Skocz do zawartości

Ile jest wg. was anten C+ a ile CP??


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem tylko to co widziałem a wy odrazu swoje racje piszecie. Wporządku jedni mają czasze CP a mają Cyfre jeszcze inni mają czasze Cyfry a mają CP pozostali mają czasze bez logo a mają albo CP albo Cyfre.

Wybaczcie do domu tych wszystkich ludzi nie wchodziłem, bo nie działam w żadnej z firm statystycznych. Kolega Pawop nie wiem dlaczego tak się oburzył na mój post, gdyż pisałem to co widziałem i nie zminia to faktu, że anten z logo CP jest najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam CP ale antenki nie mam od Polsatu :P Za mała jest ta od nich ;) Wole mieć swoją 90 :D

 

A tak ogólnie to anten jest mało u mnie - bo kablówki. Ale jak się na obrzeża miasta pojedzie to jest czarno :lol: Czasami trafi się jakiś "szaraczek" po Wizji, a z logo C+ to już ciężko znaleźć - ale są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest całkiem dużo anten z logiem CP.A kiedyś np.w 2003 roku to mało kto miał CP,bo było mało anten z ich logiem,przeważały anteny z logiem C+ i te po Wizji TV,ale tak w tym czasie jak CP wprowadził Pakiet Relax Mix pod koniec 2005 roku,to wtedy anten z logiem CP zaczęło przybywać,i tak przybywa już do dziś(widzę dużo anten z nowym logiem CP),a anten z logiem C+ już prawie wogóle nie przybywa.(ogólnie cięzko znależć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne twierdzenie, aby stwierdzać po antenach. :wink:

Mam antenę 85 -90 :?: , Wizji TV, dwie C+ a rzeczywiście jestem abonentem CP - razy dwa. Na swoim bloku obserwuję, zamontowanych wiele anten C+, a jak wiele, jest czynnych i odbiera właśnie C+. :roll: Raczej napewno będę - zaproszono mnie :wink: - abonentem C+ , od sierpnia (nowego sezonu piłkarskiego), a dekoder i tak podłączę do anteny własnej bez loga. Ile anten, właśnie takich jest - ktoś jeszcze, to będzie liczyć......., i zliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem jedną niedaleko od siebie. Sam strzeliłem sobie tę z napisem Cyfra+. Co se bede żałował :) Zastanawiam się czy na drugiej nie przykleić sobie napisu Panasonic czy cuś :lol:

 

Piotr Oby ten obrazek pod twoim nickiem nie był proroczy :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

 

a tak z tematu..........

 

W rejonie Kruszwicy ostry atak platformy "n" :!::!: otworzyli swój punkt dystrybucji :!::!: jak do tej pory widzę jedną :!::!: antenę z tym logiem (zamontowaną zaraz po starcie) dla kontrastu powiem że w którąkolwiek stroną się nie ruszę to min.90% nowych anten to oczywiście to te z logiem CP :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...