Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.12.2022 o 19:22, SHY-BUS napisał(a):

 

Chcesz wszystkich nagrywać? Takie dowody nie przejdą.

Na każdej ulotce masz dowody. Usługa jest dostępna terytorialnie i na niektórych typach dekoderów. 

Więc jeżeli decydujesz się na dekoder, a nie moduł CI+ to VOD i Catchup należą ci się jak psu buda.

Nie, nie chcę nagrywać. 

Po co ten sarkazm?


A na każdej ulotce napis malutkim druczkiem: ulotka nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Jak wynika z art. 71 kodeksu cywilnego, jeśli informacja handlowa nie zawiera istotnych postanowień umowy, to nie jest ofertą.

Koniec kropka.

Jeżeli natomiast w umowie jest wyszczególniony VOD tak jak napisał @Hoborym to zupełnie inna sprawa.

Niech składa reklamację, jedna za drugą. Można to zrobić przecież przez swoje konto abonenta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2022 o 23:13, kfm877 napisał(a):

Jeśli ktoś ma tylko wifi5 to max 866Mb w 3x3 lub 433Mb w 2x2.

1x1 to 433 Mbps, 2x2 to 866 Mbps, 3x3 to 1300 Mbps.

 

Na telefonie z wifi5 z jedną wbudowaną anteną spokojnie osiągam 300 Mbps na łączu 300 Mbps od Multimedia na własnym routerze wifi5.

Oczywiście nie są to wielkie odległości.

 

Połączenie zestawione na 433 Mbps.

Kanał oczywiście ustawiony na szerokość 80MHz.

 

Edytowane przez aquarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arkon napisał(a):

Nigdzie nie napisał z jakiego pułapu startuje. Poza tym staż ma podobny do mojego, więc i ceny powinny być porównywalne. U mnie i tak podrożało, bo miałem przez kilka miesięcy umowę na czas nieokreślony.

 

3 minuty temu, Arkon napisał(a):

Nigdzie nie napisał z jakiego pułapu startuje. Poza tym staż ma podobny do mojego, więc i ceny powinny być porównywalne. U mnie i tak podrożało, bo miałem przez kilka miesięcy umowę na czas nieokreślony.

 

3 minuty temu, Arkon napisał(a):

Nigdzie nie napisał z jakiego pułapu startuje. Poza tym staż ma podobny do mojego, więc i ceny powinny być porównywalne. U mnie i tak podrożało, bo miałem przez kilka miesięcy umowę na czas nieokreślony.

 

Teraz, Misiu1983 napisał(a):

W chwili obecnej. TELEFON , ZLOTY , SON, eleven. Internet 100. To wszytsko za 124.99

 

 

3 minuty temu, Arkon napisał(a):

Nigdzie nie napisał z jakiego pułapu startuje. Poza tym staż ma podobny do mojego, więc i ceny powinny być porównywalne. U mnie i tak podrożało, bo miałem przez kilka miesięcy umowę na czas nieokreślony.

Przepraszam za skopiowanie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Arkon napisał(a):

To sorry, ale zrobili Cię w konia, za przeproszeniem. Przy łączonej ofercie internet nie ma prawa tyle kosztować, podobnie powinni Ci dać SnO z Eleven za 15 zł łącznie. Już są spore oszczędności.

159.99 to za ofertę proponowana czyli 

Zloty, Sno, eleven, 2x karta CI +, Canal PLUS PRESTIGE,net 300, telefon.

To co napisałem jest ofertą stara jaka posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jose arcadio morales napisał(a):

"Nie ma prawa" "powinni" :) A Co ty wiesz o tym co się w którym miejscu opłaca Operatorowi i Klientowi 😂

Wyraziłem swoją opinię, do której mam prawo, a Ty możesz nadal się śmiać i bronić chorych cen tego coraz gorszego operatora. Twoja wolna wola. Nadal podtrzymuję swoje zdanie, że kolegę próbują nabić w butelkę. Zawsze warto po pierwsze złożyć wypowiedzenie, po drugie zadzwonić do DUK 586 705 251. Polecam tę metodę @Misiu1983, a nie słuchanie kolegi wyżej. :) Powodzenia w negocjacjach, to w końcu Twoje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz Ci odpowiadam, bo szkoda mojego czasu. Nie mam zamiaru porównywać, bo najwięcej zależy od umiejętności negocjacji i trafienia na odpowiedniego konsultanta. U mnie w bloku nie było konkurencji w stylu UPC, teraz dopiero pojawił się Orange i mam dość dobrą ofertę. Czego i innym życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Arkon napisał(a):

Ostatni raz Ci odpowiadam, bo szkoda mojego czasu. Nie mam zamiaru porównywać, bo najwięcej zależy od umiejętności negocjacji i trafienia na odpowiedniego konsultanta. U mnie w bloku nie było konkurencji w stylu UPC, teraz dopiero pojawił się Orange i mam dość dobrą ofertę. Czego i innym życzę. :)

Dziękuję.  To jest właśnie oferta DUK Vectry za 159.99 zł. Nie przyjąłem. Mam 20 dni na zastanowienie się bo do 31.12 mam umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakimanJa bym bez wahania wybrał UPC, ale nie mam dostępu. Orange ma chore ceny, a i ponoć jakość słabszą. Na tę chwilę moja oferta łączona z Vectry i PC+ zadowala mnie w 100%. :)

@Misiu1983Nie wiem czy złożyłeś wypowiedzenie, ale spokojnie możesz zadzwonić do DUK. Może trafisz na ogarniętego konsultanta. Na pewno tak jak napisałem możesz dostać SnO i Eleven za 15 zł oraz dużo tańszy internet. Ja kiedyś walczyłem długo i zaciekle i chyba z 20 konsultantami wojowałem, aż w końcu osiągnąłem to co chciałem. Jeszcze raz powodzenia i spokojnie możesz sam dzwonić na w/w numer, nie musisz czekać na telefon z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Arkon napisał(a):

 

@Misiu1983Nie wiem czy złożyłeś wypowiedzenie, ale spokojnie możesz zadzwonić do DUK. Może trafisz na ogarniętego konsultanta. Na pewno tak jak napisałem możesz dostać SnO i Eleven za 15 zł oraz dużo tańszy internet. Ja kiedyś walczyłem długo i zaciekle i chyba z 20 konsultantami wojowałem, aż w końcu osiągnąłem to co chciałem. Jeszcze raz powodzenia i spokojnie możesz sam dzwonić na w/w numer, nie musisz czekać na telefon z ofertą.

Dzięki. Tak zrobię. Trafiłem na Panią po 50tce. Nie da się. Nie mogę. Dałam Panu najtańsza ofertę. Itd. Chcę,  aby rodzice taniej płacili. Nie chcę za darmo, ale aby było mniej niż 159.99 zł.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arkon napisał(a):

@lakimanJa bym bez wahania wybrał UPC, ale nie mam dostępu. Orange ma chore ceny, a i ponoć jakość słabszą. Na tę chwilę moja oferta łączona z Vectry i PC+ zadowala mnie w 100%. :)

@Misiu1983Nie 

U Ciebie Vectra+ Canal+, a u mnie UPC + Canal+ również 100% satysfakcja wobec takiej oferty łączonej.

Przyznaję, że jakość niektórych kanałów z sat jest lepsza niż w kablówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...