Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wujek Renault napisał(a):

Ja nie mam ani kanalow na dekoderze ani możliwości kupienia tego pakietu.

Właśnie u mnie też te kanały wyparowały z listy (tak samo z przeglądarkowej wersji apki) tylko została kategoria.

 

i też nie mogę kupić pakietu nawet przez play 24.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rotalplus napisał(a):

Przy okazji to najdroższe kanały w Polsce. HBO ma 3 kanały ale w cenie 25 zł a C+ ok. 10 w cenie 55 zł. Tu wychodzi 12,50 zł/ m-c za kanał i wg zapowiedzi w jednych z nich mówiąc kolokwialnie będą lecieć starocia wielokrotnie pokazywane 

Tak proszę nie liczyć. Ważna jest oferta, czyli konkretna zawartość ramówki. Dostajemy 2 kanały + serwis vod z ok. 600 tytułami (upflix na dziś wskazuje 589 produkcji).
Kanał Biznes24 zaledwie parę groszy tańszy. Subskrypcja 30-dniowa na ich stronie 11,99 zł, a tam tylko gadające głowy z reklamami i wyścigi konne, które na YouTube są za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, achilles09 napisał(a):

Dostałem informację na infolini że w ciągu doby mi tą usługę w cenie 12,50 aktywują 

Mam na email potwierdzenie aktywacji.

Mam sms z potwierdzeniem aktywacji.

Aktywowałem serwis skyshowtime z linku aktywacyjnego.

Nie mam nadal dostępu do kanałów.

Nawet jeśli cena 12,5 zł to był błąd to powinni go uznać i opłata taka powinna być aż zrezygnujesz

W plusie mam już 6 lat abonament za telefon i internet 12.08 zł bo konsultant dal mi taką ofertę. Reklamacja uznana i tyle płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FazaFm napisał(a):

Aktywowałem serwis skyshowtime z linku aktywacyjnego.

Nie mam nadal dostępu do kanałów.

Również mam już dostęp do serwisu aktywowany, dostępu do kanałów nadal brak ale na infolinii przy okazji pytania o cenę pakietu konsultant wspomniał że kanały powinny się jutro pojawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, k05 napisał(a):

Onet Premium - za 20zł miesięcznie. Tego chyba też nie było jeszcze w PLAY. 

Onet premium w ogole nie widzę. Aktualnie w promocji 99 zl na rok. 19,90 zł miesięcznie w opcji TVN24GO + Onet Premium. Taki mały offtopic.

Kanałów na liście nie widziałem na oczy. W ogole macie je na liście na pozycjach 160 , 161 ? I tylko uprawnień brak czy w ogóle tak jak u mnie kanałów nawet nie ma na liście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musicie czekać albo interweniować w związku z brakiem kanałów na liście w Play Now. Natomiast pakiet jest dostępny w Play 24 w usłudze Telewizja -> Telewizja i wideo.

Pakiet SkyShowtime w MAX kosztuje 25 zł, a w TNG jest za 25 pkt.

Właśnie takie pakiety są widoczne w usłudze Telewizja.

W przypadku TNG wszystkie pakiety dodatkowe są w Play Now.

Tutaj można nimi zarządzać.

Natomiast nie wiem czy można zarządzać pakietami w Play Now w przypadku telewizji MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam pakiet MAX ale nowych kanałów SkyShowitme nadal u mnie brak na liście nawet kłódką - jest tylko pole - SkyShowtime pod - ogólne ale te pola są puste,a w pakietach też nie ma opcji wykupu.Zresztą dostęp do Skyshowtime posiadam z innego zródła i nie będę specjalnie wykupywał dostępu do całego Skywshotime żeby mieć dostęp do tych dwóch kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zapytałem na czacie na stronie Play o dostępność kanałów Canal+ Extra 1-7. 

 

Cytat

Ja: Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą łączoną. Mam tylko pytanie odnośnie kanałów Canal+ Extra nadających od tego sezonu Ligę Mistrzów, czy będą dołączone do oferty?

Konsultant: Kanały są dostępne dla klientów z pełnym pakietem canal+, także w ofercie łączonej będą.

Ja: Póki co jeszcze ich nie ma w waszej ofercie. Mówię o kanałach Canal+ Extra 1-7.

Konsultant: Pełny pakiet canal+ jest dostępny w ofercie łączonej internetu stacjonarnego z telewizją max z kanałami sportowymi. Canal+ extra jest w ofercie canal+, nie w ofercie PLAY, także wykupując dostęp do oferty canal+, będzie dostęp do canal+ extra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...