Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jesteśmy przy reklamach to w weekend prawie cały czas miałem włączony EuroSport 1 i to co oni robią to tragedia. Komentator coś mówi i wtedy reklama, strzelanie w biathlonie i w tym czasie reklama...

Gorzej niż na Polsacie.

 

Kiedy mieli reklamy słane z Paryża to na 30 s. przed nimi dostawali sygnał. Później na 10 s. i od 5 mieli odliczanie do zera i mogli dokładnie w punkt skończyć komentowanie. Z polskimi realizatorami jeszcze tego nie dopracowali. Same reklamy są w dobrym czasie tylko komentatorzy nie słyszą tego odliczania.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w końcu temu gamoniowi Lachowi (czy jak mu tam) wytłumaczy, żeby podczas komentowania nie podawał wyników innych spotkań? Robi to notorycznie. :/

Dla mnie to dobrze, bo nie mam dostępu do meczu mojego Śląska, a tak to chociaż nie muszę na necie sprawdzać jaki jest wynik :)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, że niedobrze. Co go obchodzą inne spotkania. Niech się skupi na tym, które komentuje. Swoją gadką potrafi rozwalić pół kolejki Bundesligi, bo chlapie jęzorem bez opamiętania. Wielu ludzi ma dekodery PVR i jeden mecz ogląda, a drugi nagrywa bo chce spokojnie obejrzeć z odtworzenia. Przez tego gamonia się nie da. Czasy Studia S-13 minęły...

Edytowane przez tomciu
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotycząca magazynu Eurogole:kiedyś był on w poniedziałki i trwał bodajże pół godziny(?),ale teraz z tego co widzę to jest on emitowany parę razy co 5 min. i stąd moje pytanie-czy cały czas są tam emitowane skróty i wyniki z meczów rozgrywanych w Europie?Z góry dziękuje :wink:

Edytowane przez No Chance
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reklam i psioczenia, że wchodzą w połowie zdania komentatora. Zawsze tak było, czy to na wersji polskiej czy na międzynarodowej. Reklam na polskiej wersji nie ma więcej bo są w tym samym miejscu i trwają tak samo długo jak na wersji międzynarodowej, poza lokalnymi transmisjami tylko na Polskę więc to oczywiste. Niech to zostanie raz na zawsze przez wszystkich zapamiętane i nie chcę czytać więcej w tym wątku, że od kiedy jest "polski" Eurosport to reklam jest więcej.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazemnie,że ludzi piszą,że od kiedy Discovery przejęło Eurosport i ostatnio,że po tym rebrandingu reklam przybyło. Tylko,że szkoda,że nawet pod względem reklam Eurosport się pogorszył, z dużą przyjemnością oglądało się te międzynarodowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotycząca magazynu Eurogole:kiedyś był on w poniedziałki i trwał bodajże pół godziny(?),ale teraz z tego co widzę to jest on emitowany parę razy co 5 min. i stąd moje pytanie-czy cały czas są tam emitowane skróty i wyniki z meczów rozgrywanych w Europie?Z góry dziękuje :wink:

 

Coz - nie wiem co sie dokladnie stalo, bo nie pracuje w Eurosporcie. Ja juz jakis czas temu to zauwazylem i sie pytalem tu o co chodzi z tymi Eurogolami. Wiadomo, ze tak to zostanie w tym sezonie - wiec Ja tego ogladac nie bede. Przypuszczam po prostu, ze stracili prawa do wszystkich ligowych skrotow jakie mieli i dlatego z Eurogoli zostalo to co zostalo (rownie dobrze mogloby ich nie byc). Nie bylo powodu, zeby tak okrajac Eurogole, to byl jeden z najchetniej ogladanych magazynow na Eurosportach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Eurosport 2 też ma jakieś dwie różne wersje? Mam telewizję z Netii, a tu na ESP2 zamiast meczu Zagłębia mam jakiś bilard i nie wiem czy to zwykłe opóźnienie czy co się dzieje.

 

EDIT: Już Ekstraklasa leci na ESP2. W Eurosporcie jak zwykle, milion pięćset nachodzących na siebie praw i ani jednego dobrze do końca nie można obejrzeć, ani drugiego spokojnie od początku nie zobaczysz.

Edytowane przez Los_Dawidos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I brawo! Lokalne okno właśnie od tego jest, żeby pokazywać to co w danym kraju jest popularne, ale akurat nie jest przewidziane do transmitowania w wersji International. A że kwalfikacje zostały odwołane, to inna sprawa ;)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za gość wcina się Błachutowi w każde słowo i niedługo zacznie opisywać cały kolor kombinezonu jakby był w radiu? Syn słynnego Włodzimierza Sz.? Zajmuje jakieś 95% czasu swoim gadaniem.

W narciarstwie alpejskim też pojawił się jakiś nowy głos albo przynajmniej mało do tej pory używany. Też ma długie monologi a i sam tembr głos mało taki mikrofonowy. Kto to jest? Współkomentował zjazd mężczyzn w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...