Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawca ma za zadanie zachęcić do podpisania nowej umowy. Nawet jeśli wie o niedociągnięciach/brakach, udaje niewiedzę. Przecież ma przedstawić same zalety, a nie minusy oferty. Klienci Play nadal mogą mieć w ramach jednej opłaty subskrypcję C+ z LM. Wystarczy skorzystać z subskrypcji bezpośredniej w C+ Online i wybranie opcji zapłaty "Płacę z Play". Jedyny minus brak kanałów w Play Now, ale na samym Play Boxie można korzystać z aplikacji C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultantowi pewnie wyskakuje informacja jaka jest dostępna aktualna promocja dla danego klienta i ma za zadanie uaktywnić jak najwięcej pakietów. Pytają się ogólnie jaka tematyka wyskakuje. Co do sportu, już nie bądźmy drobiazgowi, że mają znać ramówkę kanałów i wiedzieć gdzie jest Bundesliga, Ligue1, Premier League, Ekstraklasa i Liga Mistrzów. To są szczegóły, których nie muszą znać. To tak jakbym pytał się konsultanta, gdzie mogę obejrzeć serial XYZ i gdzie jest program kulinarny ZYX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam @swordfish, oferta programowa danego kanału powinna być w interesie osoby zainteresowanej czyli samego klienta.

 

Konsultant może jedynie potwierdzić czy dany kanał jest w ich ofercie, w jakim pakiecie i w jakiej cenie. Jeżeli mają przy miejscu pracy ład i prządek, zwłaszcza przy swoim biurku, gdzie powinni mieć materiały promocyjne zagwarantowane przez swojego operatora.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z kanałami C+ w aplikacji Play Now? Przecież ich w Play nie można cofać i nagrywać. Jaka jest korzyść dla użytkownika Play Boxa, że ma dostęp do tych kanałów po wybraniu kafelka w funkcji program, a nie po naciśnięciu przycisku na pilocie Canal+? Czy w aplikacji C+ Online jest gorsza jakość kanałów sportowych niż w aplikacji Play Now? Dekoder między aplikacjami przełącza się szybko.

Czy może liczycie na promocję w Play i cena za dostęp do pakietu Super Sport z C+ będzie tańsza niż bezpośrednio? Obecne oferty na C+ u operatorów nie wskazują na rozdawanie za pół darmo. Przeważnie cena jest ta sama jak bezpośrednio od nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, swordfish said:

Sprzedawca ma za zadanie zachęcić do podpisania nowej umowy. Nawet jeśli wie o niedociągnięciach/brakach, udaje niewiedzę. Przecież ma przedstawić same zalety, a nie minusy oferty. 

Wypisz wymaluj, charakterystyka oszusta zawodowego ubrana w ładne słówka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak politycy. Nigdy nie odpowiedzą wprost, dokładnie, jakie mają plany, co myślą. Zawsze kluczą wokół tematu i nigdy nie otrzyma się konkretnej odpowiedzi.

Konsultant działa zgodnie ze szkoleniem swojego pracodawcy. Ma za zadanie przynosić najwięcej podpisanych nowych umów, bo za to dostaje dodatkowe wynagrodzenie w postaci premii. Nie może potencjalnego klienta zniechęcać i odstraszać. 
Dla kupującego liczy się ostatecznie umowa na którą się zgodził, a nie czarujący głos konsultanta. Przy podpisywaniu zdalnym macie czas na odstąpienie umowy. Testujecie ją przez 2 tygodnie i jeśli Wam coś nie odpowiada zawsze możecie anulować. Macie do wyboru konkurencję, która zaoferuje więcej, lepiej i taniej. ;-)

Swoją drogą bez telewizji da się żyć, nie trzeba koniecznie zmuszać się do podpisywania umów, których nie chcecie. Jeśli macie konkretne oczekiwania, zapiszcie najpierw na kartce papieru co chcecie w punktach. Przy rozmowie odfajkujcie, czy wszystkie punkty zostają spełnione. Jeśli nie, podziękujcie i idźcie do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał(a):

A o co chodzi z kanałami C+ w aplikacji Play Now? Przecież ich w Play nie można cofać i nagrywać. Jaka jest korzyść dla użytkownika Play Boxa, że ma dostęp do tych kanałów po wybraniu kafelka w funkcji program, a nie po naciśnięciu przycisku na pilocie Canal+?

