Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuję pomocy. Mam w domu multiroom od Nc+, na TV z dekoderem HD, leci kanał 36 i 37 z Multiligą. Patrzę na 2 telewizorze ze starszym dekoderem SD - Strong SRT 6880 i niestety tego nie mam. W ogóle nie mam co liczyć na te kanały na tym dekoderze czy jest jakiś sposób na wyszukanie/instalację tych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu Celtic grał ze słowackim zespołem MSK Zilina również o prawo gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów, pierwszy mecz na wyjeździe wysoko przegrał bodajże 5:0 a w rewanżu nie zdołał odrobić strat i Słowacy awansowali, nie zdziwiłbym się aby podobnie było z Kazachami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to Celtic odpadł w 2005 roku nie z MKS Zilina tylko z Artmedia Petrzałka Bratysława. MKS Zilina awansowała do Ligi Mistrzów w 2010 po wyeliminowaniu Sparty Pragi (wcześniej wyeliminowała Lecha). Po drugie ten mecz to była dopiero 2 runda kwalifikacyjna, w trzeciej Petrzałka wyeliminowała po karnych Partizan (jakby Pierre Boya strzelił bramkę w 5 kolejce to by Słowacy odpadli). Po trzecie to jest zasadnicza różnica między grupą mistrzowską, a nie mistrzowską w Champions League. Mecz Plzno - Maribor stał na bardzo niskim poziomie w porównaniu do innych wczorajszych meczy i żadna z tych drużyn nie powinna grać w Lidze Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, widać różnicę między drabinką ligową, a drabinką mistrzowską.

 

Ja dla porównania oglądałem mecze Szachtior Karagandy - Celtic oraz PSV Eindhoven - Milan. Niby ta sama runda play off, na obu stadionach po 30 tysięcy widzów to jednak poziom, to dwie różne ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że już od samego rana żyję meczem Legii. Realnie patrząc nie mają jakiś wielkich szans, ale może, przy odrobinie szczęscia się uda! Wierze w to i bardzo życzę tego wszystkim polakom. Jak pięknie byłoby zobaczyć polski zespół grający z MU czy Realem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Kilka tygodni temu można było zobaczyć jak Lechia Gdańsk gra z Barceloną, parę lat temu Legia z Arsenalem...

 

Szans na awans nie ma, za wysokie progi na te nogi. Prędzej Śląsk przejdzie Sevillę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek skompromitowało się kilka klubów w eliminacjach Ligi Europejskiej: OGC Nice przegrał na wyjeździe z cypryjskim Apollonem Limassol 0:2 na GSP Stadium w Nikozji po 2 bramkach Gastona Sangoya, VfB Stuttgart przegrał na wyjeździe z chorwackim HNK Rijeka 1:2 na stadionie Kantrida w Rijece - bramki Leona Benko i Zorana Kvržicia dla Rijeki, gol Vedada Ibiševicia dla Stuttgartu, Udinese Calcio przegrał u siebie z czeskim Slovanem Liberec aż 1:3 na stadionie Nereo Rocco w Trieste - bramki Serhiya Rybalki, Dzona Delarge i Ondřeja Kušníra dla drużyny z Liberca, gol Gabriela Silvy dla Udinese; Piotr Zieliński od 63 min. w składzie Udinese :D

Niespodzianką na pewno można też nazwać porażkę AS Saint-Étienne na wyjeździe z duńskim Esbjerg fB 3:4 na stadionie Sport og Event Park Esbjerg w Esbjergu - bramki Petera Ankersena (dwie), Micka Van Burena i Hansa Henrika Andreasena dla Esbjerg, bramki Francka Tabanou, Romaina Hamoumy i Loïca Perrina dla St-Étienne, czy porażkę Beşiktaşu JK na wyjeździe z norweskim Tromsø IL 1:2 na stadionie Alfheim w Tromso - bramki Thomasa Bendiksena z karnego i Josha Pritcharda dla Tromsø IL i gol Hugo Almeidy dla Beşiktaşu; cały mecz Jarosława Fojuta w składzie Tromsø IL :D Więc najmniejsze szanse na awans z tych zespołów ma Udinese Calcio, co jest wielką sensacją, bo przecież Slovan Liberec nie jest jakąś potęgą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej rozstawionych odpadnie tym lepioej, gdyż Legia może w przypadku odpadnięcia z Ligi Mistrzów wyciągnąć 3 koszyk nie 4.

Dobra uwaga - lecz Ja mam lepsza wiadomosc.

Wystarczy, ze odpadnie 1 druzyna z wyzszym wspolczynnikiem od Legii, a powinna miec miejsce w 3. koszyku LE, o to bedzie latwo. Jezeli odpadloby co najmniej 13 zespolow, ktore maja wyzszy wspolczynnik od Legii, to bedzie szansa na 2. koszyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skompromitowało się kilka klubów w eliminacjach Ligi Europejskiej

Kiedyś czytałem artkuł w Piłce Nożnej że poziom piłkarski w europie się wyrownuje widać to po wynikach w el. LM czy LE( licząc ostatnie sezony ) obecny przyklad zespół z Kazachstanu dochodzi do 4 runy LM i ogrywa Celtic 2-0 , i mozna doliczyć kompromitacje Lecha z Żargilisem Wilno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzielni Kazachowie puszczają bramkę w 92 minucie na 3-0 i nie zagrają w Lidze Mistrzów. Pocieszeniem jest fakt natomiast, że teraz już na pewno Legia będzie losowana co najmniej z 3 koszyka w Lidze Europy, a przy ogromnym szczęściu to może być nawet drugi koszyk (wariant mało prawdopodobny). Szkoda tym bardziej, że awans Szachtara Karagandy spowodowałby, że ten klub zdominowałby ligę Kazachską na najbliższe 150 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...