Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już śmiga, ale swoją drogą, żeby dowiedzieć się, że maja coś z transponderami to musiałem wydać około 12 zł paranoja żeby infolinia była płatna, a do tego tyle trzeba czekać na połączanie.

 

Pomyśl, że z 3 mln abonentów nie tylko Ty wpadłeś na pomysł telefonu do CP. Lepiej poczekać dzień jak coś nie działa, sprawdzić wszystko co jest możliwe we własnych zakresie i dopiero dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, że z 3 mln abonentów nie tylko Ty wpadłeś na pomysł telefonu do CP. Lepiej poczekać dzień jak coś nie działa, sprawdzić wszystko co jest możliwe we własnych zakresie i dopiero dzwonić.

No, ale za ten dzień gdzie nie będę mógł odbierać wszystkich kanałów nikt mi nie odliczy od abonamentu, ale to nie o to chodzi chodzi o bezpłatną infolinie i wtedy mogę nawet pół h czekać na połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też 2 tygodnie temu (podczas oglądania finału Ligi Mistrzów) miałem problemy z uprawnieniami. Musiałem ponawiać sygnał przez ICOK aż trzykrotnie, ale od tamtej pory nie miałem przerw w odbiorze kanałów Cyfrowego Polsatu. Nie dzwoniłem na żadne infolinie, tylko poradziłem sobie sam. Zresztą jakieś pół roku temu również miałem problem z uprawnieniami. Zatelefonowałem wówczas na infolinię i konsultantka poleciła mi wyłączyć tuner z sieci a następnie, kiedy to nie pomogło, przywrócić ustawienia fabryczne. Kiedy oznajmiłem jej, że nie mam dekodera Cyfrowego Polsatu a własny niezależny tuner (Technisat DigiCordrer S2X Plus), to ona uparcie polecała mi przwracać ustawienia fabryczne. Oczywiście nie posłuchałem jej i poprosiłem o przesłanie uprawnień (po 2 minutach, znowu zaświeciło). Od tamtej pory postanowiłem sobie, że w wypadku kolejnych problemów z sygnałem, nie będę dzwonił na infolinię, chyba, że nie będzie innego wyjścia. Zastanawia mnie tylko, czy problem z uprawnieniami jest związany z dodaniem systemu Nagravision (1861).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@wojtmen:

 

A wyskakuje jakiś komunikat w stylu "brak uprawnień" ??

Nawet jak nie to ja bym poradził wznowić uprawnienia na karcie, napewno da się przez telefon i raczej też przez internet (nie wiem, nie jestem w CP)

 

Ale przed tym wyjmij wtyczkę z kontaktu na włączonym dekoderze, możliwe że coś się przywiesiło jak to bywa w elektronice :)

 

Napisz o postępach :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1-2miesięce tamu była ładna pogoda, aktualnie burze w wysokich warstwach atmosfery mogą utrudniać nie tylko odbiór ale i przesyły, co wiele razy widzieliśmy na antenie Polsatu np. Formuła 1 lub mecze piłkarskie, jest to efekt zwiększania przez nadawców parametru korekcji wprzód FEC, czyli zmniejszania korekcji na rzecz dodatkowej przepustowości, z Astry zawsze ładnie, ale tam FEC na najważniejszych kanałach to 2/3 a do tego sygnał mocniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...