Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko.Czy przy zatwierdzaniu nowej umowy poprzez infolinię Play  powinienem dostać na maila potwierdzenie zmian w umowie z dodatkowym załącznikiem do potwierdzenia?Dostałem wczoraj samo potwierdzenie ale bez takiego odnośnika , a babka z infolinii tłumaczyła ,że muszę wpierw sam potwierdzić na mailu nową umowę żeby zmiany były prowadzone po nowemu. Jak dostaje podobnego maila od UPC przy wprowadzaniu nowego zamówienia,to tam zawsze jest dodatkowy odnośnik  - Potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, roc45 napisał:

Teraz Play przejął UPC więc może będą jakieś lepsze oferty od tych co teraz są

Cennik zostanie dopasowany do oczekiwań akcjonariuszy i uwzględni koszty fuzji, rosnącą inflację oraz wypełni presję płacową nowej spółki. Połączenie dwóch spółek wiąże się z redukcją dublujących się stanowisk, więc Play musi zabezpieczyć koszty zwolnień grupowych. Nie ma co oczekiwać tańszych ofert. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
3 godziny temu, piter7790 napisał:

Mam takie pytanko.Czy przy zatwierdzaniu nowej umowy poprzez infolinię Play  powinienem dostać na maila potwierdzenie zmian w umowie z dodatkowym załącznikiem do potwierdzenia?Dostałem wczoraj samo potwierdzenie ale bez takiego odnośnika , a babka z infolinii tłumaczyła ,że muszę wpierw sam potwierdzić na mailu nową umowę żeby zmiany były prowadzone po nowemu. Jak dostaje podobnego maila od UPC przy wprowadzaniu nowego zamówienia,to tam zawsze jest dodatkowy odnośnik  - Potwierdzam.

Podobnie miałem z Canal+.

Telefon na infolinię i konsultant za mnie potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy przydłużaniu umowy  automatycznie aktywują Viapaly ? Bo właśnie zobaczyłem że na Boxie mam znowu aktywny z danymi gdy była darmowa kilkumiesięczna promocja - mogę wszystko przeglądać.Sam nic nie aktywowałem,zresztą korzystam teraz z konta Viapaly w UPC, o czym zresztą im  poinformowałem  podczas rozmowy,więc ciekawi mnie czy do jakiś darmowy dostęp ,może miesięczny jak jest w info aktywacji ?Na infolinii nic mnie nie poinformowali o tym fakcie.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie czy na Play now tvbox 2 w Hbo max i Priome Video w filmach z hdr10 zapala wam się ikonka hdr10  czy nie bo u mnie na tych dwóch apkach nie zapala się ino o hdr może ktoś sprawdzić dziękuje i pozdrawiam.

dodam że na c+ box4k  ikonka się zapala 

 

u mnie  pisze że promocja jest ważna do 31 maja na c+ 6 miesięcy

Edytowane przez Em99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie leci tam ciągle tylko ten sam koncert i jakość tylko w SD . Nie dawno wymieniałem w salonie Boxa ,bo przedłużyłem umowę . Właściwie to ten sam box nadal,tyle u mnie się tylko poprawiło że w pilocie działa już także głos oraz nie  obniża się poziom głosu - często przy ponownym włączeniu tv miałem ściszony i dopiero  ponowne uruchomienie Boxa w ustawieniach przywracało głos do normy.Niby miał już być Android 10 w tym Boxie ,ale nadal jest tylko 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tyrla napisał:

293 tys. klientów Play Now TV Box i internetu stacjonarnego za I kwartał 2022. 


Jak oni to liczą? Ile z tego jest samego Play Now TV Box? Czy jeśli mam ich internet stacjonarny oraz Boxa, to jestem liczony jako 2?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Rozmawiałem na serio dzisiaj z konsultantem, jednak założyli mi dwa konta Play Now TV, przedłużanie umowy nastąpiło tylko na telefon i na przejście na abonament i dostałem do tego gratis Play Now. Nie pokazało wtedy, że mam boxa :(

 

Będę musiał płacić :(

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...