Skocz do zawartości

Medialni – audycja o mediach


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jest bo ta oprawa już coraz gorzej wygląda chociażby na zapowiedziach programowych, przez co identyfikacja wizualna Polsatu jest jedną z najgorszych w polskiej telewizji.

Tyle że to jest marginalna sprawa, nawet bardzo marginalna. To nawet mniej niż "michałki". Są istotniejsze sprawy niż identyfikacja wizualna Polsatu.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat temat @wisloka o #GermanDeathCamps jest jednak bardzo ciekawy, zwłaszcza dlatego że ZDF banuje tych, którzy ten hashtag umieszczają oraz to, że Canale 5 wczoraj powiedziało o ''Polskich Obozach Śmierci''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frontowiec

Jak natrętnie zaśmiecają ich stronę nacjonalistycznymi akcjami, to nic dziwnego. Popieram ZDF. Niektórym wydaje się, że w imię prawdy historycznej. Można śmiecić komuś, bo ten popełnił gdzieś błąd. Jednak nadal uważam, że to temat nie dla nas. Chyba, że odtąd będziemy komentowali wszystkie wpadki TV? Np. komentatorom sportowym zdarza się popełnić większe gafy.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Twój stosunek do historii, jednak dla wielu ludzi - ofiar jak i ich rodzin to nie jest jakiś tam błąd, tylko bolesna sprawa, tu po prostu chodzi o prawdę. Oczywiście to moja propozycja jedynie tematu, można go ująć także w jakimś szerszym kontekście, media społecznościowe to także właśnie media, w końcu program nie nazywa się telewizyjni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Mulder, żeby poszukiwać prawdy. ;) Jak ktoś poczuł się urażony, to niech pozwie nadawce. Z powodu błędu w TV, mam katować swój (i słuchaczy ;)) umysł, tą matrylologią narodowo-historyczną? Dziękuję, postoję. To dobre dla masochistów, albo dla niedzielnych kółek historycznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem się. Napisałem o swoich odczuciach, gdybym miał wziąć w tym udział. Zrobiłem to na takiej samej zasadzie, jak ty wspominasz o bólu w rodzinach ofiar - mimo, że pewnie to ciebie nie dotyczy. Nie jesteś ich mecenasem.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie uważam inaczej. :roll: Co do ostatniej kwestii... To przepraszam, nie wiedziałem.

 

Proponuję coś innego. Temat praw filmowych w telewizji. W kontekście ostatnio przedłużonej umowy TVN z WB. Albo "Czy chodzimy jeszcze do kina?" w dobie tylu kanałów TV. Można by to pociągnąć przy okazji omówienia Gali Oscarowej. Nie koniecznie musi to być o tegorocznej edycji. Przydałoby się ogólnie poruszyć ten temat. Czy nie trąci myszką, czy kogoś jeszcze interesuje poza branżą i fanatykami?

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita

W zasadzie to te 2 ostatnie propozycje co podałeś to można w jednym wydaniu pociągnąć. Najpierw by było o samych Oskarach, informacja o tym co kto wygrał i za co, komentarze do wyników, potem ta kwestia, czy kogoś to jeszcze interesuje w szerszym gronie, a następnie o tym, czy do kina jeszcze chodzimy. Tak by się ładnie składało :)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...