Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

W przypadku problemów to się dzwoni na infolinię żeby połączyli z działem technicznym, a jak ktoś pyta konsultanta czy sprzedawcę to nic dziwnego, że nic nie wiedzą albo mają mylne informacje.

W przypadku problemow to ja wchodze na czat i tam powinno to być rozwiazane jak najszybciej i mnie jako klienta nie obchodzi ze ja mam laczyc sie  do dzialu technicznego itd. Ja place i oczekuje normalnego poziomu obslugi a nie jakiejs amatorszczyzny i kombinarotyki jak w trzecim swiecie

Edytowane przez biguslogus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodnik nie dziwie się , że nabiłeś tu 3,2 tyś postów jak większość z nich to totalny śmietnik.  Twierdziłeś, że kilka osób nie może mieć tej oferty bo nie ma MAX albo TNG , a miały . Pytam innych forumowiczów nie ciebie za twoje uwagi dziękuję. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, FazaFm napisał(a):

Wodnik nie dziwie się , że nabiłeś tu 3,2 tyś postów jak większość z nich to totalny śmietnik. Twierdziłeś, że kilka osób nie może mieć tej oferty bo nie ma MAX albo TNG , a miały . Pytam innych forumowiczów nie ciebie za twoje uwagi dziękuję. 

A już zdążyłeś przeczytać wszystkie 3,2 tys. postów, że już wiesz, że większość to totalny śmietnik? 😂 Janusze kupili za 12,50 gdzie to był błąd w systemie i wymagają. Gdybyś kupił za 25 zł, bo taka jest oficjalna cena, to wtedy możesz reklamować i narzekać, że czegoś nie ma lub coś nie działa 😂

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Wodnik Szuwarek said:

 Janusze kupili za 12,50 gdzie to był błąd w systemie i wymagają. 

Taka była cena więc za tyle mieli prawo kupić. Co to za wyzywanie klientów od Januszów, jakoś nie padają wyzwiska za bajzel w systemie operatora.

14 minutes ago, swordfish said:

Akurat "śmieci z naziemnej" w C+ Online przydają się do MultiLive. Możesz odpalić jednocześnie transmisje sportowe z C+ i z TVP Sport. Jeśli nie blokują licencyjnie, TVP Sport odpala się bez reklam. W aplikacji Play Now nie mam TVP Sport.

Właśnie, takiego MultiLive oprócz CANAL+ nikt nie ma na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, biguslogus napisał(a):

Play nie widzi tej uslugi aktywnej i oplaty rowniez. Mam skyshowtime za darmo.

@biguslogus Zapewne kwota 12,50 zł/m będzie doliczana do każdej najbliższej faktury zgodnie z warunkami, na których aktywowałeś usługę. Jak na razie w ciągu najbliższych dni muszą ogarnąć temat wyświetlania opcji w systemie oraz trzeba czekać, aż dodadzą kanały SkyShowtime 1 i 2 w serwisie/aplikacji Play Now oraz na wszystkich dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, wolfik186 napisał(a):

przy okazji na Play BOXach doszło do aktualizacji firmware'u do wersji 11.1.83

uaktualniono chociażby łatki bezpieczeństwa (w końcu)20240823_121645.jpg

Wysłane z mojego SM-A546B przy użyciu Tapatalka
 

Poprzednie łatki chyba były z 1 września 2023. Goggle wydaje łatki co miesiąc lub dwa miesiące na Android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Miałem te dwa kanały SkyShowitime na liście, kupiłem pakiet i kanały zniknęły z listy. Wciskam 160 i 161 - kanały nie istnieją 😀

Pakiet sobie wziąłem na dwa dni, bo od niedzieli nowy okres rozliczeniowy i chyba go wyłączę wcześniej.

 

Studenci na śmieciówkach chyba nie ogarniają tematu ;)

 

Napisałem ponownie na czacie Play. Tym razem zgłosiła się Pani. Twierdzi to samo co ten pierwszy konsultant dzisiaj, że kanały C+ Extra 1-7 dostępne są jedynie w C+ Online.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shevchenko1987 napisał(a):

Tylko się cieszyć. Kiedyś często podobne kwiatki były z HBO GO u różnych operatorów, ale w końcu naprawili ;)

W play takie kwiatki przy płatnościach mobilnych to standard. Kiedyś korzystałem z zapłać z play w apce iTAXI. Na fakturze może max co trzeci kurs był doliczany.  

 

3 minuty temu, shevchenko1987 napisał(a):

Studenci na śmieciówkach chyba nie ogarniają tematu ;)

Z drugiej strony gdyby przy obsłudze byli ogarnięci pracownicy na etacie pytanie jakby to na ceny dla klientów wpływało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...