Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa. Mam pytanko: jaką macie rozdzielczość na kanale MTV HD, pozycja 101? Bo mam ustawione obraz "auto", a najwięcej pokazuje mi 540p zamiast 1080p, a inne kanały HD są w porządku.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dekoder do wymiany? Bo ustawienia fabryczne nie pomogły. @tyrla, dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Play Now na swoim telefonie chciałem włączyć Stars.TV (zobaczyć jeszcze raz program, który przegapiłem). Jednak wyskakiwał komunikat "Aby oglądać, włącz usługi dodatkowe", a przecież miałem włączone. Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina po stronie PLAY, robiłem zgłoszenie i po tygodniu odpowiedzieli że nie wiedzą o co chodzi i proszą o ponowne zgłoszenie ze wskazaniem programu na którym tak się dzieje. 

U mnie mam komunikat aby wykupić "pakiet Sport" próbie obejrzenia wcześniejszej audycji ze Stars.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Adam.kaslewicz napisał:
Kiedyś w Play Now na swoim telefonie chciałem włączyć Stars.TV (zobaczyć jeszcze raz program, który przegapiłem). Jednak wyskakiwał komunikat "Aby oglądać, włącz usługi dodatkowe", a przecież miałem włączone. Czym to może być spowodowane?

Play Now TV u mnie na S10+

 

 

1.jpg

MI Box S :

 


2.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tyrla napisał:

Kanał BBC Brit miał być odkodowany do 18 kwietnia. Patrzę dzisiaj a on nadal świeci emoji16.png Jak tak dalej pójdzie to pakiet Extra będzie można zlikwidować emoji23.png

Jeszcze wczoraj na tvboxie przy BBC Brit wyświetlała się informacja że kanał jest odkodowany do 18 kwietnia , natomiast teraz już nie wyświetla się informacja aby kanał był promocyjnie odkodowany a cały czas jest dostępny w pakiecie podstawowym ,już dawno nie było dodanych żadnych nowych kanałów poza radiem to może zdecydowali że jak nie ma nic nowego to będą dodawać to co jest do pakietu podstawowego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupię TV box od Play z drugiej ręki i podłączę do niego naziemną TV od Vectry to wszystko będzie działać jak należy? Tzn. chodzi mi o to, czy będzie TV od Vectry oraz wszystkie usługi streamingowe (bez abonamentu od Play), które oferuje box i operator po jakimś czasie nie zablokuje urządzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne pytanie, z tym że dotyczy to UPC.

Dekoder- Play Box2  odkoduje sygnał z kablówki, już ktoś sprawdził? Z naziemną telewizją  nie ma żadnego problemu.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkodować na pewno nie odkoduje, ale może co najwyżej odebrać niekodowany sygnał podstawowych kanałów o ile są nadawane w paśmie VHF lub UHF, bo kablówki mają swoje pasmo DVB-C. Chyba że w specyfikacji dekodera jest głowica DVB-C.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...