Play Box jest dla osób nieradzących sobie z aplikacjami. Po prostu wybiera nr kanału i ma, więc lepiej jakby była ta LM w Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uruchomić Play Box, należy go połączyć z internetem i podpiąć pod swoje konto Google. Jeśli ktoś bezboleśnie przejdzie przez ten proces, z obsługą samych aplikacji w ramach Android TV nie powinien mieć problemów. Sama obsługa aplikacji C+ Online wiąże się ze ściągnięciem jej ze sklepu Google Play i zalogowaniem się do niej. Potem sama obsługa idzie sprawnie. Przycisk na pilocie „Canal+” i wejście w „Telewizja na żywo/Teraz w TV”. Wybieramy kafelek z danym kanałem, potem możemy przeskakiwać po kanałach góra/doł. Jeśli spóźniliśmy się na mecz, możemy cofnąć program od początku. Opcji cofania nie ma w Play Now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Można mieć najtańszy pakiet 150 GB za 25/30 zł i zużyć w Play Now nawet 1 TB, a z pakietu nic nie zejdzie. Dobra opcja dla tych co nie mają internetu stacjonarnego i muszą mieć mobilny. Nie wiem jak jest w pre-paid, ale w abonamencie nie pomniejsza pakietu danych.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, szyzag123 napisał(a):

Ja może nie w temacie telewizji, a bardziej internetu. Kończy mi się ogólna umowa w Vectrze i zastanawiam się nad zmianą operatora. Widzę, że w Play jest obecnie oferta z umową na 9 miesięcy. 600 mbps za 65zł - warto?

Tej oferty nie warto, ale ja dzisiaj podpisałem lepszą:
Internet do 1Gb/s
Telewizji Nowej Generacji 100 kanałów + 90 punktów
kanały Canal+ ze sportem + Canal+ Online
Polsat Sport Premium
Viaplay Medium (możliwość zwiększenia do wersji Total za 10 punktów) - dostępne do końca czerwca 2025, potem Viaplay prawdopodobnie znika z Polski
SkyShowtime Standard Plus
Onet Premium
Amazon Prime Video
90 punktów można wykorzystać przykładowo na:
Netflix Premium
Max Premium

Umowa na 24 miesiące
Aktywacja 50 zł
12 miesięcy 0, 12 miesięcy 150 zł
średnio od pierwszego miesiąca 75 zł za cały pakiet.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, szyzag123 napisał(a):

Oferta z umową na 9 miesięcy dla osoby niebędącej w sieci Play pod mój adres

 

300 Mb/s - 55zł

600 Mb/s - 65zł

1 Gb/s - 85zł

 

Instalacja i aktywacja 1zł. Nie widnieje opłata za wypożyczenie sprzętu.

W cenie masz już wliczone wypożyczenie routera za 5 zł i telewizję na start za 5 zł.

2 minuty temu, perdos napisał(a):

Tej oferty nie warto, ale ja dzisiaj podpisałem lepszą:
Internet do 1Gb/s
Telewizji Nowej Generacji 100 kanałów + 90 punktów
kanały Canal+ ze sportem + Canal+ Online
Polsat Sport Premium
Viaplay Medium (możliwość zwiększenia do wersji Total za 10 punktów) - dostępne do końca czerwca 2025, potem Viaplay prawdopodobnie znika z Polski
SkyShowtime Standard Plus
Onet Premium
Amazon Prime Video
90 punktów można wykorzystać przykładowo na:
Netflix Premium
Max Premium

Umowa na 24 miesiące
Aktywacja 50 zł
12 miesięcy 0, 12 miesięcy 150 zł
średnio od pierwszego miesiąca 75 zł za cały pakiet.

Skąd masz taką ofertę?

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...