Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lakiman napisał:

Takie to trudne wybrać operatora, który zapewni Wam dostęp do większego wachlarza kanałów?

Na Vectrze świat się nie kończy.

Sa operatorzy OTT, serwisy jak Canal+ .

I tu masz rację :)

Ja np. powiem na swoim przykładzie mam platynowy pakiet 160 chyba kanałów i oglądam przy dobrych wiatrach 10-15. A osobom które piszą - dlaczego Vectra nie dodaje nowe stacje ? Proponuje tutaj napisać jakich konkretnie kanałów oczekuje i co będzie na nich oglądać. Bo dodać aby tylko dodać to mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukasz1122a napisał:

I tu masz rację :)

Ja np. powiem na swoim przykładzie mam platynowy pakiet 160 chyba kanałów i oglądam przy dobrych wiatrach 10-15. A osobom które piszą - dlaczego Vectra nie dodaje nowe stacje ? Proponuje tutaj napisać jakich konkretnie kanałów oczekuje i co będzie na nich oglądać. Bo dodać aby tylko dodać to mija się z celem.

Wielokrotnie to pisałem- PSP, PSN oraz Canal+4K i nigdy nie myślałbym o zmianie operatora oraz pisałbym, że Vectra to wyjątkowo dobry operator, a tak jest co najwyżej przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukasz1122a napisał:

A na jakie konkretnie nowe kanały czekasz ? Może na Polsat Seriale, Rodzina itp. gdzie ramówka jest identyczna. Czy na inne niszowe stacje ? Mi do pełnego szczęścia brakuje tylko Polsat Sport News i git oraz może zmiana kilku stacji z SD na HD i wy[beep]e dubli.

 

I tu cię zaskoczę chociażby Polsat Sport News HD, PSP (nie wszystkie). - te na których jest Liga Mistrzów, Polsat Rodzina HD też mogliby (
bo zmienili ramówkę), 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno wyglądać (gdyby VECTRA dodała kanały) 
 
POLSAT SPORT PREMIUM 1 (235)
POLSAT SPORT PREMIUM 2 (236)
POLSAT SPORT NEWS (211)
POLSAT RODZINA HD (629)
 
Mogli by też dodać: 
 
MTV HITS (625)
MTV 90s (626)
MTV 80s (628)
 
 

Tak czy siak , powinno wyglądać ale nie dodali przez 2 lata i nie dodadzą .
 
Monopol na osiedlu ma Vectra. UPC miało się podłączyć, ale chyba zrezygnowało  Telewizja satelitarna nie wchodzi w grę, ponieważ nie da rady ustawić talerza. Teren górzysty i wysokie drzewa w około. 

Mam to samo , po remoncie elewacji i zrezygnowania z Cyfry + pare lat temu nie chce talerza , mieszkam blisko lasu i słabo sygnał łapie z II piętra , nie chce nowego okablowania , UPC w tym roku miało być u mnie i cisza wiec czekamy .Umowa w Vectra na czas nieokreślony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bartmeces napisał:


Tak czy siak , powinno wyglądać ale nie dodali przez 2 lata i nie dodadzą .
Mam to samo , po remoncie elewacji i zrezygnowania z Cyfry + pare lat temu nie chce talerza , mieszkam blisko lasu i słabo sygnał łapie z II piętra , nie chce nowego okablowania , UPC w tym roku miało być u mnie i cisza wiec czekamy .Umowa w Vectra na czas nieokreślony.

Sam Prezes VECTRY twierdził, że po połączeniu z Multimedia Polska będzie to "owocna współpraca - że będą się wymieniać kanałami" jakoś tego nie zauważyłem. A już od ponad roku podpisali współprace.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Bartosz1 napisał:

Tak powinno wyglądać (gdyby VECTRA dodała kanały) 

 

POLSAT SPORT PREMIUM 1 (235)

POLSAT SPORT PREMIUM 2 (236)

POLSAT SPORT NEWS (211)

POLSAT RODZINA HD (629)

 

Mogli by też dodać: 

 

MTV HITS (625)

MTV 90s (626)

MTV 80s (628)

 

 

Ale nie dodadzą, przestań już skomleć.
Nie po to usuwali MTV, aby teraz dodawać. 
ALe fakt, MTV 80 to perełka muzyczna podobnie jak MTV Classic. MTV Base trochę się popsuło względem dawnych lat  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...