Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Dzisiaj w salonie Play załatwiałem sprawę i czekając przyglądałem się temu dekoderowi Play NOW TV. Myślę by coś takiego rodzicom wstawić tam gdzie nie mają dostępu do satelity, tym bardziej że pilot fajny, mający osobne guziki do takich funkcji jak Netflix, YouTube (w ich przypadku mniej przydatne :) ), itd.

 

Jaki jest obraz? Widać różnicę między tym a czymś co leci z satelity?


Widać różnicę.Wybierz kanał Eleven 4K i porównaj sobie z tym co leci z satelity.

W pakiecie podstawowych jest kilka kanałów np Stars, Puls 2 gdzie jakość jest troszkę lepsza.Do tego dochodzą kanały niedostępne  drogą satelitarną jak VH 1 Classic.

Ogólnie jakieś wielkiej przepaści jeśli chodzi o jakość streamingu nie widzę , poza Eleven 3 , 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości aktywowania pakietów Extra i Kids, znikły chyba. Czy oni mieli w ofercie Polsat Jim Jam bo widzę na liście? Chcesz sobie obejrzeć Absentie i nie mogę aktywować pakietu EXTRA a przecież opłaciłem im to co mi przysłali na maila za 1 ponad miesiąc 28,67 zł.

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości aktywowania pakietów Extra i Kids, znikły chyba. Czy oni mieli w ofercie Polsat Jim Jam bo widzę na liście? Chcesz sobie obejrzeć Absentie i nie mogę aktywować pakietu EXTRA a przecież opłaciłem im to co mi przysłali na maila za 1 ponad miesiąc 28,67 zł.
Nie widzę go na liście, ale mam je aktywowane.




a680c20c30891575da844c53a66d5a3e.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2020 o 12:50, Golbi84 napisał:

Nie ma możliwości aktywowania pakietów Extra i Kids, znikły chyba. Czy oni mieli w ofercie Polsat Jim Jam bo widzę na liście? Chcesz sobie obejrzeć Absentie i nie mogę aktywować pakietu EXTRA a przecież opłaciłem im to co mi przysłali na maila za 1 ponad miesiąc 28,67 zł.

Już można normalnie aktywować kanały po przez dekoder, opcja powróciła bo ja dziś aktywowałem pakiet Extra. @Golbi84

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział , że C+ 4K jest na wyłączność w PC+?

Jeśli będzie z tego obustronna korzyść to dadzą.

A już na pewno nikt się o zdanie abonentów platformy sat. nie będzie pytał ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lukimann napisał:

A kto powiedział , że C+ 4K jest na wyłączność w PC+?

Jeśli będzie z tego obustronna korzyść to dadzą.

 Canal+4K jest z platformy Canal+ czy jak ją byś tam nie nazwał.

Nie dodadzą jak w ich własnej platformie OTT się nie pojawi. 

Pierw będą to kanały Canal+ z biblioteką VOD.

Canal+4K jest to przyszłość w Play Now. Nie terażniejszość ;)

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw w swojej usłudze OTT , z dekoderem w PC+.

Później czy to będzie Play, UPC to przyszłość, ale możliwe że udostępnia.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że raczej będzie to możliwość opłacania usługi OTT CANAL+ na jednym rachunku. Ewentualnie też dodanie usługi CANAL+ do strony głównej interfejsu - tak samo jak to teraz ma miejsce np. w przypadku Netflixa.

https://satkurier.pl/news/194442/kanaly-i-vod-od-canal-wkrotce-w-play-now-tv-box.html

Jak wiadomo Play Now TV Box to urządzenie Android TV, na którym i tak już można korzystać z usługi OTT CANAL+, po samodzielnym pobraniu ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Anita Kaźmierska napisał:

Wydaje mi się, że raczej będzie to możliwość opłacania usługi OTT CANAL+ na jednym rachunku

Mam nadzieje, że Canal+  lub kanały typu: Domo+ trafią jako dodatkowe do tych co już są w usłudze :D

Takie dodanie do strony głównej aplikacji nikomu do szczęścia nie jest potrzebne. Canal+OTT bez umowy to jest cały bajer.

Po co mi się wiązać umową do Play Now TV? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...