Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo w Legii mają dobre humory po wylosowaniu pary Broendby/Flora, co mnie kibica (L) oczywiście cieszy. Jednak 2 wypowiedzi z poprzedniego tygodnia mnie zadziwiły wręcz. Pierwsza to co powiedział prezes CSKA Sofia, który powiedział, że bał się trafić tylko na Legie (Choć ja sam myślę ,że on czegoś innego związanego-niestety-z klubem się bał). Druga to co powiedział Marcin Komorowski a mianowicie to,że nie wolno im zlekceważyć ani Broendby ani Flory. No to morale w zespole jest jak widać znakomite skoro mówią o nielekceważeniu Broendby , które w ostatnim czasie o wiele więcej w Europie zdziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo w Legii mają dobre humory po wylosowaniu pary Broendby/Flora, co mnie kibica (L) oczywiście cieszy. Jednak 2 wypowiedzi z poprzedniego tygodnia mnie zadziwiły wręcz. Pierwsza to co powiedział prezes CSKA Sofia, który powiedział, że bał się trafić tylko na Legie (Choć ja sam myślę ,że on czegoś innego związanego-niestety-z klubem się bał).

Moze maja jeszcze w pamieci ten cwiercfinal Legii w LM? :D O Broendby tez ciagle sie wspomina, ze grali w polfinale PUEFA w 1998 r.Wszystko mozliwe...

Szkoda, ze nie ma Chinyamy, bo chociaz czesto mnie irytuje pudlowaniem 100% to mimo wszystko gwarantuje strzelanie bramek.Ale jak narazie Szalachowski i Paluchowski dobrze sobie radza.Mowiono, ze Legia ma 1 napastnika, a jak sie okazuje nie jest tak zle.Czy to Broendby czy Flora (L) powinna ta runde przejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legii do doskonałości jak na polski klub brakuje 2 czynników. Szybkiego ŚO bo Choto i Astiz są dobrzy ale mało zwinni (Legie bardzo łatwo rozklepać kilkoma prostopadłymi podaniami), i jednego porządnego napastnika. Gdyby to było to byłbym pewny o awans do 4 rnd kwal. Broendby boję się mimo wszystko. W zeszłym roku FK Moskwa była na żenującym poziomie a odpadliśmy z nią. Teraz Wisła dostała zimny prysznic od Levadii, więc ja optymistą jeśli chodzi o nasze kluby nie jestem. A samo to,że KSP pokonała amatorów z San Marino tylko 1-0 świadczy o tym , że nasza liga jest cienka jak barszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem rozczarowany losowaniem i to bardzo. Liczyłem jak zwykle na Austrię Wiedeń ale cóż los dał nam kogoś innego. Sportowo losowanie bardzo łatwe, więc po po prostu trzeba wyjść na boisko i wygrać.

 

AdriM gdyby z FK Moskwa grała Legia z końca września czy października nie miałby z nimi problemu. Urabn rok temu źle trafił z formą i to był efekt tego meczu. Bo FK nie było wcale lepsze, pba zespoły zaprezentowały się wręcz tragicznie. Jasno można powiedzieć, że został popełniony błąd w przygotowaniach. Patrząc dzisiaj ubiegłoroczny 1 mecz w pucharach z Białorusinami i ten z ubiegłego tygodnia widać, że jednak chyba wnioski zostały wyciągnięte. Bo różnica w stylu i sposobie gry był znaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już powoli przestaje być śmieszne że nasze kluby odpadają z jakimiś Estończykami, Białorusinami, Gruzinami czy innymi Kazachami.

Zwłaszcza Wisła się w tym specjalizuje, chociaż innym klubom też się zdarzało takim jak Wisła Płock, Polonia czy Lech, a nawet Legia raz z tymże to był walkower za bandytów w Wilnie.

 

To teraz będzie trzęsienie ziemi pod Wawelem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Cupiał ciśnienie wytrzyma. Ja bym na jego miejscu już sobie odpuścił. A jeśli odejdzie z Wisły to na 75% będzie to jej koniec. A jeśli w Krakowie skończy się kasa, to gdzie takie przyszłe talenty w naszej lidze jak Brożki czy Garguła będą teraz odchodzić z klubów typu GKS?? No gdzie ?? :-) (L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz któraś z polskich drużyn musi zajść daleko w Lidze Europejskiej,żebyśmy nie zanotowali jakiegoś poważniejszego spadku w rankingach.Najlepiej jakby teraz dwie drużyny dotarły minimum do fazy grupowej,a jak nie to może chociaż Lech powtórzy sukces z zeszłego sezonu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wierzysz w to? Ja wątpię.Chyba, że właśnie Lech nas znowu zaskoczy. KSP odpadnie va bank w następnej rundzie, bo są ciency jak przecier. Legia Daj Bóg aby przeszła do 4 rnd a tam zobaczymy. A Lech? Ma największe szanse na awans do fazy grupowej LE ale wątpię aby tam coś zdziałał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co Brożki, Skorże i inne? Miało być tak łatwo, już się szykowaliście na Olympiakos, Partizan i inne a nawet jakiejś Levadii nie umiecie przejść. Wstyd i hańba. Nie płacić im za to przez pół roku to może wreszcie coś się ruszy. Ja takich drużyn w pucharach europejskich oglądać nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wierzysz w to? Ja wątpię.Chyba, że Lech nas znowu zaskoczy. KSP odpadnie va bank w następnej rundzie, bo są ciency jak przecier. Legia Daj Bóg aby przeszła do 4 rnd a tam zobaczymy. A Lech? Ma największe szanse na awans do fazy grupowej LE ale wątpię aby tam coś zdziałał

 

No ja też Polonii nie daję praktycznie żadnych szans,zwłaszcza gdy z klubem z San Marino wygrywa się tylko 1-0 :roll:

Co do Lecha też uważam ,że ma największe szanse.No a Legia-zobaczymy jak się właśnie spisze w następnej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to kibice "Wielkiej Wisły" co roku napinający się jaka ta ich drużyna wspaniała i ile Legie przewyższa. Żenada ten wynik. Amatorzy z Estonii naszego mistrza ogrywają........................................

 

Przynajmniej mają powody xD Zdobyć siedem tytułów Mistrza Polski w ciągu 10 lat nie ma jak porównać do drużyny z Warszawy. :lol: Nie usprawiedliwiam Wisły. Kompromitacja jakich w Polsce było ostatnio mało. Myślę że to najgorszy występ polskiej drużyny w pucharach od kilkudziesięciu lat. Masakra...

 

P.S Teraz znów będzie "wielki lech" na ustach kibiców :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu... żenada... choć bardziej nieprzyjemne słowa mi się na usta cisną...

Polska piłka nie istnieje. Taka prawda. Nasza liga na tle europejskich jest jak okręgówka. :(

Po reprezentacyjnej porażce, jakże wspaniałej z Irlandią Północną, naszedł czas na kluby... choć mam nadzieję, że nasza trójka z Ligi Europejskiej pokaże się z naprawdę lepszej strony i uratuje honor polskiego futbolu. :|

 

Wisło Kraków - czyny, nie cuda! - cytujac pewną opcję polityczną... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...