Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie posiadam
- Pakiet Platynowy
- dwa dekodery HD
- 100 Mb/s
- tel stac 100 min
Place za to 102 zl. Jestem zainteresowany pakietem Canal+ Prestige i akurat konczy mi sie umowa. Z tego co widze ludzie placa okolo 120 zl i maja to samo co ja i wlasnie Canal+. Zakladam wiec ze taka cena jest do osiagniecia rowniez przezemnie ? Moge ewentualnie zrezygnowac z telefonu bo w sumie nie jest mi zabardzo potrzebny. Jak myslicie przejdzie cos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUK stwierdził, że nie powinno być problemu z podmianą SnO za 14,90zł na SnO + Eleveny za 15zł/24mc. O 16:30 ma do mnie facet dzwonić i to potwierdzić. Nie ma to jak za free dostać 2 kanały :D

I jak? Potwierdził? Z tym SNO to słyszałem dokładnie 3 opinie w zależności z kim rozmawiałem na infolinii. Każdy twierdził co innego. Obecnie posiadam SNO za 6,90 na czas nieokreślony, pytałem o zastąpienie go SNO 5zł/24mies - pierwsza kobita powiedziała że nie ma takiej opcji bo promocja skierowana jest dla osób które tego pakietu nie mają i nawet wypowiedzenie nic nie da, druga stwierdziła że mogę mieć SNO za 5zł ale muszę go wypowiedzieć a trzeci gościu który wydawał się najsensowniejszy powiedział że muszę wypowiedzieć SNO ale dopiero jak go nie będę miała to mogę zawrzeć nową umowę na SNO 5zł czyli jakbym wypowiedział w tym miesiącu to do końca lipca będę go miał i teoretycznie w sierpniu mógłbym dostać go za 5zł tyle że w sierpniu nie będzie już tej promocji za 5zł (jesli nie przedłużą) więc nie wiem tak naprawdę jak to z tym jest, chyba na infolinii także nie wiedzą, chętnie poznam wasze doświadczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez moduł nagrasz tylko niekodowane. Reszty nie.


Tak potwierdził, że miał dzwonić o 16:30 i w ogóle nie zadzwonił. Gdybym wiedział, że tak będzie to w pracy bym sobie to załatwił i tyle...

Hahahaaaa.Mówiłem Ci :)

 

Wiedziałem. Kłamliwa Vectra.

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczow

 

Jako ze konczy mi sie umowa z vectra potrzebuje porady,jak rozegrac sprawe z wypowiedzeniem,zastanawiam sie czy zadzwonic bezposrednio do DUK(jeszcze nie zlozylem wypowiedzenia,umowa sie konczy na tv 03.07 a net 07.07) czy koniecznie najpierw zlozyc wypowiedzenie.

Kiedys zlozylem wypowiedzenie i nie bylo odzewu a sprawy nie dopilnowalem jak trzeba i po jakims czasie wrocilem do vectry 

Posiadam platyne,100 mb net,modul ci i telefon ktorego nigdy nie korzystalem i place 121,89 (zabrze)zdaje sobie sprawe z ätrakcyjnosci ceny za ten pakiet :wink:

 

interesuje mnie sno+eleven net 150, platyna i dekoder do drugiego tv,moze ktos sie orientuje jaka cene mozna uzyskac za powyzszy zestaw

Jak by ktos mogl podac telefon do duk to z gory Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Skoro mam moduł CI to czy można brać na drugi TV dekoder? Chodzi mi o połączenia kablowe, czy od strony technicznej nie ma jakichś przeszkód?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po raz kolejny się zawiodłem.

Chciałem córce zainstalować na tablecie usługę online, ale komunikat że "urządzenie nie jest zgodne z tą wersją"

NC+GO śmiga że aż miło a "Vectra Online" nie da się zainstalować. :/

Urządzenie Kids Tab 7.2.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z miłym Panem w DUK zmieniona umowa. Wszystkie usługi mam zmigrowane do jednego terminu jej obowiązywania. Dodatkowo zamiast SnO za 14,90zł mam SnO + Eleveny za 15zł.

Ciekawe co w przypadku kiedy już sie posiada eleven za 10zł - czy jest szansa dołożenia SNO za dodatkowe 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...