Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka szkoda Eurosportu, z przyjemnością oglądało się te zagraniczne reklamy,a teraz będzie LTE Cyfrowego Polsatu .. Co by nie powiedzieć o Eurosporcie to jego oferta jest uboższa. Bardzo wyraźnie widać brak WTA , teraz doszły Igrzyska itd. W co zamian widz Eurosportu dostał. Chyba kilka wyścigów żużla jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam wam małą ciekawostkę.

 

Mam w telewizorze (internetową) aplikację Eurosportu. Po przejrzeniu wszystkich filmików w wersji PL looknąłem na włoską wersję (zmieniłem język u samej góry), a tam? Skróty z ligi tureckiej :D Takie solidne skróty 3-4-5 minutowe z najlepszych meczów Super Lig. Super sprawa, tym bardziej, że liga turecka jest niedostępna, zamknięta, niesamowicie chroniona przez lokalnych posiadaczy praw TV.

 

Highlightsy bez komentatora, z samymi głosami ze stadionów tak jak jest to w przypadku skrótów Bundesligi w wersji PL.

 

Byłem zszokowany, bo zazwyczaj takie filmiki są blokowane na inne kraje/regiony. Już kilka razy się z tym spotkałem nomen omen na włoskiej wersji aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy Eurosportu podczas relacji Biathlonu z Oberhofu:

- "W zakladach para Svendsen - Szczurek nigdy sie nie pojawi a para Kocevar - Szczurek juz tak."

- "Tomku, to jest nielegalne w Polsce, nie wiem o czym do mnie mowisz."

- "Jak to nielegalne? A np. zaklady przemyslowe" :D

 

Naprawde sie usmialem, ten drugi komentator (przepraszam, ale nie mam pamieci do nazwisk) albo nieuswiadomiony albo sobie zarty robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słuchałeś Biathlonu w Eurosporcie?

 

Przecież duet Wyrzykowski - Jaroński takie teksty wali co chwilę, podziwiają urodę zawodniczek itp

Akurat wczoraj komentowali Miroslawski - Jaroński, ale jednak pan Tomasz ftrzyma zawsze poziom.

 

Najlepsi komentatorzy w Polsce po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czytając jakiegoś newsa na stronie...

http://eurosport.onet.pl/

...natrafiłem na taki podpis:

 

Autor: Rafał Sak :shock:

 

Dzisiaj patrzę na tą samą wiadomość i już ktoś usunął nazwisko autora. Po tym jak ktoś w komentarzach wytknął, że Sak nie powinien nazywać się autorem tylko... tłumaczem. News dotyczył bodajże domniemanego transferu Ter Stegena do Barcelony.

 

O co chodzi? Rozumiem jakby to był felieton, ale to był króciuteńki news. Mam rozumieć, że komentator Eurosportu pisuje sobie newsy w wolnym czasie? :lol2:

 

Ale amatorka :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...