Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, bLaYd napisał:

Mi proponują przejście z internetu 150 na 450 za dodatkowe 15 zł do abonamentu. Ciekawe skąd promocja na upgrade za 1 zł? Możesz podrzucić regulamin oferty, który powinieneś dostać wraz z nowymi warunkami?

Promocja Jesień-Zima 2021: Premium WB20M, trwa od 20.10.2021 do 21.01.2021.

Być może zaoferowali mi, bo mam 4mce do końca umowy. Zgodziłem się tylko dlatego, bo parząc na to co się dzieje z cenami, to stwierdziłem, że praktycznie za tą samą cenę warto skorzystać, tym bardziej, że C+ i HBO nie uległy przedłużeniu, a na tym mi zależało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartosz1 napisał:

❄️WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ❄️- chodź bez zmian w sieci VECTRA może będą wesołe. 

 

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Vectrowych abonentów. Oby w kolejnym roku 2022 nasz ulubiony operator nie miał swoich abonentów gdzieś i w końcu słuchał nasz próśb o ten czy o tamten kanał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Besciakos napisał:

Vectra to Mistrze obsługi klienta. Kontaktowałem się z nimi w sprawie zawarcia umowy. Dostałem info , że oferty są takie same jak na stronie i jak jestem zainteresowany, to mam złożyć zamówienie przez stronę .

Jeśli w VECTRZE byłyby takie same oferty we wszystkich kanałach sprzedażowych to byłaby im niepotrzebna taka armia akwizytorów : https://www.vectra.pl/przedstawiciele-handlowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2021 o 16:56, Arkon napisał:

Ja bardziej realne życzenia złożę- nie oczekujcie zbyt wiele po Vectrze i miejcie odwagę na zmianę. Na szczęście monopolu nie ma. Przede wszystkim dużo zdrowia.

Czyli zmiana na Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2021 o 21:39, Besciakos napisał:

Vectra to Mistrze obsługi klienta. Kontaktowałem się z nimi w sprawie zawarcia umowy. Dostałem info , że oferty są takie same jak na stronie i jak jestem zainteresowany, to mam złożyć zamówienie przez stronę . Koleś mnie odpalantowal 👍 i to definitywnie .

Mnie nie przebijesz:

Kiedyś do nich pisałem w sprawie usterki internetu i jakie info od nich dostałem ? UWAGA ! Że tego kanału na tą chwilę nie mamy w ofercie telewizyjnej 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałem zapytać czy w przypadku Vectry przy wypowiedzeniu umowy można liczyć na podobne rabaty jak w przypadku Canal+ czyli nawet w okolicach 50% od ceny cennikowej?

Mama posiada teraz platynę + nagrywarka, 300mbit i telefon stacjonarny tylko do odbierania połączeń z fakturą papierowa za 101pln.

Wszystko na czas nieokreślony.

Czuje, że da się to wyjąć taniej przy wypowiedzeniu. Pytanie na ile można liczyć?

Chętnie dołożymy do tego podstawowy telefon komórkowy (teraz 15pln wg cennika). Da się to domówić do głównej umowy czy trzeba osobno?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez red_fork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na komórki mam umowę, która nie ulegnie zmianie po zakończeniu 2 lat. Niestety nie pamiętam co było napisane w tej dotyczącej tv i internetu. Tylko dziwi mnie fakt, że jeden konsultant mówi o 5 zł, a drugi o 10. Na Viaplay już nawet nie ma 2 miesięcy za darmo. Oni żadnej umowy nie potrafią podpisać, nie tylko z Polsatem nie umieją się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał:

Ile w końcu bym płacił więcej przechodząc na umowę bezterminową? Jeden konsultant twierdzi że 5 zł, drugi mówi 10.  Niezły bałagan w tej Vectrze. Nie chcę na razie wiązać się z PC+, bo nie wiadomo co z Viaplay.

 

Od dwóch lat jak przedłużam umowy ceny mam te same, zarówno u siebie, jak i u ojca, bo mu też załatwiałem przedłużenie.

@Arkon przy każdym przedłużeniu masz tabelkę, gdzie masz cenę aktualną jaka obowiązuje przez 24mce i cenę jaka wskoczy po 24mcach. Jak załatwiałeś w biurze to masz na papierze, jak załatwiałeś przez telefon, to otrzymujesz na maila. Wszystko jest napisane czarno na białym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest konkretnie pakiet, internet i dekoder? Poza tym każda rozmowa jest nagrywana, więc jak tak Ci powiedzą to muszą dotrzymać słowa, bo reklamacja będzie zasadna. Tylko trzeba konkretnie o wszystko wypytać. Ja sobie jeszcze zapisuję datę i nazwisko konsultanta w razie problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2021 o 20:11, Sky021 napisał:

Ciekawy niby w czym kolejny kanał serialowy i jest ich cała masa w Vectrze, ostatnio dodali Dizi i teraz kolejny a filmowych typu AMC, RedTop, Europa, Sci Fi nie widać

Sundance tv 

W dniu 23.12.2021 o 23:31, NightRiders87 napisał:

Boicie się strasznie tego smarta, powiem wam że działa już naprawdę dobrze.


można już poruszać się tylko po swojej liscie kanałów, już nie wyrzuca do ogólnych z góry narzuconych list?
są podglądy co na ulubionych kanałach jest obecnie emitowane?
są już dostępne napisy na kanałach filmowych? 

limit nagrań w chmurze tego dekodera zwiększono i można nagrać więcej jak 10h (😂)?

co się zmieniło, jestem poza Polska bez towarzysza nie-Smarta

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest konkretnie pakiet, internet i dekoder? Poza tym każda rozmowa jest nagrywana, więc jak tak Ci powiedzą to muszą dotrzymać słowa, bo reklamacja będzie zasadna. Tylko trzeba konkretnie o wszystko wypytać. Ja sobie jeszcze zapisuję datę i nazwisko konsultanta w razie problemów.

Na tym adresie mam tylko pakiet złoty +dekoder HD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Bartosz1 napisał:

 Do Sky021 - przecież żadnego kanału nie dodali nowego. 

Nie wiem jak inni ale ja osobiście wolę mniej nowych kanałów w ofercie, ale wartych uwagi niż mieć w ofercie kanałów x*x*y*120 takich co raz czy dwa razy włączyłem od dodania.

 

Weźmy np. kanały Polsatu:

Polsat Sport News - jestem za dodaniem go, bo to uzupełnienie paczki sportowej słonecznego nadawcy. Co do Polsat Sport Premium - to nie należę do takich wielkich fanów sportu, to co na TVP Sport, Eurosport itp. mi starczy. Polsat Seriale - po co nam kolejny Polsat Powtórka, jak seriale Polsatu są na innych kanałach emitowane w kółko. To samo się tyczy np. z Polsat Play czy Polsat Sport Fight - mamy po dwa różne kanały o tej samej tematyce.

 

Ale jeżeli Vectra uzna że taniej wyjdzie dodać całą paczkę niż pojedynczo kanały w takim wypadku niech doda całą brakującą paczkę Polsatu.

Edytowane przez lukasz1122a
dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...