Skocz do zawartości
  • 0

Telewizor LG 42LF652V


exmartino
 Udostępnij

Pytanie

Witam, mam pytanko czy ktoś z uzytkownikow tego forum posiada telewizor LG 42LF652V ??? Jesli tak prosze o jego opinie, interesuje mnie tez czy bez problemu odbiera kanaly FTA z satelity i czy wyszukuje wam dobrze kanaly dvb-t ( chodzi mi glownie o pasmo VHF ) czy ma dobra glowice by zapewnic dobry odbior kanalow MUX 8. Telewizor planuje zakupic w najblizszym czasie. Bardzo prosze o opinie, osob ktore posiadaja taki telewizor. Pozdrawiam :)

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tylko że mnie nie interesuje platforma cyfrowa tylko kanały nieszyfrowane FTA. Temat juz ogarnąłem z pomocą konsultanta z czatu LG. Faktycznie mam 2 listy kanałów osobnych dla kanałów FTA z satelity a osobną dla DVB-T. Jest to bardzo uciążliwe jak dla mnie. Kanały poustawiałem wg. Swojego upodobania. Minusem tych telewizorów jest to że nie ma jednego softa do łączenia stacji a przelaczanie miedzy kanałami, plusen brak dodatkowego dekodera podlaczonego do telewizora. Jak bede miał dostep do komputera to wrzucę screena z dokładną instrukcją jak to poinstalować i poustawiać kanały wg. Siebie.

 

 

1. Na włączonym tv i obojętnie jakim kanale klika Pan strzałką w prawo na pilocie lub na pilocie magic przesuwa kursor maks w prawo - pojawią się dodatkowe dwie opcje

2. wybiera Pan główną opcję KANAŁY

3. na górze jest literka P podkreślona na czerwono - tryb programu. tam wybiera Pan tv naziemna albo tv satelita

 

Żeby posegregować kanały

1. ustawienia

2. ustawienia zaawansowane

3. kanały

4. menedżer kanałów

5. z lewej strony wybiera Pan naziemna/satelita

6. Są dwie listy kanałółw - prawa i lewa. prawa pokazuje kanały jakie są w tej chwili, a lewa to Pana lista docelowa. na lewej wybiera Pan kanał np nr 1. chce Pan źeby był na numerku 3 więc na prawej wybiera Pan kanał nr 3. mamy zaznaczony kanał 1 na lewej liście i kanał docelowy 3 na prawej. klika Pan na pole między kanałami czyli zamienia je miejscami.

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...