Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Zuzia
Oczywiscie, ze mu zapacili przeciez to artykuł sponsorowany o tym jaka TV play jest super :P Nie zmienia to jednak faktu, ze dekoder ma specyfikacje bardzo dobra jak na Android TV boxa. Rynek sie zmienia ludzie coraz bardziej mobilni, zmieniaja mieszkania. Teraz mozesz zabrac TV ze soba na wyjazd weekendowy itd wczesniej co mozna bylo zrobic? Horizona do walizki i podlaczyc do czego :P? Widac, ze wszyscy nastawiaja sie na "nagrywanie" w chmurze. Tego trendu raczej nic juz nie zatrzyma. Czesc ludzi bedzie siedziec na starych ofertach ile sie da, czesc sie przestawi na nowe, a jeszcze inni znajda mniej oficjalne rozwiazania problemu.
Ja np nie wyborazam sobie juz miec teraz w TV tylko tv bez dostepu do internetu i apek.

Edytowane przez Michaelred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy, że młodzi czy tam średnie pokolenie nie ogląda telewizji na starych rupieciach 40 calowych i jak już są tak nowocześni to inwestuje w nowczesny sprzęt telewizyjny.  😉

Bo zaczynam się zastanawiać czy na pewno grupą docelową są ludzie młodzi,  rodziny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lakiman napisał(a):

Dodajmy, że młodzi czy tam średnie pokolenie nie ogląda telewizji na starych rupieciach 40 calowych i jak już są tak nowocześni to inwestuje w nowczesny sprzęt telewizyjny.  😉

Bo zaczynam się zastanawiać czy na pewno grupą docelową są ludzie młodzi,  rodziny.  

Celuja z ofertą tam gdzie jest zapotrzebowanie. Tony tych roznych boxow ludzie kupuja np na allegro wlasnie do takich 10 letnich TV, ktore wciaz sa dobre ale smarta nie maja. I tutaj wchodzi Play pokazujac, ze nie trzeba kupowac boxa za 200zl jak mozna sobie wziac Play w abo i miec TV z ficzerami i boxa w gratisie przy platnosci co miesiac.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Michaelred napisał(a):

@Zuzia
Oczywiscie, ze mu zapacili przeciez to artykuł sponsorowany o tym jaka TV play jest super :P Nie zmienia to jednak faktu, ze dekoder ma specyfikacje bardzo dobra jak na Android TV boxa. Rynek sie zmienia ludzie coraz bardziej mobilni, zmieniaja mieszkania. Teraz mozesz zabrac TV ze soba na wyjazd weekendowy itd wczesniej co mozna bylo zrobic? Horizona do walizki i podlaczyc do czego :P? Widac, ze wszyscy nastawiaja sie na "nagrywanie" w chmurze. Tego trendu raczej nic juz nie zatrzyma. Czesc ludzi bedzie siedziec na starych ofertach ile sie da, czesc sie przestawi na nowe, a jeszcze inni znajda mniej oficjalne rozwiazania problemu.
Ja np nie wyborazam sobie juz miec teraz w TV tylko tv bez dostepu do internetu i apek.

Jako dodatkowy gadżet jeśli komuś potrzebny, być może sprawdzi się. Jako zamiennik dla tradycyjnej telewizji - sprawa dyskusyjna. I jeszcze nie wiadomo jak to cacko sprawuje się np. z Viaplay, czy są mikroprzycięcia. Albo, jak będzie działać z Kodi lub z podobnymi aplikacjami zewnętrznymi. Z testami jest tak, że najlepsze robią zwyczajni użytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Zuzia napisał(a):

Dekoder z prawdziwego zdarzenia umożliwia nagrywanie wszystkiego o zadanej porze plus replay i możliwość przewijania.

