Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Deklasacja w 2 połowie... nie spodziewałem się, że może taki przebieg meczu być. Gratulacje dla kibiców Realu za pierwszą w historii obronę LM. Szkoda mi Gigi... on już chyba tego nie zrobi...  A my odbijemy się w przyszłym sezonie... przynajmniej mam nadzieję... :roll::grin: Visca El Barca :!: :!: :!:

P.S. Kolejny ważny mecz i Dybała bez sztycha... Szkoda, bo talent ma... Życzę mu zawsze dobrze, tak jak jestem fanem talentu Rafała Wolskiego, choć też już trochę zmarnowanego...

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deklasacja w 2 połowie... nie spodziewałem się, że może taki przebieg meczu być. Gratulacje dla kibiców Realu za pierwszą w historii obronę LM. Szkoda mi Gigi... on już chyba tego nie zrobi...  A my odbijemy się w przyszłym sezonie... przynajmniej mam nadzieję... :roll::grin: Visca El Barca :!: :!: :!:

P.S. Kolejny ważny mecz i Dybała bez sztycha... Szkoda, bo talent ma... Życzę mu zawsze dobrze, tak jak jestem fanem talentu Rafała Wolskiego, choć też już trochę zmarnowanego...

Też mi żal Buffona, bo to fantastyczny bramkarz i człowiek. W Realu genialnie zagrała cała linia pomocy. To co dziś pokazali Modrić, Casemiro, Kroos i Isco, to była poezja. Tego brakuje Barcelonie, oby Valverde to ogarnął w przyszłym sezonie, ale bez konkretnego wzmocnienia się nie uda. Jedyny do zmiany w Madrycie jest Navas, cały czas nie przekonuje mnie ten golkiper. Co do Dybali, to czasem odnoszę wrażenie, ze te zachwyty są trochę przesadzone. Może Sampaoli go oszlifuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus świetnie zaczął, siadł na rywala, mieliśmy kapitalną pierwszą połowę, gol rodem z beach soccera, a potem? Juventus został w szatni. Pokazał ten mecz gdzie jest futbol hiszpański, a gdzie włoski....  :razz: 

Jeszcze kilka lat temu kompletnie nie doceniałem Ronaldo, ale to co ten piłkarz robi w ostatnich sezonach, to jakiś kosmos, nie chodzi już w tym wszystkim, żeby strzelać po 40 goli w sezonie, ale jak jest mecz taki jak dziś, to CR7 strzela dwa gole. Nie mam pytań.

Czek nas arcyciekawy medialnie Superpuchar Europy... :)

Za rok mam nadzieję, że już i Real ktoś pogoni. Barcelono, Bayernie, obudźcie się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real faworytem bukmacherow do wygrania LM w sezonie 2017/18. Notowania:

A gdzie Juventus? To w ostatnich latach jedna z najlepszych ekip na starym kontynencie.

 

Co do meczu, pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu Juventusu, bramka typowego Jugola cudo :) Szkoda, że sił starczyło na 45 minut, bo druga połowa to dominacja Realu i w pełni zasłużone zwycięstwo.

Szkoda Buffona, zasługuje na wygranie LM jak mało kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMA - TVP1, REA - CANAL+ na grafice. O co kaman ? :D

 

C+ na siłę w tej kwestii jest "oryginalne" i stosuje w scoreboardzie inne skróty nazw klubów niż pozostałe telewizje czy sama UEFA

