Skocz do zawartości

NBA TV


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Od pewnego czasu NBA TV nadaje również z Eutelsata W1 - 10.0E. Sygnał jest niestety nędzny, nawet na zwykłej 80-tce mogą wystąpić problemy z odbiorem. Warto mieć na uwadze poniższe namiary, może kiedyś pojawi się jakieś okienko w kodowaniu (bo takowa przerwa już była całkiem niedawno).

 

satelita: EutelsatW1 - 10E

częstotliwość: tp B3 (11.070 H SR=6111 FEC=3/4)

 

PID V= 512

PID A= 4112

PID PCR= 8190

SID= 1

 

Kodowanie: BISS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiono transmisję kanału NBA na satelicie Eurobird4 - 4° wschód.

Częstotliwość - 10969

Polaryzacja - H

SR - 5632

 

nbatv005010969h56322007tq5.th.jpg

 

Przekaz nie jest kodowany.

Jeśli ktoś odbiera satelitę Sirius, to i Eurobirda 4 powinien "przy okazji" odebrać. Sygnał nie jest "super, extra" ale nie powinien sprawiać problemów na antenach od 70 cm.

Przekaz jest w formacie 4:2:0, nie ma żadnych ID systemów kodowania, także tunery też nie będą miały problemów z prawidłowym odbieraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Oglądam ostatnio całkiem sporo NBA TV, bo akurat leci FTA – prawdę mówiąc trudno oderwać się od ekranu. Aż dziwne, że żadna polska platforma nie ma tego kanału. Czyżby był on wyjątkowo kosztowny, czy może chodzi o coś innego?

Poniewaz u nas prawa sa sprzedawane i wykupil je Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam. Na jakiej aktualnie częstotliwosci jest nadawany NBA tv .Przeszukałem forum i lyng sat i podawane są 2 rózne? I nie wiem co wpisac w ustawieniach aby mi tuner złapał kanał.

I czy antena 80cm złapie tego satelite intelsata 901 18W.?

Szukałem też na forum i na google ale nigdzie nie moge doszukac sie czy musze tez zmieniac kąt pochylenia anteny w dół i o ile szukajac Intelsata?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 18W jest na dwóch częstotliwościach jednocześnie, ale ustawianie anteny bezpośrednio na nim jest ryzykowne, bo mogą zdarzać się przerwy w przekazie - kanały mają charakter transmisji dosyłowych. Może akurat nie być sygnału, nakręcisz się anteną i nie złapiesz nic. Próbuj ustawiać antenę na 11,568H SR=5773 FEC=3/4, a później jak dostroisz, to spróbujesz złapać NBA TV. Odbiór na 80cm może być ciężki, antena z pewnością w dół, ale o ile - trudno powiedzieć, ja tam ustawiam miernikami :P

 

PS: Sam sens ustawiania na 18W jest znikomy/żaden, bo NBA TV jest obecnie kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...