Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.07.2022 o 13:22, mopik napisał:

Wrócił? Inna sprawa, że ciągle też wisi promocja z 6 miesiącami C+ chociaż wg warunków skończyła się 30 czerwca.

rcTt2xj.png

Ja nawiążę jeszcze do tej promocji - niestety (z perspektywy czasu) zdecydowałem sięchwycić tej promocji za 25 zł z Viaplay.. nie dostałem jeszcze żadnej faktury, ale dziś przejrzałem dokładnie dokumenty i na umowie widnieje kwota abonamentu... 55 zł? Wyjaśnicie mi o co chodzi? Dlaczego nie 25? Oszukali mnie, czy to ja nie potrafię czytać i coś źle zrozumiałem? Dodam, że mam niby w tej umowie dostęp do HBO oraz HBO GO w cenie niby.. ale wchodząc w plik z regulaminem mam rozpiskę, że będę płacił za pakiet play now 20zł + 15 zł Viaplay + 20 zł za to HBO, o którym nawet mowy nie było z konsultantem przy zamówieniu.. Podpowiedzcie, co jest grane.. :) Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lakiman napisał:

już minęły 2 tygodnie od podpisania umowy?

Taak, minęły niestety. Nie sądziłem, że taka sytuacja będzie miała miejsce.. I jakoś nie zagłebiałem się w szczegóły.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nolan napisał:

skoro masz w umowie to masz i dostęp do kanałów.  Nie zdziwiło to cię ?

 

3 minuty temu, tyrla napisał:

Zadzwoń albo napisz na czacie o co chodzi, bo coś tu śmierdzi. Z drugiej strony nikt nie dostaje HBO za darmo.

Problem w tym, że ja odebrałem sprzęt z domu rodzinnego tydzień po przesłaniu go, a uruchomilem za następne parę dni i to tylko na szybko.. Z braku czasu. Dopiero dzis nad tym usiadłem dłużej.

Pisałem na czacie, ale rzekomo oni nie mają dostępu do umowy. Spróbuję zadzwonić jutro na infolinię. Może oni mi coś powiedzą.

Edytowane przez kamilw1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie ścieżki dźwiękowej kanałów naziemnych dekoder zapamiętuje z aplikacji Live Channels i HDTV. Tam zmień na j. polski. Brak funkcji zmiany ścieżki bezpośrednio na liście głównej jest bolączką tego urządzenia, tak samo jak brak możliwości korzystania z napisów na kanałach naziemnych. 

Pojawiły się wersje HD Polsatu i TV4. Są jako duble na kanałach 150 i 151. Dostęp do wersji HD jest także w aplikacji między Treflem, a Radiem 357.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2022 o 14:27, swordfish napisał:

Ustawienie ścieżki dźwiękowej kanałów naziemnych dekoder zapamiętuje z aplikacji Live Channels i HDTV. Tam zmień na j. polski. Brak funkcji zmiany ścieżki bezpośrednio na liście głównej jest bolączką tego urządzenia, tak samo jak brak możliwości korzystania z napisów na kanałach naziemnych. 

Pojawiły się wersje HD Polsatu i TV4. Są jako duble na kanałach 150 i 151. Dostęp do wersji HD jest także w aplikacji między Treflem, a Radiem 357.

 

 

Jak zmienic język w LIVE CHANNELS  I HDTV ?

 

Sie mecze I nie wiem jak to zrobic

Edytowane przez Master2012
Dodanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana dźwięku i napisów dla kanałów naziemnych działa w Live Channels. Nie wiem dlaczego Play blokuje na swojej liście głównej tą możliwość. Live Channels juz od roku mi się zepsuł i mimo wyszukiwania kanałów naziemnych za pośrednictwem HDTV ich nie zapisuje. Jeśli u Ciebie zapisuje, to w Live Channels możesz zmienić dźwięk.

Spróbuj może na liście głównej kanałów Play, jeszcze raz wyszukać stacje naziemne. Może w końcu wpadnie Tobie wersja TVNów z polskim językiem. TVN możesz z polskim językiem oglądać też w wersji internetowej na kanale 44. Dla TVN7 niestety brak odpowiednika internetowego.

 

Niestety do samego odbioru telewizji naziemnej dekoder Playa się nie nadaje. Lepiej kupić, np. tuner Wiwy. Telewizja naziemna jest tylko dodatkiem w boxie Playa, który ma rozszerzyć ubogość oferty pakietu podstawowego. Dekoder Playa bardziej nadaje się do korzystania z aplikacji vod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa catch-up i są dwie ścieżki dźwiękowe - polska i angielska. Napisów brak, ale nadawcy tych kanałów nigdzie ich nie mają.

Sundance godny rozważenia dla kochających kino niszowe i niezależne z USA oraz chcących zobaczyć czasem fajny koncert muzyczny. Chyba w środę są muzyczne wieczory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...