrze mam prestige za 39,99 ale wybrakowany i chyba z kimś wykupie sobie c+online na pół roku. Na dwie osoby licząc wyniesie mnie 9 zł na miesiąc dodatkowo ale oglądam co chce kiedy chce i gdzie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kończy mi się umowa na telewizję i internet. Obecnie posiadam Pakiet Platynowy z Canal+ Prestige oraz Internet 100 Mb/s + Wi-Fi  i płacę 119 złotych. Dostałem propozycję przedłużenia za 129 złotych i nie wiem czy jest to dobra oferta, liczyłem na to że nie będę płacił powyżej 100 złotych. Dekoder PVR ADB-3831CDX oraz Router Technicolor CGA2121.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dekoder tv smart 4k Box DV8519.

 

Problem jest taki ze przy pierwszej instalacji (uruchomieniu) wybieram język. Nastepnie sieć. (Próbowałem z siecią bezprzewodową I Ethernet) klikam dalej . Pokazuje sie ekran "Połączono z internetem". I cofa sie do początku.  Czyli wyboru języka.

I tak w kółko.

 

 

Czy ktos wie jak dekoder zresetować albo naprawić.

 

Czy dekoder nadaje sie na złom?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się zawiesiło. Spróbuj odłączyć na chwilę z gniazdka i jeżeli będzie tak samo to spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne w ten sposób:

  1. Kiedy jest odłączony od zasilania wciśnij igłą przycisk reset wewnątrz obudowy, pomiędzy kablami USB z boku pudełka jest dziura okrągła
  2. Podłącz do zasilania i puścić reset kiedy pojawi się logo na ekranie
  3. Jeżeli wszystko zrobiłeś dobrze to pojawi się lista z numerami i opisami więc jeżeli wróciłeś do łączenia z siecią zrób ponownie od punktu 1
  4. Z listy wybierz factory reset i potwierdź na drugim ekranie
  5. Po resecie wybierz reboot

Minusem jest to że jeżeli miałeś zalogowane aplikacje to musisz się zalogować ponownie ale z tego co piszesz to nowy dekoder.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...