(w trakcie meczu czasami jest podawana statystyka meczowa na dole ekranu, gdzie UEFA stosowała skrót RM, a nie jakieś REA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na spokojnie, bez niepotrzebnych emocji można podsumować wczorajszy mecz. Wiele osób na forum pewnie się ze mną nie zgodzi, ale po raz kolejny podkreślę, że Juve straciło dwóch świetnych pomocników Vidala i Pogbę. Z nimi w składzie byłaby bardziej wyrównana walka, bo mecz rozstrzygnął się w środkowej strefie boiska. Dopóki miał siły świetnie grał Pjanić, ale po przerwie został totalnie zdominowany przez pomoc Realu. Higuain miał pomóc w wygraniu LM, ale po raz kolejny zawiódł w najważniejszym meczu, a Dybala to jeszcze(?) nie ten poziom. Znowu rewelacyjnie zagrał Benzema i najlepszy prawy obrońca świata- Carvajal. Jednak trzeba oddać Ronaldo, że końcówkę sezonu miał iście królewską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Ronaldo mogą sobie krzyczeć, ale nie zasłużył na Złotą Piłkę po tym sezonie. Messi jest po prostu lepszy, zawsze był. Na CR7 grają super pomocnicy przez całą jego karierę. W United pracowały na niego legendy jak Giggs czy Scholes. W Realu ma Modrica, Kroosa, Isco czyli jednych z najlepszych na świecie pomocników. Obrońców Marcelo i Carvajala, którzy w ofensywie brylują podając i robiąc mu miejsce. Jak gra wśród słabszych to znika bo nie ma w nim tyle talentu ile ma Messi. Skoro polscy obrońcy grający przeciwko Ronaldo byli w stanie go zmiażdżyć w meczach reprezentacji to sorry, ale z czym do ludzi?

Teraz atak bo obraziłem płaczka padaczka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia, to zaraz się fani Dybali obudzą, że kto jak nie on ze Złotą Piłką? Messi nie strzelił nic Juventusowi, a miał na to 180 minut... Nie wygrał ligi, nie zdobył Pucharu Mistrzów i nie ma o czym pisać.... Też miałem nienajlepsze zdanie o Ronaldo, ale co zrobił wczoraj? Najpierw tania próba wymuszenia wolnego, potem dwa gole.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem fanem Ronaldo, uważam że wiele Złotych Piłek wygrał na plecach Ramosa czy Bale'a albo reprezentacji Portugalii. W tym sezonie bezsprzecznie jest najlepszym piłkarzem świata. Widać, że pomógł mu system rotacji Zidane'a i w najważniejszych meczach błyszczy. Oczywiście, że Messiego uważam za lepszego zawodnika, ale nie w tym sezonie. To jest czas Cristiano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz zabrakło kropki nad i. 5 raz ! mam 28 lat może doczekam tej chwili kiedy Juve wreszcie to wygra.Najbardziej boli mnie ta kartka Nedveda z 2003 roku.

 

Nie ma tak źle, postaw się w sytuacji Buffona. Chyba prędzej jako trener mu to będzie dane.

Nie rozumiem co się stało z tym świetnym w 1 połowie Juventusem. Gdzie oni byli po przerwie.

Najsłabszy na boisku Dybala i Cuadrado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Ronaldo mogą sobie krzyczeć, ale nie zasłużył na Złotą Piłkę po tym sezonie. Messi jest po prostu lepszy, zawsze był. Na CR7 grają super pomocnicy przez całą jego karierę. W United pracowały na niego legendy jak Giggs czy Scholes. W Realu ma Modrica, Kroosa, Isco czyli jednych z najlepszych na świecie pomocników. Obrońców Marcelo i Carvajala, którzy w ofensywie brylują podając i robiąc mu miejsce. Jak gra wśród słabszych to znika bo nie ma w nim tyle talentu ile ma Messi. Skoro polscy obrońcy grający przeciwko Ronaldo byli w stanie go zmiażdżyć w meczach reprezentacji to sorry, ale z czym do ludzi?

Teraz atak bo obraziłem płaczka padaczka? :D

Pytanie a czym Messi zasluzyl? Gdzie był jego wielki talent jak Juve rozwalalo Barce? Powiem krótko zwykłe [beep]olenie popatrzeć najwazniejsze mecze i widać że w tym akurat Ronaldo miażdży Messiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...