Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie. Masz kanały basic cable najpierw, a potem dodatkowo płatne.

Jak już to Canal+ niezbyt mądrze wymyślił sobie 5tkę przy tym kanale, który dla wielu abonentów jest jedynym dostępnym ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Canal+ Sport 5 jest idiotyczne rozwiązanie. Najpierw dają C+ Sport 5 na 509, potem Eleveny i dopiero C+ Sport 1,2,3,4. Aż się prosi, aby C+ Sport 5 był po C+ Sport 4, a potem po C+ Sport 5, dać C+ Now z racji tego, że głównie są tam transmisje sportowe. Chyba tylko sporadycznie na C+ Now są transmisje z festiwali filmowych i z innych eventów nie-sportowych. Ale to naprawdę sporadycznie jest coś innego niż sport.
przypomnij sobie jak było do niedawna na ich własnej platformie.. najpierw 1, 2, now, 5 a później gdzieś tam daleko 3, 4, 1, 2, inne sportowe, 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest TVMN bardziej bym chciał go niż jakiś wPolsce braci Kremlowskich czy Republikę obrońcy wolności słowa Sakiewicza

W dniu 10.05.2023 o 22:17, tyrla napisał(a):

Najważniejsze że TVP 1 jest na pozycji nr 1 :D 

Zbędny kanał lepiej dać stałą listę kanałów z anteny od 1

Od 1 Kanały z anteny wszystkie ułożone według LCN 

Od 100 - Ogólne powinny być wszystkie razem Tele 5 czy Polonia 1 i jeszcze informacyjne i regionalne (wszystkie 16 jak w C+ online) Od 200 - filmowe 

Od 300 sportowe 

Od 400 dokumentalne 

Od 500 lifestyle i muzyczne

Od 600 dla dzieci łącznie z Teen Nick.

Kanałów TV chciałbym 13tv, TVMN, Regio TV, Red Top, Sportowa.tv, English Club, 2x2 i Filmbox'y

I niech dodadzą stacje radiowe jak np. Planeta i Muzyczne Radio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na iPadzie nie mam dostępnego wPolsce. Mam tylko na telefonie z Androidem i na boxie. Na boxie jest nawet możliwość wybrania jakości 4K dla wPolsce, ale to raczej wygląda na ostrzejsze HD. 
CNN podwyższono do HD. Ostatnio CNN nadawał niby w 560p, ale od dłuższego czasu wyglądało jak 720p. Teraz już jest pełne HD. Jeszcze obok straszą mydlane BBC News i Bloomberg, ale liczę, że te kanały również będą w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2023 o 22:00, swordfish napisał(a):

Ależ się dostała wPolsce prestiżowa pozycja! Są między TVN24 BIS i Biznes24. Czekamy jeszcze na Polsat News i TV Republika. Wtedy będzie komplecik newsowych kanałów z Polski. 

 

Ciężko będzie z Polsat News. Polsat to sknera i wiemy o tym wszyscy. Bujają się i love tylko we własnej ofercie net-sat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowała mi się nowa wersja apki. Całkowita zmiana wyglądu, duży problem z dostępem do archiwum, generalnie dużo gorsza od poprzedniej. Pomogła aplikacja apk-icon-editor_2.2.0 ze strony https://github.com/kefir500/apk-icon-editor/releases/tag/v2.2.0 Programik pozwala edytować apk i dokonywać małych zmian. Wyedytowałem starą wersję PLAY NOW [1.14.2].apk, zmieniłem nazwę na "Play NOW Classic", Version Code na 3000000 a Version Name na 3.00.00 Po odinstalowaniu Play Now z boxa i zainstalowaniu na to miejsce "Play NOW Classic", apka działa, a sklep Google nie domaga się aktualizacji do nowej wersji.

Edytowane przez Ghost12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...