Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to niemozliwe...Co by bylo wtedy z rozgrywkami ligowymi? Z tego co wiem miedzy meczami danego zespolu musi byc przynajmniej 3 dni przerwy.Jak by to wygladalo, gdyby w niedziele gral ktos mecz ligowy, a np. w poniedzialek musialby grac mecz LM.Bez sensu...

A zeszta mysle, ze TV nie zgodzilyby sie codziennie pokazywac meczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to wyczytałeś ale byłoby to bezsensu i jest to istna bzdurą. Wystarczy odwiedzić stronę UEfa aby znaleźć kalendarz LM :

2009/10 UEFA Champions League match calendar

 

First qualifying round, 1st leg 30.06/01.07.2009

First qualifying round, 2nd leg 07/08.07.2009

Second qualifying round, 1st leg 14/15.07.2009

Second qualifying round, 2nd leg 21/22.07.2009

Third qualifying round, 1st leg 28/29.07.2009

Third qualifying round, 2nd leg 04/05.08.2009

Play-off, 1st leg 18/19.08.2009

Play-off, 2nd leg 25/26.08.2009

Group stage, Matchday 1 15/16.09.2009

Group stage, Matchday 2 29/30.09.2009

Group stage, Matchday 3 20/21.10.2009

Group stage, Matchday 4 03/04.11.2009

Group stage, Matchday 5 24/25.11.2009

Group stage, Matchday 6 08/09.12.2009

First knockout round, 1st leg 16/17.02.2010 & 23/24.02.2010

First knockout round, 2nd leg 09/10.03.2010 & 16/17.03.2010

Quarter-finals, 1st leg 30/31.03.2010

Quarter-finals, 2nd leg 06/07.04.2010

Semi-finals, 1st leg 20/21.04.2010

Semi-finals, 2nd leg 27/28.04.2010

Final (Madrid, Spain) 22.05.2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wyraźnie napisane MECZE Wisły z Levadią Tallin!!! oraz POKAŻEMY SPOTKANIE REWANŻOWE - nie wprowadzaj paniki kolego :]

No i jednak rewanżu możemy nie zobaczyć, bo Bożydar Iwanow powiedział w studiu pomeczowym, że jeżeli żadna telewizja estońska nie przeprowadzi transmisji, to na Polsacie też meczu rewanżowego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Natomiast dziś nie wiadomo jeszcze, czy uda się przeprowadzić transmisję z meczu rewanżowego. Obecnie żadna z telewizji estońskich nie planuje przeprowadzenia transmisji z meczu w Tallinie (nie było też transmisji do Estonii). Jeśli jednak ta sytuacja się zmieni - będziemy transmitować mecz rewanżowy.

 

Potwierdzenie informacji. Myślę, że po takim wyniku (sic!) jednak telewizja estońska wyprodukuje sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wisla jest podstawiona "pod sciana" to potrafi grac.Maja dobrego trenera, ktory potrafi mobilizowac na wazne mecze.A ten taki jest, bo odpadniecie z Levadia to bedzie dramat i kompromitacja, jeszcze wieksza niz odpadniecie z Dinamem Tbilisi i Valerenga.Przypominaja mi sie kwalifikacje z zeszlego roku, gdzie Wisla byla w jeszcze gorszej sytuacji i z o wiele mocniejszym rywalem.Tak grajacego polskiego zespolu jak w drugim meczu Wisly z Beitarem dawno nie widzialem.I jestem pewnien, ze Skorza tym razem tez tak dobrze zmobilizuje swoich pilkarzy jak wtedy, a o wynik bedziemy spokojni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech się tak stanie jak El Loco mówi. Amen :). Ja też jakoś nie mogę sobie wyobrazić , aby Wisła nie pokonała Levadii w rewanżu. Mają lepszych piłkarzy od nich po prostu. Tylko zmiennicy na obronie zawodzą. Jop od 2 lat gra jak drewno więc nie wiem po co go do Krakowa sprowadzali. Nie czas nazwę tematu zmienić na Liga Mistrzów i Liga Europejska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem takiego czegoś. Ja też jestem kibicem Legii ale w europie kibicuje każdemu naszemu klubowi bo potrzebne nam są punkty we współczynniku federacji. I gdyby nie ta Wisła to Legia zamiast rozpoczynać dziś przygodę z LE to by rozpoczynała ją już 2 tygodnie temu od 1 rundy kwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1nie po to się utożsamiam z jednym klubem aby być za 2 go gra w pucharach i coś takiego jest dla mnie śmieszne.

Po 2 to Legia ma sobie zapewnić sobie rozstawienie po przez swoją grę w pucharach. Jest takie przysłowie "Licz na siebie nie na innych" I nie pisz bzdur gdyby nie Wisła bo Polonia jakoś zaczęła w 1 rundzie. To jest wina Legii, że gra w 2 rundzie a nie zasługa Wisły ze gra w 2 nie w 1.

Po 3 im mniej klubów będzie grało w pucharach, czyli im szybciej spadniemy na dno tym lepiej będzie się odbić bo nie będą grac przypadkowe klubu przez które będzie dzielony ten ważny dla ciebie współczynnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Nyonie (11:00) odbędzie się losowanie kolejnych rund piłkarskiej LM I LE. Jak chcecie zobaczyć na kogo mogą trafić polski kluby to :arrow:http://sport.wp.pl/kat,1726,title,LM-i-LE-potencjalni-rywale-polskich-druzyn,wid,11322811,wiadomosc.html?ticaid=18660&_ticrsn=5. Bardzo dobrą sytuację ma Lech Poznań, ponieważ w losowaniu będzie klubem rozstawionym, a natomiast Legia czy Polonia mogą zagrać np. z AS Roma, PSV Eindhoven czy Hamburger SV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...