Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jak będziecie się pytać i ktoś potwierdzi, że tak, to Play/Polsat potwierdzi że to błąd i nie będą działać. Na stronie play.pl jest napisane jasno, że nie powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kisiel95 napisał(a):

Kurde jak będziecie się pytać i ktoś potwierdzi, że tak, to Play/Polsat potwierdzi że to błąd i nie będą działać. Na stronie play.pl jest napisane jasno, że nie powinno działać.

Zawsze możesz odpisać na priv czy działa

Edytowane przez Wodzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, swordfish napisał(a):

Teraz mając internet Play via Vectra jestem traktowany jak "obcy", choć rachunek za sieć płacę do Play.

 

Ciekawe czy będzie można przedłużyć umowę na sieci Vectry. Nowe umowy już na światłowodzie Orange tam gdzie nie ma instalacji Play (d. UPC). Co ciekawe w salonie mówią że to światłowód PLAY i potem ktoś zdziwiony że ma umowę z PLAY i komunikat że ma się przełączyć na sieć PLAY 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Na telefonie z Androidem jest tylko TVP Info. Na iPadzie brak nowości.

 

Na boxie:

 

207 - TVP Info 

312 - TVP Kultura (brak napisów i dodatkowych ścieżek dźwiękowych)

428 - TVP Nauka - są dwie ścieżki dźwiękowe, napisów brak

508 - TVP Sport - mam kłódkę - każą aktywować Pakiet Sport

623 - Alfa TVP - są dwie ścieżki dźwiękowe, napisów brak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, biguslogus napisał(a):

Na ipadzie jest tylko tvp info

Teraz mi odświeżyło i mam na iPadzie.

 

Kanały TVP tylko w formie live. Brak nagrywania i cofania.

 

Play ma już prawie kompletną ofertę stacji informacyjno-publicystycznych. Brakuje jedynie TV Republika i TV MN (Media Narodowe). Chodzi rzecz jasna o polskojęzycznych nadawców, bo zagranicznych jak Sky News można wymienić całą masę.

Na liście kanałów odbieranych naziemnie nie zapisuje mi TVP Nauka i Alfa TVP. Teraz powinni to zmienić skoro podpisali umowę z TVP. TVP Dokument i TVP Kobieta HD zapisują się, więc jestem w zasięgu MUX 6. Generalnie powinni przestać bawić się w "blokowanie" i pozwolić mi zapisać wszystkie 100 kanałów naziemnych, które odbieram. Muszę wchodzić nieustannie w schowaną aplikację HDTV, aby móc oglądać obecnie np. Tour De France z CT Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czym się kierował Play dodając w starej ofercie TVP Sport jako kanał do którego trzeba wykupić dodatkowy dostęp do pakietu sport , przecież jest to kanał nadawany bezpłatnie naziemnie oraz w aplikacji TVP i raczej nie powinien być udostępniony jako dodatkowo płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowym Boxie jest możliwość wyszukiwania kanałów DVB-C oraz DVB-T2 poprzez HDTV i jak w to się wchodzi ? Zainstalowałem Live Channels, ale po kliknięciu w : TV Channels wyskakuje jakiś komunikat - Setup activity not found.... ,a po wejściu w : Filmy i TV Goolgle Play - 31 Lipca 2022 aplikacja została wycofana.Niestety PLAY nadal stosuje jakieś blokady i w DVB-C nie wyszukuje nawet TVP 3 Gdańsk które powinno być u mnie w pakiecie Start -UPC.Gdy wyszukałem kanały DVB-C  bezpośrednio w odbiorniku TV,to znalazło TVP 3 Gdańsk ,zresztą sygnał z kabla daje stabilniejszy obraz. Dziwne zresztą że z regionalnych oferują nadal tylko TVP 3 Warszawa ,nawet po podpisaniu ostatnio nowej umowy z TVP .

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za może banalne pytania...
Mam nowy dekoder play box tv. Telewizja nowej generacji; pakiet optymalny 75 kanałów.
1. Prawie niczego nie da się odtwarzać do tych 7 dni wstecz. Jedynie chyba tylko Fox i WP. Tak to ma być? Nagrywanie podobnie. Np. Stopklatkę można nagrywać, nie można oglądać wstecz.
2. Na głównym ekranie aplikacji, na górze obok ikonek po prawej stronie powinna być widoczna (wg instrukcji i infolinii) informacja nt. punktów do wykorzystania i wraz z ich obsługą. U mnie tego nie ma. W menu "konto", zakładka "pakiety" są jedynie wyszczególnione pakiety z zaznaczeniem tych aktywowanych. Nie ma ilości punktów do wykorzystania.
Tak ma działać ta nowość, czy to jakieś błędy aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozbija się o prawa autorskie i licencje. Im bardziej atrakcyjniejszy program dla widza, wtedy można spodziewać się blokady w nagrywaniu i brak catch-up. Oferta kablowa jest dodatkiem do serwisów vod. Tak zaczyna działać większość kablowek. Jeszcze dochodzi ograniczenie do oglądania we własnej sieci - brak oglądania w sieci obcej (nie w Play).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Rozumiem, że prawa autorskie, przechodzenie na oglądanie na żądanie, itd. Ale skoro Play reklamuje, że jest możliwość oglądania 7 dni wstecz, to rozumiem, że np. połowa programów będzie miała taką funkcję. A tu na 75 znalazłem dwa. Jest w stanie ktoś potwierdzić, że "tak ma być i już", czyli, że ta usługa jest fikcją?

 

Czyli teraz, w odróżnieniu od "przestarzałej technologii starego UPC", np. serial lub program naukowy na TVP czy TVN można oglądać tylko na żywo, czy tak?

Edytowane przez sadelit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...