Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://weszlo.com/2023/10/06/systemowa-polonofobia-w-alkmaar-straszono-ze-jak-ktos-pojawi-sie-w-centrum-idzie-do-aresztu/

Interesujace. ja widziałem do czego jest zdolna holenderska policja w stosunku do Arabów. Z 20 lat temu w Hadze wjechali w grupę Arabów na koniach, tratowali ich i pałowali.

Edytowane przez aandin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił jasno Listkiewicz w Polsat News, zależy co specjalny delegat na ten mecz (były oficer policji, najczęściej z UK) napisze. Ma na to dzień lub dwa.

1 godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Jeśli potwierdzi się to co opisują inne portale, nie te do których Ty sięgasz, to jest to skandal jakich jeszcze nie było na międzynarodowych rozgrywkach z udziałem piłkarzy Legii.

Wyczyny kiboli z Vetrą Wilno to jednak najbardziej zapamiętany skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon Piszesz że naruszenie nietykalności prezesa to skandal, ale jeśli wcześniej piłkarze pobili ochroniarza jak podają inni, to już jest ok?

Chciałbym wierzyć w wersję Legii, tylko wytłumacz mi jak to się stało, że ochroniarz znalazł się w szpitalu z poważnymi obrażeniami? Sam się pobił? Czy może kibole Alkmaar go tak urządzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten niby agresywny Josue został już wypuszczony z aresztu. Oczywiście jestem kibicem Legii, ale patrząc w miarę obiektywnie, to nie pamiętam takiego skandalu niezależnie o jakiej drużynie mówimy. Nie bronię też absolutnie kiboli Legii, ale tu o nich nie ma ani słowa. To tak jakby prezesa Realu popychano na El Clasico w Barcelonie. Są pewne granice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Arkon napisał(a):

Tylko ten niby agresywny Josue został już wypuszczony z aresztu

Ochłonął, złożył wyjaśnienia to go puścili i teraz może czekać na wolności na sprawiedliwy proces 😜

14 minut temu, Arkon napisał(a):

Nie bronię też absolutnie kiboli Legii, ale tu o nich nie ma ani słowa

No w tym to jest właśnie najlepsze że to nie kibole jak w Wilnie zrobili rozróbę ale prawdopodobnie piłkarze :)

15 minut temu, Arkon napisał(a):

Są pewne granice

Jakie granice, czy prezes Legii ma jakiś immunitet? Jeśli przeszkadzał w zatrzymaniu to go usunęli siła ot co. Podobno nie chcieli wpuścić policji do autokaru dobrowolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Bońkiem pod jednym warunkiem - że Mioduski nie utrudniał pracy policji gdy chcieli zatrzymać piłkarzy. Jeśli przeszkadzał w zatrzymaniu to co policja miała sobie pójść bo tak chce prezes, no daj spokój. Poza tym Boniek udzielił wywiadu gdy nie była jeszcze znana wersja drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2023 o 19:16, vigoo napisał(a):

Ochroniarz pobił się sam

W dobie wszechobecnych kamer monitoringu i telefonów jakoś nie ma żadnego dowodu,że mikrus Josue pobił po wyczerpującym meczu dryblasa z Holandii😆. Polacy to jedyna znana mi nacja,która uwielbia siebie poniżać i na siebie donosić.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi ochroniarz😂 dał się pobić że jest na intensywnej terapii🤣 Albo zwykła ściema albo to nie ochroniarz a zwykły cieć co na codzień otwiera szlabany. Tu jak zwykle wszyscy wiedzą najlepiej bo byli na miejscu🤣 co by się nie działo wcześniej to film z udziałem Mioduskiego to skandal. Mam nadzieje że podobnie zostaną przywitanii w rewanżu.

 

Ja się dziwię dlaczego ludzie sie pchaja tam gdzie sa niemile widziani. I nie mam tu na myśli wyjazdu na sam mecz.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, czerstwy napisał(a):

Też mi ochroniarz😂 dał się pobić że jest na intensywnej terapii🤣 Albo zwykła ściema albo to nie ochroniarz a zwykły cieć co na codzień otwiera szlabany.

Zastanów się czasami co piszesz...

Nawet jeśli to był 80 letni dziadek, to nikt nie miał prawa go tknąć. Jeśli wersja Holendrów się potwierdzi, to piłkarzyki powinni porządnie za to beknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał(a):

A to w Holandii ochroną meczów zajmuja sie 80 letnii dziadkowie🤣 Ja nie udaje w przeciwnieństwie do innych że wiem jak było. Ale jak ochroniarz człowiek wytrenowany i mniemam odpowiedniej postury dał się tak niby pobić😂 I to komu.

To przestań mniemać i rozejrzyj się kto na meczach robi za stewardów.

No popatrz. Nie wiesz jak było a już zdążyłeś wyśmiać wersję Holendrów. Słaba ta Twoja logika. Więcej myślenia a mniej rozpłakanych buziek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nierealne jak taki mikrus jak Josue łamie mu  ręce😂 A Mioduski z tego co widziałem na filmie też próbował się sam pobić😂

1 minutę temu, vigoo napisał(a):

To przestań mniemać i rozejrzyj się kto na meczach robi za stewardów.

No popatrz. Nie wiesz jak było a już zdążyłeś wyśmiać wersję Holendrów. Słaba ta Twoja logika. 

A ty wiesz najlepiej że ich wersja jest prawdziwa. Skoro tam stewardy to stare geriatryki to może Josue sie potknął i poleciał na niego a on sie przewrócił?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty napisałeś, że nie udajesz, że wiesz jak było, ale jednocześnie już wyśmiałeś jedną z wersji za pomocą głupich argumentów na poziomie piaskownicy. Jedno wyklucza drugie, ale widocznie dla Ciebie to za trudne do zrozumienia. Jeśli chcesz już być taki obiektywny, to poczekaj na ostateczne wyjaśnienie sprawy.

 

Ja nie mam pewności co się wydarzyło, ale nie będę wyśmiewał wersji holenderskiej tylko dlatego, bo chodzi o polski zespół i powinienem trzymać się jakiejś chorej wersji lokalnego patriotyzmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyśmiałem wersję Holenderską a ty Polską😂 Mi głównie chodzi o zachowanie względem Mioduskiego bo to widziałem na filmie. I nawet jak było tak jak piszą odnośnie zawodników Legii to takie zachowanie względem Mioduskiego nie powinno mieć miejsca. Wszędzie są praktycznie kamery mogą szybko udowodnić  i uciać temat. Na dzień dzisiejszy dowodów brak.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do rewanżowego spotkania nie wyjaśni się owe zajście,może dojść do tragedii w Warszawie,a tego nikt by nie chciał

Wszędzie na świecie obowiązuje zasada, że gościom zapewnia się bezpieczeństwo,a osobom bezpośrednio występującym na arenie nietykalność z dodatkową ochroną. Holendrzy tego warunku nie spełnili,więc dalsza dyskusja mija się moim zdaniem z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym dyskutować. Wcześnijesze wypowidzi tej burmistrz dyskredytują ich totalnie. Ja Holendrów akurat znam. Są silni wobec słabszych a spolegliwi wobec silnycj jak Niemcy,Anglicy czy Francuzi. Fakt.kiedys kibice Legii zrobili dym chyba w Utrecht i do dzisiaj się ich boją. Jednak kibice w Holandii wcale aniołkami nie są. Nie polecam konfrontacji z kibolami Ajaxu (osobiście kilku znam)

@vigoo Ty masz klasyczne podejście do tematu ojkofoba.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...