Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniła do mnie konsultantka, że jeśli teraz nie podpisze z nimi nowej umowu na 2 lata, to od marca Viaplay o 21 zl. drożej. A tak będę płacił normalnie 25 zł. Mówiła, że dzwonią do klientów z abonamentem TV, którzy mają Viaplay. 

W styczniu podpisywałem z nimi umowę na 2 lata.

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lokam napisał:

Dzwoniła do mnie konsultantka, że jeśli teraz nie podpisze z nimi nowej umowu na 2 lata, to od marca Viaplay o 21 zl. drożej.

Z tego 10 zł (obecnie 15 zł) jest za nieprzedłużenie umowy i przejście na czas nieokreślony (jeżeli kończyła się umowa). Poza tym, jak to pokazywali tu już wcześniej prawdopodobnie Viaplay po prostu będzie w wyższym pakiecie.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę Play Now TV Box nie jest już pierwszą ofertą na telewizję. Ten box zaczynają ukrywać, a w salonach nie widzę już jego na wystawie. Teraz po wejściu na stronę Play i po wybraniu oferty z telewizją dają na dzień dobry net i smart boxa 4K (lub Horizona) z UPC. Szkoda, bo architektura boxa Play Now jest lepsza od boxa Playa. W Playu jest tuner DVB-T2 i możliwość instalowania dowolnej aplikacji z Android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swordfish napisał:
Z tego co widzę Play Now TV Box nie jest już pierwszą ofertą na telewizję. Ten box zaczynają ukrywać, a w salonach nie widzę już jego na wystawie. Teraz po wejściu na stronę Play i po wybraniu oferty z telewizją dają na dzień dobry net i smart boxa 4K (lub Horizona) z UPC. 

Drugiej generacji nigdy nie było na wystawie, tam gdzie byłem była pierwsza.

EDIT: Akurat chyba jest różnie, dla światłowodu z terenu POPC normalnie nie oferują ofert typowo pod UPC.

Edytowane przez kisiel95
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał:

Po prostu pewnie Viaplay będzie tylko w pakiecie Rozszerzonym. 

2 godziny temu, tyrla napisał:

@lokam mają w umowie Viaplay czy nie mają?

Dokładnie, wygląda na to, że Viaplay będzie w pakiecie rozszerzonym. Tylko o co chodzi z ceną 25zł?. Nie chce mi się wierzyć, że dadzà mi jeszcze dodatkowo jakiś pakiet i cena pozostsnie taka sama. Oczywiście Viaplay teź w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Jak usunąć nagrania z play now tv box 2.

 

Mam z nowym Menu.

 

Co wejdę w nagrania I kliknie nagranie to się otwiera to nagranie.

Gdy coś nagranego leci to u mnie nie ma opcji usunąć.  

 

Jak to zrobić?

 

Nagrywać mogę jeszcze bo mam miejsce ale w pewnym momencie sie skończy.

 

I co wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tyrla napisał:

 

 

 

Czyli nie da rady .

 

Bo to dekoder z lombardu.

 

A dostępu do konta przez www wiadomo nie mam.

 

Lipnie to rozwiązali żeby nie można było usuwac w dekoderze 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kisiel95 napisał:

Czekaj, jak nie masz konta? To lecisz na innym? 

Jeśli to do mnie. To wyjaśniam. Dekoder mam z lombardu . Jest tu dzialajacy pakiet podstawowy. Jakies konto jest zarejestrowane .Bo działa ten pakiet. Nagrywalem trochę tych różnych seriali i filmów. I po obejrzeniu chciałem usunąć I sie okazało ze nie ma opcji usunięcia. W starej wersji software tej czarnej byla ta opcja ze można było usunąć. A tutaj w tej nowej wersji software. Zapomnieli dodac .

 

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości i nie piszemy postów w pionie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Master2012 napisał:

Jeśli to do mnie 

 

To wyjaśniam

 

Dekoder mam z lombardu .

 

Jest tu dzialajacy pakiet podstawowy.

 

Jakies konto jest zarejestrowane .

 

Bo działa ten pakiet.

 

Nagrywalem trochę tych różnych seriali i filmów.

 

I po obejrzeniu chciałem usunąć I sie okazało ze nie ma opcji usunięcia.

 

W starej wersji software tej czarnej byla ta opcja ze można było usunąć.

 

A tutaj w tej nowej wersji software.

Zapomnieli dodac .

 

 

 

Pobierz ATV Launcher odpowiednio przerobiony pod ten dekoder (forum kodi w pigulce - tam to znajdziesz) + zrób sobie ust. fabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Master2012 napisał:

Zapomnieli dodac

Nie zapomnieli, może to być celowe, bo box nie jest liczony jako urządzenie logujące się (czyli zamiast czterech urządzeń do zalogowania możemy mieć pięć). Liczy się natomiast do oglądania jednocześnie na koncie. Poza tym w taki sposób ten, kto dzieli łamie regulamin subskrypcji, bo osoby trzecie nie mogą oglądać treści. Jak Play się dowie albo tamten gościu zakończy z nimi umowę zostaniesz za przeproszeniem w czarnej [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/4/2022 at 11:20 AM, kisiel95 said:

Nie zapomnieli, może to być celowe, bo box nie jest liczony jako urządzenie logujące się (czyli zamiast czterech urządzeń do zalogowania możemy mieć pięć). Liczy się natomiast do oglądania jednocześnie na koncie. Poza tym w taki sposób ten, kto dzieli łamie regulamin subskrypcji, bo osoby trzecie nie mogą oglądać treści. Jak Play się dowie albo tamten gościu zakończy z nimi umowę zostaniesz za przeproszeniem w czarnej [beep].

To ile urzadzen moze byc maksymalnie zapisanych  na koncie ?

 

Ile z nich moze byc dekoderem play now tv box?

 

Oraz

 

Na ilu urzadzeniach  mozna ogladac  w tym samym czasie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2022 o 01:07, jacekzkielc napisał:

To ile urzadzen moze byc maksymalnie zapisanych  na koncie ?

Ogólnie 4 urządzenia mogą się logować, z Play Now TV Box 5 urządzeń. Jak przekroczysz ten limit, jest wyłączane ostatnie nieaktywne urządzenie. BOX do konta chyba dostajesz max 1, jak chcesz drugi to drugie konto.

 

W dniu 7.11.2022 o 01:07, jacekzkielc napisał:

Na ilu urzadzeniach  mozna ogladac  w tym samym czasie ? 

Na trzech urządzeniach (nieważne, czy wśród nich będzie Play Now TV Box, czy nie).

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...