Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idealnie trafili się więc rywale podawani wcześniej, jako grupa marzeń.Polska trafiła na Grecję, z którą gra na otwarcie Euro 2012, kolejny mecz gramy z Rosją, tak jak mecz otwarcia na Stadionie Narodowym w Warszawie, a w ostatnim spotkaniu grupy A podejmiemy we Wrocławiu reprezentację Czech.Grupa śmierci to z pewnością B, w której są trzy silne ekipy: Holandia, Portugalia, Niemcy, a także Dania, po której można się spodziewać, że łatwo się nie podda.

Najciekawsze pojedynki poza grupą A, to:Hiszpania-Włochy, Holandia-Portugalia, Niemcy-Portugalia, Holandia-Niemcy, Francja-Anglia.Podsumowując jest nieźle, będzie ciekawie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szkoda tylko, że grupa B nie jest grupą C, ponieważ te bardzo ciekawe mecze, byłyby na naszych stadionach. Chociaż z drugiej strony mecz Hiszpania - Włochy też będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział na grupy:

 

Grupa A: Polska, Grecja, Rosja, Czechy.

Grupa B: Holandia, Dania, Niemcy, Portugalia.

Grupa C: Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja.

Grupa D: Ukraina, Szwecja, Francja, Anglia.

 

A więc tak. Polska wylosowała jak dla mnie fatalnie,bo i tak przepadniemy,a lepiej było by przepaść z najlepszymi zespołami,a nie z piłkarskimi średniakami.

Grupa B- to grupa śmierci.Tu nie ma ani jednej słabszej ekipy.Faworyci są naturalni-to Niemcy i Holandia,ale wcale bym się nie zdziwił gdyby awansował ktoś z dwójki Portugalia-Dania. Fantastyczna grupa.

Grupa C- Faworyci dwaj-Hiszpania i Włochy i trudno przewidywać jakąś niespodziankę. Obie te ekipy reprezentują bardzo dobrą piłkę.

Grupa D- Też ciekawa grupa. Ja stawiam na Anglię i Szwecję. Francja ciągle jest w dołku,gra przeciętnie,męczy się w eliminacjach. Ukraina nie ma nic do stracenia.

Najciekawsze mecze i grupy grają na Ukrainie,u nas zdecydowanie słabsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosowano grupę marzeń, Grecja preferująca raczej piłkę defensywna nie będzie łatwym rywalem, ale do ogrania o czym świadczy niedawny mecz towarzyski, Czechy druzyna przebudowana, też raczej do ogrania, największy problem może być z ograniem Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi wyeliminowali bardzo mocny zespół Czarnogóry. Oni i Rosjanie to faworyci naszej grupy. My możemy się co najwyżej bić o 3 lokatę z Grekami. Dobra uwaga kolegi,te zespoły,z którymi gramy,coś ostatnio osiągali na wielkich imprezach,my ostatnio ponad 25 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Grecy to mistrzowie z 2004 roku, ale na ostatnich Mistrzostwach Europy w 2008 roku w Austrii i Szwajcarii jako obrońcy tytułu zajęli... ostatnie miejsce :D Co do grupy Polaków to wydaję się ona łatwa patrząc jaki wysoki jest poziom Euro. Ale na razie nie ma się co nastawiać, że na 100% Polska wyjdzie z grupy, żeby potem ewentualnie się nie rozczarować jeśli Polska nie wyjdzie z grupy... Ale trzeba wierzyć, że się uda, bo przecież Grecy, czy nawet Czesi są w zasięgu Polaków :) Najtrudniej będzie z Rosjanami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czesi wyeliminowali bardzo mocny zespół Czarnogóry. Oni i Rosjanie to faworyci naszej grupy. My możemy się co najwyżej bić o 3 lokatę z Grekami. Dobra uwaga kolegi,te zespoły,z którymi gramy,coś ostatnio osiągali na wielkich imprezach,my ostatnio ponad 25 lat.

 

Aktualnie, jeżeli chodzi o ten rok, to w rankingu UEFA jesteśmy przed Czechami (Polska-5,875 Czechy-5,000). Jeżeli chodzi o Rosję to oni wyprzedzają nas wyraźnie: 8,916. Natomiast Grecy są minimalnie przed nami: 6,200. Według mnie wyjdzie Polska w parze z Rosją:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesi wyeliminowali bardzo mocny zespół Czarnogóry. Oni i Rosjanie to faworyci naszej grupy. My możemy się co najwyżej bić o 3 lokatę z Grekami. Dobra uwaga kolegi,te zespoły,z którymi gramy,coś ostatnio osiągali na wielkich imprezach,my ostatnio ponad 25 lat.

 

Aktualnie, jeżeli chodzi o ten rok, to w rankingu UEFA jesteśmy przed Czechami (Polska-5,875 Czechy-5,000). Jeżeli chodzi o Rosję to oni wyprzedzają nas wyraźnie: 8,916. Natomiast Grecy są minimalnie przed nami: 6,200. Według mnie wyjdzie Polska w parze z Rosją:)

Ale co mają te dane z rankingu, które podałeś do poziomu reprezentacji? Raczej niewiele, bo na te punkty pracowały nasze kluby i nijak ma się do kadry.

 

Jeżeli chodzi o pozycję reprezentacji w rankingu UEFA, to jesteśmy na 29 miejscu(stan na wrzesień).Między Irlandczykami z Północy a Czarnogórą.I wg tego rankingu jesteśmy najsłabszą drużyną na EURO.Nasi przeciwnicy Rosjanie są na miejscu siódmym, Grecy - dziewiątym, a Czesi - czternastym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do dymisji podał się szef Narodowego Centrum Sportu - Rafał Kapler. EURO tuż, tuż. Stadion niby otwarty, ale zamknięty. Człowiek odpowiedzialny za budowę odchodzi i bierze dużą premię. Tomaszewski twierdzi, że powinien był zrobić to trzy lata temu. A nam, kibicom przyjdzie bić brawa rękoma unurzanymi w nocniku pani Minister Sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skandalem jest taka premia dla faceta, na początku sobie pomyślałem "facet ma jaja i dumę że umie zrezygnowac z takiej kasy, ja na jego miejscu bym sie mocno zastanawiał" ale póżniej uszłyszałem o premi to mało z krzesła nie spadłem. A najbardziej żenująca jest minister sportu która wypowiada sie ze spokojem ze należa sie 300tys i 200tys premi. Skandal goni skandal na samym szczycie urzędnicy dostają premie z kosmosu za to że kompromitują państwo, a szef rządu chce obcinac najbiedniejszym a o sobie i swoich podwładnych zapomina, że mogli by sie zrzec premi w czasach kryzysu.

 

NIestety ale Mucha poza wyglądem nie ma żadnych zalet, powinna poleciec bo sie kompromituje coraz bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...