Skocz do zawartości

Nowe pakiety w cyfrze


pawsli2924
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe, na początku była mowa o kwocie 10zł za pakiet, a w ostatnich informacjach prasowych już podana jest kwota wysokości 15zł... :?

Ciekawe...

Może będą dwa pakiety- jeden z samymi Canal+, a drugi z "tymi" i National Geographic...?

 

Edycja RafiX: Nazw własnych nie odmieniamy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kaze Ci ktos brac wsio?

ja mam Canal+ za 70 zl i jestem szczesliwy bo i tak nic innego nie ogladam.

No moze oprocz TVN 24 ,Ale kino i eurosportu.

Poza tym oferta HD bedzie miec dwie opcje

10 zl -Canal + Sport i Film HD

a za 15 zl oprocz dwoch C+ dodatkowo NGC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz co ty oglądasz i co ci wystarcza, to twoja sprawa. Nikt mi nie karze brać wszystkiego, zresztą nie wziąłem. Jeśli pełna opcja HD będzie po 15 zł to robi się nam 189 PLN . Jak na tak "zamożny kraj" to ciekawa kwota :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tutaj nie rozważamy co możesz mieć, tylko ile kosztuje pełna oferta Cyfry +. Idąc tokiem rozumowania niektórych userów to możesz wcale nie mieć C+ i tak będzie najtaniej. Później odłączcie sobie prąd i gaz, to zobaczycie jaka będzie taniocha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby odbierać C+ w Cyfrze trzeba dać 67 złtoy zdaje się miesięcznie.

Plus opcja HD czyli powiedzmy 10 złoty to wychodzi 77 złoty za HD w Cyfrze Premium.

Jak dla mnie nsport jakies prawa od cyfry wyciagnie i bylby super,ale to moze nie nastapic niestedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz co ty oglądasz i co ci wystarcza, to twoja sprawa. Nikt mi nie karze brać wszystkiego, zresztą nie wziąłem. Jeśli pełna opcja HD będzie po 15 zł to robi się nam 189 PLN . Jak na tak "zamożny kraj" to ciekawa kwota :P

 

Witam. Ciekawa, czy nie ciekawa to trudno powiedzieć, ale wydaje Mi się, że C+ kupując jakieś prawa czy to sportwe, czy podpisując umowę z którąś z wytwórni filmowych nie kupuje ich po "polskiej" cenie. Nikogo z odsprzedających prawa nie interesuje, że Polska to "niezamożny" kraj. Jeśli C+ chce je kupić to niestety musi za nie zapłacić "europejskie" czy "amerykańskie" ceny a nie "polskie". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po części prawda. Bardziej chodziło mi o liczbę amatorów, którzy będą płacić tyle pieniędzy. Z tym zrównywaniem cen byłbym ostrożny. Powiedz mi czy Canal + Cyfrowy zatrudniając pracowników płaci im pensje po "francuskiej", "europejskiej", czy po "polskiej" cenie? Według twoich rozważań płaci oczywiście "europejskie" pensje :D A mnie się coś wydaje, że jednak "polskie". Więc i abonament niech kroją pod "polskie" kieszenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to 189zł to strasznie dużo.

Jeszcze bym zrozumiał, że obraz byłby super a na liście kanałów wszystkie dostępne w Polsce programy.

Ale przecież nawet TVP Sport nie ma... Nie mówiąc już o innych kanałach, które są na wyłączność w CP/N. Może nie są to rewelacje, ale za taką kwotę oczekiwałbym PEŁNEJ oferty.

A co ciekawe mimo iż oferta sportowa Cyfry jest uznawana za najlepszą, to nie można obejrzeć MŚ, ME np. w takiej siatkówce, gdzie Polacy odnieśli sukces, albo elitarnej LM w całości.

 

Tak więc płacąc 189zł nadal jest się po części jest zmuszonym (jeśli się chce) korzystać z ofert innych platform.

 

Myślę, że najkorzystniej wychodzi w C+ Pakiet Podstawowy + Premium = 67 zł.

Jeszcze jak są te promocje to często do 55-60 zł można zjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajmy tylko, że pełna oferta cenowa cyfy to cena wyjściowa w wiekszości przypadkach dochodzą teraz rabaty /przedłużenie umowy itp. coś ok 25%/wiec cena topnieje o jakies 47 zł. jak dla mnie wygląda to umiarkowanie srednio.... :) zobaczymy jak ta oferta hd bedzie sie przedstawiac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekopałem całego tego tematu, więc może na którejś stronce było o tym już pisane, ale ciekawi mnie czy mając pakiecik tematyczny teraz automatycznie się przeszło na podstawowy (i rachunek sam się zmniejszy :D!), czy trzeba zrobić to "ręcznie" i czy nie ma z tym jakiegoś problemu (9 złotych mniej za te same kanały, to BARDZO kusząca perspektywa :D ...)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...