Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jasne, że oglądałem. Niestety znowu cała chwała spłynie na CR7, choć zdecydowanie najlepszy na boisku był Bruno. To ile wykreował sytuacji partnerom, aż się nie mieści w głowie. Za to w pierwszej połowie gra w defensywie, to był kryminał. Przy jednym z goli dla Atalanty Lindelof sam musiał kryć trzech przeciwników. Ja się nie dziwię, że Ole najbardziej by chciał porządnego DP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wszystko się będzie rozstrzygać za kilka miesięcy ale Bayern wygląda rewelacyjnie. Miazga w Leverkusen, wczoraj to samo zrobili w Lizbonie - i to naprawdę z mocnymi drużynami. Kadrowo wyglądają jeszcze lepiej niż w sezonie 19/20 kiedy wygrali mecze w LM, Nagelsmann nie jest gorszy od Flicka mimo, że ten wysoko zawiesił poprzeczkę. No i wielka forma Sane, której szukał od wielu miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Sancho, to kolejny zawodnik z Bundesligi, który nie może się zaadaptować do zdecydowanie wyższego poziomu rozgrywek, tak jak choćby Werner. Zresztą oprócz Bayernu reszta niemieckich ekip przegrała, szczególnie skompromitowały się BVB oraz Wolfsburg, bo ich przeciwników trudno nazwać topowymi ekipami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że oglądałem. Niestety znowu cała chwała spłynie na CR7, choć zdecydowanie najlepszy na boisku był Bruno. To ile wykreował sytuacji partnerom, aż się nie mieści w głowie. Za to w pierwszej połowie gra w defensywie, to był kryminał. Przy jednym z goli dla Atalanty Lindelof sam musiał kryć trzech przeciwników. Ja się nie dziwię, że Ole najbardziej by chciał porządnego DP.
Cieszyłem się jak Atalanta prowodziła, bo uważam, że MU powinno poszukać nowego trenera, z obecnym nic nie osiągną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...