Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla takiej stacji jak Eurosport, która bądź co bądź może być porównywana z ESPN w Stanach czy teraz w Europie BeinSport ( nawiasem mówiąc, wydaje mi się, że po utracie IO do takie właśnie modelu będą zmierzać) wydanie kasy na F1 nie byłoby większym problemem. I kto wie czy tak się właśnie nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce pomóc. Proszę Was czy ktoś mógłby nagrać w Eurosport2 powtórkę programu Dakar2014 RoadBook ? Przegapiłem odcinek niestety, a mam tylko ESP1 a tam nie będzie już powtórek. Co roku oglądam Dakar i szkoda. Czy mogę prosić wyjątkowo o taką przysługę na priv ? Przesłałby mi ktoś przez Neta takie nagranie przekonwertowane z cyfrowej nagrywarki na niską jakość video na kompie. Bardzo Mi zależy Panowie. Proszę o pomoc. Ostatnia powtórka na ESP2 będzie 31gru wtorek około 23:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takiej stacji jak Eurosport, która bądź co bądź może być porównywana z ESPN w Stanach czy teraz w Europie BeinSport ( nawiasem mówiąc, wydaje mi się, że po utracie IO do takie właśnie modelu będą zmierzać) wydanie kasy na F1 nie byłoby większym problemem. I kto wie czy tak się właśnie nie stanie.

Eurosport zostanie tylko dla znaczących dla nich rynkach, czyli Anglia,Francja,Niemcy,Skandynawia,Polska,Rosja i z 5 jeszcze się pewnie znajdzie jeśli chodzi o model regionalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że pisząc te brednie mijasz się z prawdą. Tylko główne Eurosporty przenoszą się na transpondery CP. Eurosport 2 zostaje tam gdzie jest. Na jakości najprawdopodobniej straci kanał w SD. Wersja HD ma większy bitrate niż obecnie. Tak wynika z pomiarów zamieszczonych na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ramówka coraz uboższa utrata igrzysk, teraz te polskie reklamy, utrata sportów zimowych na rzecz Oragne Sport. Jedyną ich szansą to pozyskanie F1 i NHL. W przecziwynym raznie dorównają ramówką do takich kanałów jak Orange Sport, TVP Sport jak i Sportklub.

 

Prosze Cie. Eurosport nawet w takim stanie rzeczy jest o niebo lepszy niz OS, TVP Sport czy Sportklub :crazy: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie Puchar Spengera ze szwajcarskiego Davos a komentuje bardzo dobrze znajacy sie na hokeju Jakub Pieczatowski. Mnie tez brakuje tego sportu w tv wczesniej Eurosport pokazywal Mistrzostwa Świata U-20. NHL jest drogie i dostepne tylko w necie w aplikacji NHL GameCenter za nie całe 100 dolarow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje WTA i ATP 2014 roku w Eurosporcie HD, Eurosporcie 2 HD:

Eurosport HD i Eurosport 2 HD

WTA Tour:

1.WTA Oeiras

2.WTA Linz

3.WTA Luksemburg

ATP Tour:

1.ATP Doha

2.ATP w Queen's Club

3.ATP w Dusseldorf

Wielkie Szlemy:

1.AUSTRALIAN OPEN

2.FRENCH OPEN

3.US OPEN

 

Jakieś jeszcze brakują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...