Otóz to. Brak tych funkcji dyskwalifikuje te wynalazki. Nowy dekoder z Vectry zdaje sie ma twardy dysk. Czyli można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do czegoś takiego jest inna oferta - stare UPC. U siebie od lokalnej sieci mam możliwość nagrywania każdego kanału i dla tych najważniejszych, (niektóre nie) mam wbite archiwum 7 dni wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje stream i vod. Gdzie znajdę taką ofertę? Chcę oglądać kanały tv na dowolnym internecie na komórce l tablecie. Chcę móc cofać kanały minimum 1 dzień do tyłu. Chcę, aby był dostęp do napisów i oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Interesują mnie Polsat News, TVN24, sportowe Polsaty, Eurosport, Sundance, Filmbox Arthouse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał(a):

UPC TV GO jest jeszcze dostępne dla nowych klientów?

Jak przedluzasz umowe z UPC to bedziesz mial to w pakiecie. Jako nowy klient to tylko PLAY ci zostaje. Mozna tez jeszcze poprosic kogos zeby sie podzielil dostepem bo można oglądać na 3 urządzeniach jednocześnie albo samemu poszukac po internetach.
 

 

14 minut temu, monter1981 napisał(a):

BTW Polsat News nie ma w UPC TV GO...

Wg tej rozpiski powinien byc i u mnie tez jest.
https://media-play.pl/binaries/content/documents/administration/repositories/file-docs/cenniki-i-regulaminy/regulaminy/upc/uslugi/telewizja/lista-programow-dostepnych-w-usludze-dodatkowej-upc-tv-go

Edytowane przez Michaelred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępny po za domem, ale nie można cofać?

 

Do spisu kanałów dostępnych na dowolnym internecie dodałbym jeszcze TVP HD, TVP Kultura i TVP Dokument. Możliwość cofania co najmniej o 1 dzień. Ważne są dla mnie napisy i możliwość zmiany ścieżki dźwiękowej. Brak konieczności oglądania na wybranych filmach planszy o ograniczeniach licencyjnych.

 

Jak widzę na rynku brak oferty, która w pełni spełniałaby moje wymagania. Należy kombinować z ofertą łączoną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam dwa takie Boxy Play bo jeden jako multiroom - wcześniej miałem 4K Boxa od UPC.Niezaleznie jaki ma się odbiornik tv i tak żeby oglądać wszystkie kanały trzeba posiadać tego boxa,bo np.Eleven Sport 4K brak w samej aplikacji noi niektóre też kanały można oglądać tylko przez net UPC. Co do jakości obrazu wydaje mi się nieco lepsza niż w 4K Box,ale przełączanie kanałów wolniejsze,noi też minus taki że gdy brak netu to się zostaje całkiem bez odbioru TV.Jest też możliwość wyszukania kilkunastu kanałów darmowych poprzez kabel ,bo box posiada głowicę DVB-C ,tyle że zauważyłem gdy mam takie połączenie z dwoma boxami zrywa mi się dość często net.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara umowa z UPC( CI+-) + to nowe cacko od Play zamiast Apollo4K i nowy router to można by negocjować umowę z tym operatorem na czas określony.

Zobaczę co przyniesie w tym temacie grudzień.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem apkę i pozytywnie zostałem zaskoczony. Na Android TV działa kanał Inultra w jakości 4K z HDR..

Canal+ Online nawet nie chce załączyć treści 4K na Android tv7 i Apple TV 4K.

W jakiej jakości bitrate są strumienie SD, HD, 4K w tej aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, włączyłem aplikację na Android TV w telewizorze. 

Nie mam dostępu w Play do Eleven 4K a przy nim jest kłódka. Pewnie też by działał gdybym miał wykupiony wyższy pakiet w Play.

W UPC w apce o 4K wcześniej można było zapomnieć.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lakiman napisał(a):

W jakiej jakości bitrate są strumienie SD, HD, 4K w tej aplikacji?

Apka play now:

pakiet podstawowy

codec zavc

576p średnio 2,5 Mb/s

1080p średnio 7 Mb/s, Polsat, TV4 mają tylko średnio 5,13 Mb/s

 

Apka UPC TV go

codec qavc

576p - średnio 2,82-2,83 Mb/s

1080p - średnio 7,44-7,45 Mb/s

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...