Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co mi po oglądaniu nagranego losowania? I tak na FB wyskoczy mi z kim Legia będzie grała.

Nie rozumiem  twoich pretensji zupelnie. Nikt Ci nie karze wchodzic na zadne strony, typu FB itd. Przeciez to logiczne, ze na takich stronach bedzie tona informacji z kim zagra Legia.

 

Ja spedzilem dzis 11 godzin w pracy i dopiero w czasie wolnym obejrzalem losowanie. Wystarczy wiedziec, co robic, zeby nie dowiedziec sie o wyniku losowania wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj.. daliby losowanie o 20:00 lub o 18:00 i zaraz oglądalność była by wyższa a tak o 12 to kto to ogląda? Chyba tylko nieroby i dzieci które mają wolne od szkoły, a pewne rzeczy powinno oglądać się na żywo bo nagrać to ja sobie mogę film lub program dokumentalny a nie losowanie LM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eurosporcie:

 

Poniedziałek, 08.08:

 

01:15 E1 PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Orlando City SC - Seattle Sounders

17:40 E1 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Ruch Chorzów - Wisła Płock (+ wstęp od 17:40)

20:15 E2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - FC St. Pauli (+ wstęp od 20:00)

 

Czwartek, 11.08:

 

15:00 E1 KOLARSTWO: Arctic Race of Norway - 1. etap: Fauske - Rognan (do 17:00)

 

Piątek, 12.08:

 

13:15 E1 KOLARSTWO: Arctic Race of Norway - 2. etap: Mo I Rana - Sandnessjoen (do 18:00)

18:00 E2 PIŁKA NOŻNA: LOTTO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Korona Kielce (+ wstęp od 17:40)

 

Sobota, 13.08:

 

13:00 E1 KOLARSTWO: Arctic Race of Norway - 3. etap: Nesna - Korgfjellet (do 17:00)

 

Niedziela, 14.08:

 

01:00 E2 PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: New York Red Bulls - Montreal Impact

16:00 E1 KOLARSTWO: Arctic Race of Norway - 4. etap: Polarsirkelen - Bodo (do 18:00)

20:30 E2 PIŁKA NOŻNA: Superpuchar Niemiec - mecz: Borussia Dortmund - Bayern Monachium

22:00 E1 PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Chicago Fire - Orlando City SC

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...