Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale dostał by przy następnym ale skoro sędzia uznał, że coś tam widział to mu ją dał. Ma taką a nie inną opinie i sam na nią zapracował. Dlatego sędziowie łatwiej mu pokazują kartki niż Casemiro który też powinien dostać 2 żółta. 

 

Bayern z Lewym na boisku 2:1 bez Lewego 1:5

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na rzetelny komentarz odnośnie sędziowania w tym meczu autorstwa @Project_Alf, tak minimum dwie strony... :)


Miałem niedosyt i to wielki po pierwszym meczu Bayernu z Realem - dzisiaj kapitalne widowisko, szkoda, że te błędy sędziów wypaczyły wynik. Szkoda mi podwójnie, bo obydwu drużyn z Madrytu nie lubię, a nawet ponowny finał Real - Atletico jest wielce prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat jestem zadowolony, bo wreszcie się doczekałem, że sędziowie łaskawie pomylili się bardziej na moją korzyść. A co mi się też coś od futbolu należy. Moim zdaniem czerwo dla Vidala zasłużone, a późniejsze błędy były efektem gry Bayernu w osłabieniu. Dopóki Bayern miał siły trzymać Real daleko (w pierwszej połowie pierwszej części dogrywki) to Real nawet nie dawał możliwości składowi sędziowskiemu do pomyłek. A później to poleciało. Rażący to w zasadzie był błąd przy drugim golu, bo tam spalony był olbrzymi, w drugim przypadku decydowały już sekundy, w momencie podania spalony był, a za ułamek sekundy już go nie było. Choć dobrze ustawiony sędzia pewnie by to wyłapał.

 

Ja bym tu zdecydowanie rozróżnił drukowanie meczów jak w przypadku Barcelony, do jakby nie było (przez większość meczu) normalnego sędziowania i dwóch indywidualnych błędów sędziego bocznego (w drugim przypadku beznadziejnie był ustawiony i nie wychwycił, też bym się premedytacji nie doszukiwał, jak w przypadku "słynnego" meczu z PSG). No i trzeba mieć świadomość, że to głównie przez grę Bayernu w osłabieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już sobie z całej mojej wypowiedzi wybrałeś akurat to, to mogę tylko potwierdzić. Od lat jestem zwolennikiem powtórek wideo i od lat jestem z reguły poszkodowany przez drukowanie przez sędziów meczów (nie oszukujmy się, głównie Barcelony w LM), więc tak, jak najbardziej się cieszę, że błędy były na korzyść Realu, a nie znów - na złość w stronę drużyny z którą nie sympatyzuję.

 

EDIT. @follion, kto my? To że kibicowałem Realowi w dwumeczu z Bayernem wcale nie oznacza, że kibicuję im w lidze. Liga hiszpańska jest mi w zasadzie obojętna.

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już sobie z całej mojej wypowiedzi wybrałeś akurat to, to mogę tylko potwierdzić. Od lat jestem zwolennikiem powtórek wideo i od lat jestem z reguły poszkodowany przez drukowanie przez sędziów meczów (nie oszukujmy się, głównie Barcelony w LM), więc tak, jak najbardziej się cieszę, że błędy były na korzyść Realu, a nie znów - na złość w stronę drużyny z którą nie sympatyzuję.

Zwlaszcza w lidze to jestescie poszkodowani...

 

A ten lysy [beep] Infantino zamiast wprowadzic powtorki to liczy pieniazki z beznadziejnego pomyslu zwiekszenia Mundialu do 48 druzyn.

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby ich nigdy nie było.   Sędziowie do 40.

 

Zastanawia mnie po co jest ten bramkowy, bo liniowy o ile był źle ustawiony(tego nie widać) to nie miał szans widzieć przy golu na 2:2, CR9 był troszkę podobnie schowany pomiędzy zawodnika Bayernu jak Hama to jednak ten bramkowy musiał to widzieć bo to jest ponad metr. 

 

 

Co do Vidala faul był, akcja w zwolnionym tempie:

https://www.youtube.com/watch?v=34a7w53tW44

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat czerwień zasłużona była, bo uznał że faul i kartkę dostał za całokształt meczu. Ale już tak oceniając to jednak wynik był sprawiedliwy bo wszyscy podniecają się błędami w dogrywce a jednak 2 gol dla Bayernu to był spalony. Lewy był na spalonym jak piłkę mu zagrywał Muller, niewielkim bo niewielkim ale jednak był, tak więc mecz powinien skończyć się po 90 minutach.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zaszalales z tymi kartkami i brakiem wypaczenia jak Niemry z hiszpańską milicją na trybunach. ;-) Dla mnie Kassai zasedziowal tragicznie. Conajmniej kilka złych decyzji mających wpływ na wynik. Myślałem, że po Aytekinie nie da się bardziej skompromitować, a jednak. Taki urok piłki... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zostanie wprowadzone a będzie testowane a to zasadnicza różnica.  Wdrażanie tego trochę potrwa, edukacja sędziów itd.

 

Zresztą gdyby dziś był Var Real i tak by awansował tylko po 90 minutach i nie mielibyśmy o czym gadać tyle bo Var nie będzie tykał czerwonych kartek po 2 żółtych a tylko pokazanych bezpośrednio.

 

@eLBeG no karta nie wypacza w tym sensie, że jeśli grasz  11 na 10  11 na 9 czy 11 na 8  nie oznacza, że wygrasz na pewno mecz. Trochę złe dobrałem te słowa z wypaczeniem bo chodziło mi o to, że granie w przewadze nie zawsze oznacza przewagę a czasem wręcz coś odwrotnego.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej to nic nie zmieni, mecze po walkach będą wciaz i tyle. Bo bramki Bayernowi nie uznają, bo spalony, ale do sytuacji gdy Lewandowski nie był na spalonym i wyszedł sam na sam nie wrócą, bo pomachal chorągiewką. Ja jestem dalej na #niedlaVAR

 

Wiem o co ci chodzi, ogólnie to Kassai się stoczył... :-P

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na nie dla Var tylko po prostu smieszny mnie ten jazgot w internecie także tutaj o wypaczonym wyniki, udowodniłem tylko że VAR zabrałby nam te rozmowy i dogrywkę w tym meczu bo ten sam zespół by awansował.

 

A w tym co piszesz będzie najwięcej kontrowersji bo gra po gwizdku to kartka a obrońcy i bramkarze przecież grać po gwizdku nie muszą. A kazanie na grę do końca i sprawdzanie czy był spalony w każdej akcji jest przecież chore i wydłuży mecz znacznie. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...