Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja nie lubię narzekających ludzi na zmiany. Bo się przyzwyczaili. Trudno najwyższy czas się odzwyczaić.

 

 

 

A pamiętasz co zrobili z Vivą? Pamiętasz tą vivę na analogu jeszcze? To było coś. Teraz Viva to tylko nazwa, po której właściciel, czy ten kto wymyślił taką stację w grobie się teraz przewraca.

to co pokazuje viva to woła pomstę do nieba aktualnie.

Oby Eurosport nie upadl tak nisko jak Viva, że będziemy oglądali zawody drwali ścinających drzewa na czas, wycinki lasu na czas, oraz jedzenia burgerów na czas.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie do tej jedynki? I tak każdy odruchowo nie będzie jej mówił. Jakoś w UK są dwa kanały główne BT Sport i oba z cyferkami. beIN SPORTS także. Hejty, jakby to była jakaś ogromna zmiana.

A pamiętasz co zrobili z Vivą? Pamiętasz tą vivę na analogu jeszcze? To było coś. Teraz Viva to tylko nazwa, po której właściciel, czy ten kto wymyślił taką stację w grobie się teraz przewraca.

to co pokazuje viva to woła pomstę do nieba aktualnie.

Oby Eurosport nie upadl tak nisko jak Viva, że będziemy oglądali zawody drwali ścinających drzewa na czas, wycinki lasu na czas, oraz jedzenia burgerów na czas.

Jakoś Discovery mocno zainwestował w rozwój Eurosportu, globalnie, międzynarodowo, jak i lokalnie.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czemu mi się nie podoba lokalna wersja Eurosportu? Bo lokalnie nas mogą traktować "ubogo". Lepiej jak była normalna wersja Eurosportu, wiedziałem, że obejrze to samo co Niemiec, Francuz, Anglik czy ktoś inny. Wtedy miałem pewność 100% co do praw i do pokazywania, teraz to tako, troszkę mam niepokój, ale nie wiem... może faktycznie wszystko będzie dobrze. Lecz niepokój jest.

Edytowane przez stronniczy90
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś grafikę ze zrzutu ekranu, który jest powyżej?

Spójrz na ekran telewizyjny teraz i na ten zrzut.

Zastanów się czy na pewno nie jest to zmiana na lepsze.

Logo to symbol zmian na gorsze, które dzieją się od dłuższego czasu. Już zapomniano np. o zdublowaniu meczu Bayernu?? Tak wolałem stare logo, gwiazdki i nazwę po prostu Eurosport,a nie jakiś idiotyczny Eurosport 1.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czemu mi się nie podoba lokalna wersja Eurosportu? Bo lokalnie nas mogą traktować "ubogo". Lepiej jak była normalna wersja Eurosportu, wiedziałem, że obejrze to samo co Niemiec, Francuz, Anglik czy ktoś inny. Wtedy miałem pewność 100% co do praw i do pokazywania, teraz to tako, troszkę mam niepokój, ale nie wiem... może faktycznie wszystko będzie dobrze. Lecz niepokój jest.

Niemcy,Francuzi czy Anglicy maja od kilkunastu lat lokalny Eurosport.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pod logo Eurosport będzie podpis A Discovery Brand, a nie jak dotychczas A Discovery Company: https://discovery.app.box.com/s/ujlncsnhusk2j4xfp0hvq2tzmawzbrqs.

 

Logo na plus, jutro się zobaczy również oprawę.

Oprawę możesz już tutaj zobaczyć: http://www.dwdl.de/features/video/570_kompletter_relaunch_fr_eurosport_/item_0.html

 

A czy europejskie wersje Eurosportu 1 i 2 dalej będą dostępne? Jeżeli tak to poprosiłbym o ich częstotliwości.

KingOfSat i sobie szukaj. Poza tym, skoro masz Cyfrowy Polsat, to sobie możesz przeszukać satelitę i będziesz miał... Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy europejskie wersje Eurosportu 1 i 2 dalej będą dostępne? Jeżeli tak to poprosiłbym o ich częstotliwości.

Eurosport 1 SD Int - 11.240, V, 27500, 3/4, DVB-S/QPSK

Eurosport 1 HD Int - 11.278, V, 27500, 3/4, DVB-S2/8PSK

Eurosport 2 SD Int - 11.240, V, 27500, 3/4, DVB-S/QPSK

Eurosport 2 HD Int - 11.258, H, 27500, 3/4, DVB-S2/8PSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Eurosport 1 na ekranie zostanie zredukowany do E1.

Eurosport 1 SD Int - 11.240, V, 27500, 3/4, DVB-S/QPSK

Eurosport 1 HD Int - 11.278, V, 27500, 3/4, DVB-S2/8PSK

Eurosport 2 SD Int - 11.240, V, 27500, 3/4, DVB-S/QPSK

Eurosport 2 HD Int - 11.258, H, 27500, 3/4, DVB-S2/8PSK

I tutaj mam pewien problem bo jest parę tych przekazów ale nie wiem które są tymi właściwymi. Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo to symbol zmian na gorsze, które dzieją się od dłuższego czasu. Już zapomniano np. o zdublowaniu meczu Bayernu?? Tak wolałem stare logo, gwiazdki i nazwę po prostu Eurosport,a nie jakiś idiotyczny Eurosport 1.. 

 

Jak zobaczyłem wteyd w sobotę dublowanie Bayernu o 15:30 na obu antenach to aż nie dowierzałem. 

Tyle meczów w Bundeslidze leci o tej samej porze, a oni zmarnowali antenę dublując ten sam mecz, [beep]izm z w czystej postaci! 

 

Co do zmian, to czy logo jest aż taką zmianą? Dla mnie to żadna zmiana. Oglądając mecz czy jakikolwiek sport mam gdzieś logo kanału, byle mi nie zasłaniało pół ekranu, ale no to oczywiste. 

 

Ponadto jak @wislok piszesz zmiany chyba na gorsze, te reklamy polskie są beznadziejne. W zagranicznych było czuć klimat, ceikawe postaci, np ta reklama Turkish Airlanes z Bryantem i Messim ciekawa gdzie takiej w Polsce na bank już nie ujrzymy, ale też i innych wiele. 

 

Ale najważniejsza jest zawartość kanału i oby pokazywali dużo sportu, dobrego sportu! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...