Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym Eurosporcie 2 jest Polska grafika przy zapowiedziach?

Polska grafika na Eurosporcie 2 HD pojawiła się już w grudniu (mowa oczywiście o przekazie z transpondera CP).

 

Jako ciekawostkę podam, że CP wczoraj zmienił identyfikator na Eurosporcie 1 HD na właściwy (dopisano 1), zaś identyfikator Test otrzymał właściwą nazwę Eurosport 2 HD.

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najważniejsze jest, aby reklamy były po polsku, co w brew pozorom ma swoje zalety, czyli koniec dublowania transmisji Bundesligi, chociaż teraz będą mogli transmitować 2 różne mecze jednocześnie. 

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jak widziałem w gazecie ramówkę Eurosportów na najbliższe dni, to tam pojawiają się "Wiadomości Eurosportu". Ma to trwać 5 minut. Czyżby chcieli wracać do dawnych tradycji? Bo pamiętam że taki program był swego czasu na Eurosporcie 2.

Mnie to cieszy, bo miło je wspominam.

 

Brakuje w Polsce takich wiadomości sportowych. Jak widać Eurosport uderza właśnie w tą niszę, która od czasu zniesienia Sport Raportów w Orange sport nie została niczym zastąpiona.

 

Bo z całym szacunkiem dla Polsat Sport News, ale ich Flesze i inne podsumowania to zwykła autopromocja/propaganda nie mająca nic wspólnego z normalnymi newsami. 

 

Ja osobiście z wiadomościami Eurosportu do końca nie zerwałem, bo wciąż je oglądam w ofercie Smart, w nieco okrojonym wymiarze i kształcie. Napiszę więc tylko tyle, że wciąż trzymają przyzwoity poziom. 

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja optuje za wprowadzeniem do PL Eurosportu 360 HD tj. dodatkowych kanałów sportowych, działających na zasadzie kanału 38 w nc+. Sky.de ma takie w ofercie. Co się nie mieści to do uruchamianego na tą okoliczność kanału. Np. można by w wtenczas pokazywać więcej spotkań BL, czy szerzej pokazać wielkie szlemy.  

 

Aczkolwiek o ile wiem, 2 kabiny ma ESP i ich to póki co ogranicza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli od samego początku, i nie wyszło

Ale wtedy inaczej też trochę rynek nasz wyglądało. Właściwie, to się tak zaczynał bardziej rozwijać, jeśli chodzi o zagranicznych nadawców u nas. Mogli po prostu uruchomić Eurosport 2 jako nowy kanał, a nie zastępując poprzedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to cieszy, bo miło je wspominam.

 

Brakuje w Polsce takich wiadomości sportowych. Jak widać Eurosport uderza właśnie w tą niszę, która od czasu zniesienia Sport Raportów w Orange sport nie została niczym zastąpiona.

 

Bo z całym szacunkiem dla Polsat Sport News, ale ich Flesze i inne podsumowania to zwykła autopromocja/propaganda nie mająca nic wspólnego z normalnymi newsami. 

 

 

 

Ostatnio jednak u mnie PLUS dla Polsatu za ich flesze sportowe bo akurat trafiłem kilka razy jak prwoadziła je Aleksandra Szutenberg, a to zawsze coś miłego dla oka ;) Mogła by prowadzić je zawsze to bym częsciej oglądał! 

 

Ale faktycznie pamiętam jak Eurosport z rana co pół godziny dawal swoje newsy, to było coś fajnego. Przydało by się coś podobnego wprowadzic znowu, może włąsnie na PSnews? Maja ku temu przecież możliwości... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy jeszcze na tą chwilę nie decydują co będzie pokazane tylko dalej Francuska centrala, niedługo ma się to zmienić.

I bardzo dobrze! Przynajmniej skończą się te cyrki z błędnym wstawianiem polskich bloków reklamowych i ogólne problemy z przekazem :)

 

à propos reklam: kilkanaście minut temu trafiłem na nie na Eurosporcie 2 HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie pamiętam jak Eurosport z rana co pół godziny dawal swoje newsy, to było coś fajnego. Przydało by się coś podobnego wprowadzic znowu, może włąsnie na PSnews? Maja ku temu przecież możliwości... 

No i w nocy - zawsze tak jakoś po północy zaczynali je puszczać. 

 

Zdarzało się też, że emitowali Eurosport News w przerwie jakiegoś meczu na przykład. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że mogą być problemy od strony prawnej. Były tam skróty ME piłki ręczne, dzięki BeIN France, a u nas prawa ma Polsat. Były fragmenty ligi angielskiej, dzięki Canal+ France, a u nas prawa ma nc+. Wcześniej czy później pojawią się jakieś materiały które w Polsce pokazuje TVP. Co jeśli polscy nadawcy się nie zgodzą na udostępnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...