Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nadal walczę z zejścia z ceny multiroomu...

Nowy odcinek na infolinii przebiegał dość ostro - że pani że 25 zł - Ja: To tracicie wieloletniego regularnie płacącego klienta...

 

Uwaga! Dałem ostatnią szansę bo we wrześniu ma ruszyć jakaś ogromna kampania reklamowa,zmiana pakietów i jakieś akcje promocyjne.

 

Do stacjonarnego BOK jeszcze nie dojechałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik KENZO, którego post zniknął, ma rację - faktycznie UPC zaczyna interesować się Radomiem, w lipcu zamieścili ogłoszenia o naborze przedstawicieli handlowych, więc coś jest na rzeczy. Ale przejrzawszy ich ceny jakoś wątpię, żeby mogli zaoferować lepszą cenę of Vectry. Acha, w Radomiu jest jeszcze Netia.

 

W kwestii mojej umowy na internet: Vectra obniża ceny trochę okrężną drogą. Te 35,90 zł to cena za 50 Mb/s, ale w momencie podpisania umowy automatycznie dodają do niej aneks przyspieszający prędkość do 100 Mb/s i...  obniżają cenę tej opcji jeśli masz e-fakturę i zgodziłeś się na przesyłanie informacji handlowych (łącznie 10 zł rabatu). Trochę to zakręcone, ale ostatecznie wyszło na moje, więc git. No, prawie, bo nie dostanę dwuzakresowego modemu - dorzucają go do opcji 150 Mb/s, ale i tak dostanę nowy modem z routerem (chyba ma po prostu wyłączoną dwuzakresowość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal walczę z zejścia z ceny multiroomu...

Nowy odcinek na infolinii przebiegał dość ostro - że pani że 25 zł - Ja: To tracicie wieloletniego regularnie płacącego klienta...

 

Uwaga! Dałem ostatnią szansę bo we wrześniu ma ruszyć jakaś ogromna kampania reklamowa,zmiana pakietów i jakieś akcje promocyjne.

 

Do stacjonarnego BOK jeszcze nie dojechałem...

O jakiej zmianie pakietow się dowiedziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze, pomóżcie..Byłem dziś w biurze stacjonarnym w celu nabycia Pakietu HBO GO (czas nieokreślony) I tu wszystko OK. Ale gościu, który tam siedział, stwierdził że przysługuje mi multiroom 2.0 i nic nie będzie to kosztowało, więc się zgodziłem. Trochę temat mnie męczył, więc zadzwoniłem na infolinię i tam okazało się, że cała umowa przedłużyła się o 2 lata! To jakaś masakra. Typ ewidentnie mnie naciągnął. Da się to jakoś odkręcić?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko TV. Ale ja dobrałem HBO na czas nieokreślony właśnie po to, aby nie przedłużać umowy. Czy typ jest nienormalny, nie mówiąc mi o tym, że przedłuży ją migracja ze zwykłego multiroomu na ten 2.0? Przecież wiadomo, że jakbym chciał przedłużać umowę to wziąłbym HBO normalnie na 2 lata, czy nawet rok, aby nie płacić opłaty aktywacyjnej (jak to jest w przypadku umowy nieokreślonej). Normalnie miałem umowę do 31.03.2018. Jak odchodziłem już to zapraszał mnie jeszcze, abym podszedł w październiku, gdy będzie 6 miesięcy do końca umowy na jakieś promocyjne przedłużenie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie da się odstąpić od tej migracji ze zwykłego multiroomu na ten 2.0? Umowa zawarta dzisiaj, tyle że w biurze stacjonarnym, a nie na odległość.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nic z tego nie będzie. Odstąpienie od umowy jest tylko w wypadku umowy podpisanej przez infolinię, internet, czy PH.
Gość w salonie ewidentnie Cię oszukał. Może i chciał dobrze, ale mu nie wyszło. Ja bym na twoim miejscu poszedł do salonu wyjaśnić sprawę, a jak się nie da to pisał reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Weekend z Vectrą i nadal nic się nie zmieniło, jakość HD macie straszną. :/

W dniach 18-28 sierpnia okno otwarte całej paczki Eleven z okazji inauguracji Bundesligi na tych kanałach. Podczas okna otwartego m.in dwie pierwsze kolejki Bundesligi oraz La Ligi, kolejne mecze w ramach 2. Bundesligi oraz Ligue 1.

Rozpieszcza was Vectra. ;)
https://s25.postimg.org/tx5wxo1wv/20170812_195704.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, rzeczywiście, @szyzag123 jesteś 5 złoty w plecy. :wink:

Polecam spojrzenie na świat w nieco optymistyczniejszej wersji: niemała część abonentów być może pierwszy raz zobaczy Eleveny i zachęci się do zakupu pakietu. Stacja, która może mieć za miesiąc więcej abonentów, może być w stanie zaoferować nieco lepszy produkt i ostatecznie Ty na tym skorzystasz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...