Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lakiman A jak jest teraz ze zmianą kanałów? Tylko mi nie pisz że tak jak Polsat Box Go trzeba wyjść z oglądanego kanału i wybrać z listy kolejny.

Bo to już by była naprawdę fatalna wiadomość.
Omijam takie aplikacje które w ten sposób wymuszają na mnie męczarnie ze zmianą kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyjść z kanału, żeby przełączyć na następny.

Nie ma już " cegiełek" z kanałami tylko trzeba przeskakiwać na kolejne by coś wybrać.

Tylko chwilę poświęciłem, na sprawdzenie co nowego wniosła aktualizacja.

Może ktoś znalazł sposoby już na te pewne niedogodności

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play Now TV , to pierwsza usługa streamingowa , która po rezygnacji z pakietu nadal zostawia aktywne kanały. To już kolejny miesiąc gdzie Eleveny na moim koncie świecą ( nawet 4K )

U was też taka sytuacja , drodzy przyjaciele z forum? Może to błąd systemu , a może Play takie gratisy daje , by zostać z nimi? Co wy sądzicie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kingofsouth napisał:

Play Now TV , to pierwsza usługa streamingowa , która po rezygnacji z pakietu nadal zostawia aktywne kanały. To już kolejny miesiąc gdzie Eleveny na moim koncie świecą ( nawet 4K )

U was też taka sytuacja , drodzy przyjaciele z forum? Może to błąd systemu , a może Play takie gratisy daje , by zostać z nimi? Co wy sądzicie w tym temacie?

U mnie działa tylko eleven 3,4 a 1,2 i 4k niestety ciemno. Za 10zl nie ma co nalegać jak trochę jeszcze działa. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , tak pytałem.  Nie by mi to przeszkadzało , już jakiś czas temu chciałem zapytać na forum , czy komuś też świecą kanały. 

Szczerze to dłuższy czas nie odpalałem Play Now Boxa , gdyż już za dużo mam sprzętu pod HDMI podłączonego(brak miejsca) i wypiąłem te które jest mi zbędne ;) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, blaugrana18 napisał:

U mnie działa tylko eleven 3,4 a 1,2 i 4k niestety ciemno. Za 10zl nie ma co nalegać jak trochę jeszcze działa. 

Czy płaciłeś wcześniej za pakiet Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 201.

 

Mam braki na oficjalnej liście z nadajników naziemnych: TVP Kultura, Metro, Nowa TV, WP, TVP 3, MUX Winnickiego, MUXy testowe

 

Dlaczego nie ma Metra na oficjalnej liście? Streamingu sieciowego nie dają i blokują możliwość oglądania na oficjalnej liście. W aplikacji HDTV jest, ale pewnie znikomy procent użytkowników boxa tam zagląda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2021 o 09:21, lakiman napisał:

Trzeba wyjść z kanału, żeby przełączyć na następny.

Nie ma już " cegiełek" z kanałami tylko trzeba przeskakiwać na kolejne by coś wybrać.

Tylko chwilę poświęciłem, na sprawdzenie co nowego wniosła aktualizacja.

Może ktoś znalazł sposoby już na te pewne niedogodności

 

Strzałki góra dół pozwalają zmieniać kanały bez wychodzenia z aktualnie oglądanego. Można też wpisać numer kanału podczas oglądania innego. Widok z bloczkami jest dostępny po wybraniu dwa razy Program. Pierwsze wciśnięcie uruchamia widok programu TV, drugie - zmienia widok na taki z "kaflami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaobserwowałem, że problem z brakiem dźwięku na kanałach TVP HEVC te z DVB-T2 zależy od sprzętu. Na jednym telewizorze głos działa, na drugim cisza, po przełączeniu na słuchawki bezprzewodowe mam trzaski i piski. Czy kanały TVP z DVB-T2 nadają w dziwnym  kodeku, z którym nie radzą sobie wszystkie urządzenia, czy problem leży jednak po stronie boxu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...