Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatecznie przedłużyłem umowę na 12 miesięcy. Zachowałem „stary” dekoder 4K PVR, bo na tym mi najbardziej zależało. Niestety nie udało się osiągnąć takich warunków co chciałem, bo miało być mniej i taniej ale i tak chyba nie ma tragedii :)

Pełna oferta TV ze wszystkimi C+, HBO z HBO Max itd. + Internet 600Mb za 124,99 zł / mc.

Edytowane przez xoxsxcxcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, xoxsxcxcx napisał(a):

Ja ostatecznie przedłużyłem umowę na 12 miesięcy. Zachowałem „stary” dekoder 4K PVR, bo na tym mi najbardziej zależało. Niestety nie udało się osiągnąć takich warunków co chciałem, bo miało być mniej i taniej ale i tak chyba nie ma tragedii :)

Pełna oferta TV ze wszystkimi C+, HBO z HBO Max itd. + Internet 600Mb za 124,99 zł / mc.

Świetna oferta. Ja płacę 17,50 zł więcej, ale mam jeszcze dodatkowy dekoder PVR jako Multiroom + Eleven, Filmbox, Cinemax. Czyli jeszcze jest szansa wywalczyć sensowne warunki... Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, bo inne kablówki mają wszystko za darmo. Jakimś cudem UPC czy Orange dodali PSP, a dziwnym trafem tylko Vectra nie ma PSN. Nie tylko Canal+ ich prześladuje, ale też Polsat. :) Jak napiszesz, że jest to jedna z najgorszych kablówek w Polsce, to uwierzę że jej nie bronisz bez sensu. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się robi biznes popatrz na wyniki bo chyba jednak większość nie ocenia sieci kablowej przez pryzmat dostępu do kilku kanałów sportowych albo samej telewizji 😂  Teraz filmy, seriale i transmisje sportowe przenoszą się do internetu. Informacje zrobiły to już dawno temu kończąc przy okazji historię papierowych gazet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jose arcadio morales napisał(a):

Tak się robi biznes popatrz na wyniki bo chyba jednak większość nie ocenia sieci kablowej przez pryzmat dostępu do kilku kanałów sportowych albo samej telewizji 😂  Teraz filmy, seriale i transmisje sportowe przenoszą się do internetu. Informacje zrobiły to już dawno temu kończąc przy okazji historię papierowych gazet.

Jeśli Tobie w kablówce nie są potrzebne kanały tv, to gratuluję płacenia za coś czego nie oglądasz. Tak naprawdę wystarczy Ci widocznie tv naziemna. :) Dla mnie kabel kojarzy się z jak największą dostępnością kanałów, a akurat sportowe są dla wielu ważne, bo rzeczywiście film czy serial już dawno oglądam w streamingu.

@lakiman

W Vectrze też ten kanał jest dostępny tylko dla wybrańców z beznadziejnym smartem jak napisał @Madekp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z ciebie struś niewygodny temat te dane o abonentach chyba 😂 Nie każdy ma czas na siedzenie przed telewizorem u mnie to jest dodatek do internetu bo kablówki w paczkach usług mają najlepsze ceny, promocje na Netflix czy inne. Smart jest i działa normalnie ale korzystam przyznam głównie z GO. Gdybym mógł sam złożyć to brałbym internet moduł ci i telewizja go bo pudełko wolę chromecasta albo xiaomi - są mniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc tę jałową dyskusję stwierdzę tylko, że mam w miarę dobrą ofertę od Vectry, szczególnie w kwestii internetu i abonamentu telefonicznego. Natomiast każda próba obrony ich dziadowskiej oferty tv wygląda mi podejrzanie. Obecnie to tylko dodatek i ich dekoder mam tylko w sypialni, ale mogę tylko sobie wyobrazić moje, bardzo delikatnie mówiąc, zdenerwowanie, jakby się okazało, że na moim dekoderze 4K nie mogę odbierać Canal+4K. Tak samo jak życzę Ci miłego oglądania w Vectrze wtorkowych zmagań LM na Twoim rewelacyjnie działającym smarcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...