Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, lakiman napisał:

Nie ma Eleven ( 4K) w apce od Canal+.Nie do końca zatem się zgodzę.

Przecież właśnie między innymi to napisałem musisz płacić dwa razy za Eleven Sport żeby mieć go w 4k i do tego Canal+ Sport. Apka z samymi kanałami Canal+ i do tego Canal+ 4k. Ja zrezygnowałem z Canal+ przez Internet wróciłem do C+ z Playera i mam jeszcze filmy Player pakiet za 5 zł, HBO wezmę w Play i tu jest pytanie bo jest chyba HBO GO za 20 zł i pakiet za 25 zł czyżby to pierwsze bez kanałów live?

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie brak programu i możliwości cofania się na niektórych kanałach korzystając z tv boxa ? Zauważyłem że dzisiaj zniknął program dla MTV HD ,nie ma go też na Fokus ,History i kilku innych kanałach , wygląda na błąd ponieważ cześć kanałów wyświetla program i można cofnąć  a część nie pokazuje programu i nie ma zarówno informacji co jest teraz nadawane ,co było i co będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób korzystających z aplikacji Play Now na Android TV.

Chodzi konkretnie o kanał MTV 80's. Od kilku dni przełączając na ten kanał, po chwili wyrzuca mnie do głównego menu.

Czy to jest ogólna awaria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się aplikacja Play Now na Tizen 6.0. Działa, ale irytujące względem apki na Android TV jest przełączanie kanałów. Nie można obniżyć belki podczas oglądania i szukać kanałów. Albo przesuwasz o jeden kanał do przodu lub tyłu albo dajesz back do menu głównego i dopiero szukasz. Beznadziejne rozwiązanie.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, TvFanR-sko napisał:

Szukane przez Live Channels, na 2 różnych antenach i nic🤷 być może wina zamieszkania. Wszystko znajduje oprócz tego testowego muxa

Czy na innym urządzeniu z tunerem DVB-T2 wyszukuje testowe MUXy? Jeśli tak, to problem jest z zasięgiem lub z instalacją antenową.

 

Jeśli chodzi o mnie Live Channels chodzi nieco lepiej u mnie, ale nadal mam problemy (brak głosu, pływający obraz). Czasem jednak się rozkręci i jest dobrze. Korzystam z tego bardzo rzadko, bo głównie oglądam serwisy vod.

U mnie dekoder Playa w Live Channels znalazł MUXy czeskie i ten testowy TVP. Kanały czeskie w HD nawet fajnie wyglądają, przyjemnie popatrzeć. U Czechów prawie wszystko jest w HD, jedynie kanały muzyczne typu Ocko straszą zupą SD. Tam na szczęście lecą głównie stare teledyski sprzed lat.

TVP Dokument HD i TVP Kobieta HD również cieszy oko, gdy pokazują filmy przyrodnicze.

Co do Playa powinni uaktualnić swoją aplikację Telewizja i dać możliwość dołączenia kanałów TVP z testowego MUXa, zwłaszcza, że dużo osób może być zainteresowana TVP 4K w czerwcu.

 

Radio 357 obecnie u mnie nie chodzi. Ani w aplikacji, ani w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ghost12 napisał:

Pisałem w tym wątku wielokrotnie. Nie tylko ja zresztą. Jest w systemie taka. Jest niewidoczna w launcherze playa trzeba wejść w ustawienia systemu , aplikacje i uruchomić ewentualnie zainstalować inny launcher i z tego innego uruchomić.

Dziękuje,znalazłem HDTV było zainstalowane tam gdzie miał być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Bardzo dobra jest jakość kanałów na DVB-2.

Szkoda, że dekoder ich bezpośrednio nie wyszukuje na głównym pulpicie  , tylko trzeba korzystać z aplikacji live channel.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą coś z tym zrobić, bo w marcu 2022 są pierwsze wyłączenia DVB-T. Użytkownicy nie grzebiący głębiej w aplikacjach zostaliby bez naziemnych kanałów, których nie ma w przekazie internetowym. Sprzedażowo zawsze lepiej pochwalić się większą liczbą kanałów i tym samym można zachęcić do korzystania z usługi osoby bez tunera DVB-T2 (posiadacze starszych telewizorów). Za miesiąc TVP 4K może być kanałem pożądanym przez widzów i lepiej jakby pojawił się w głównej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby idealnie.

Jeśli jako abonent tej usługi chciałbym napisać do nich o tym problemie, to nie mogę. Możliwość czatowania z konsultantem lub wysłania zgłoszenia tylko przez aplikację Play24. A tu niestety brak dostępu do aplikacji Play24 dla usługi telewizyjnej. Mogę jedynie zadzwonić do konsultanta z Call Center i polamentować. I tak nic z tym jako pracownik nie zrobi, bo jest tylko od przyjmowania reklamacji i sprzedaży usług. Chciałbym to zgłosić bezpośrednio do decydentów tej usługi, ale nie wiem, gdzie mam napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tyrla napisał:

Bo te kanały (przynajmniej u mnie) trzeba wyszukać ręcznie, a na dekoderze Playa nie ma takiej możliwości (chyba że na Live Channels).

Przez Live Channels ręcznie też nie wyszukuje. A inne muXy z tej samej lokalizacji bez najmniejszych problemów

24 minuty temu, swordfish napisał:

Byłoby idealnie.

Jeśli jako abonent tej usługi chciałbym napisać do nich o tym problemie, to nie mogę. Możliwość czatowania z konsultantem lub wysłania zgłoszenia tylko przez aplikację Play24. A tu niestety brak dostępu do aplikacji Play24 dla usługi telewizyjnej. Mogę jedynie zadzwonić do konsultanta z Call Center i polamentować. I tak nic z tym jako pracownik nie zrobi, bo jest tylko od przyjmowania reklamacji i sprzedaży usług. Chciałbym to zgłosić bezpośrednio do decydentów tej usługi, ale nie wiem, gdzie mam napisać.

Wczoraj rozmawiałem z konsultantem na ten temat. Zero pomocy, zero wiedzy w temacie.

Play powinien na własną rękę popracować nad jakaś aplikacja do odbioru DVB-T, bo Live Channels to jakaś padaczka. Skoro oferuje się boxa z funkcją DVB-T

Edytowane przez TvFanR-sko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Przynajmniej przez Live Channels  można zobaczyć kanały takie jak TVP 1,2, TVP Sport  w jakości o której można zapomnieć abonując PC+.

Nawet kanały SD tak tragicznie jak na sat czy kablówce nie wyglądają.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...