Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie spotkało coś takiego:

w trakcie trwającej umowy( pakiet fam.hd + sport.hd, okres rozliczeniowy 18-każdego miesiąca) podpisana umowa, opcja premium z zejściem do hbo cinemax po 5 miesiącach, multiroom, dek. gł. stary, dek. dodatk. dobrany; karta z dekodera dodatkowego aktywowana po tel. do icok- działa premium a na karcie głównej dalej fam+sport hd. Kiedy karta gł. dostanie uprawnienia premium, po 18.11 czy dzwonic do icok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń. Jeśli konsultant powie Ci, że zgodnie z regulaminem nowe pakietu uruchomione zostaną z cyklem rozliczeniowym to będzie miał rację, ale jak odeślesz go do przełożonego to do 3 godzin będziesz miał nadane pakiety. Cyfrowy Polsat przyjął zasadę, że uruchamia pakiety prawie natychmiast (po interwencji w TCOK - do ICOK się nie dzwoni tylko się przeglądarki używa internetowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło. Od pięciu do ośmiu dni jest aktywny dekoder dodatkowy.

Nową umowę mam od 8.11 do tej pory jeszcze nie musiałem robić aktywacji na MR, ale nie że bym był z tego faktu jakoś bardzo zasmucony, po co latać z drugą kartą zbyt często. Zobaczymy czy taki stan utrzyma się w kolejnych miesiącach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mówi swojadroga, bo rozumiem, że robiłeś przedłużenie umowy z nowymi dekoderami. Nowa umowa wejdzie w życie od nowego okresu rozliczeniowego, a póki co oglądasz na uprawnieniach poaktywacyjnych tzn. jak dekoder wyjeżdża z CP to go sprawdzają i aktywują na miesiąc, przyjechał do APSu, Ty go kupiłeś i dlatego na razie nie musisz zmieniać kart itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie kończy mi się dotychczasowa umowa (pakiet familijny + hbo z dodatkowym dekoderem mini za 57,9 zł) i mam kilka pytań odnośnie przedłużenia umowy z multiroomem w pakiecie premium.

1. czy jeśli jeden dekoder mam na własność, to czy muszę brać dodatkowy dekoder sd czy mogę wykorzystać obecny;

2. co ile w praktyce trzeba aktywować dodatkowy dekoder;

3. jeśli umowa jest na 36 miesięcy a odbiornik dodatkowy na 31, to czy wtedy traci się możliwość oglądania na nim tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...