Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Cyfrowy polsat ma pewnie jakąś poważniejszą awarie.Jak włączyłem godzinę temu Echostara DSB-616,to wyświetlił mi się komunikat "Błąd 09-Problem z kartą" Postanowiłem wtedy zalogować się do "ICOKU" ale nie załadowało strony. Przed chwilą chciałem zadzwonić na infolinię ,ale zamiast połączenia usłyszałem komunikat "Połączenie nie może zostać,zrealizowane.Spróbuj później" Dzwoniłem z sieci Cyfrowego Polsatu,Plusa i TP.

 

Pewnie dużo ludzi chce oglądać walkę w usłudze "PPV" i system nie wyrobił.

 

Jeśli macie podobny problem, to napiszcie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na rtl Schweiz wyskakuje mi belka która nie znika z info o nagra: zakodowany sygnał mimo że obraz i dźwięk w tle jest. Jakieś próby przed walką Adamka?.

Jeżeli to Sagemcom wpisz numer kanału ponownie (248), naciśnij szybko po wciśnięciu OK a później z tego wyjdź klawiszem X. ;) Łatwy sposób. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wczoraj zakupiłem film z Vod,problem w tym że znikły mi wszystkie kanały"tego kanału nie ma w twoim abonamencie".Nawet ponowienie sygnału w ICOK nie pomaga.Wszystko jest opłacone.Czy miał ktoś kiedyś taki przypadek?

 

A czy ponawiając sygnał przez ICOK, przełączyłeś na 15-20 minut na kanał 21 InfoVOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni mam problem z kanałem Polsat Sport. Na pozycji 11 zamiast tego programu jest Polsat Sport Extra , który jest również na 12 pozycji. Dekoder informuje że na 11 jest Polsat Sport a leci Polsat Sport Extra. To jakaś ogólna awaria czy dzwonić do biura obsługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...