Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poinformował wiarygodny informator od Cyfrowego Polsatu, @michaelpl, na stronie tvpolsat.info, w najbliższym czasie należy, u niektórych spodziewać np. zawieszeń dekoderów, pojawieniu się komunikatów "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie" na kanałach, za które zapłaciliśmy, itd., itp. Wszystko to jest spowodowane awarią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeczytałem wszystkie posty od listopada i nikt nie pisze o problemach z odbiorem programów tvn (tvn, tvn siedem, tvn turbo, tvn 24). Ja niestety od 17 listopada 2010 nie mogę ogladać tych kanałów (komunikat: kanał zakodowany). Na infolinii uzyskałem informację: problem po stronie nadawcy. Teoretycznie awaria została usunięta 22.12.2010 (taka informację dostałem telefonicznie), ale tylko teoretycznie - u mnie kanałów nadal nie ma... Czy ktoś z Czytajacych ma (miał) taki problem? Bedę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat (nie mam dekodera tylko moduł CI, tuner w telewizorze Panasonic TXP - 42V10). Proszę o pomoc - DZIEKUJĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Panasonika z tą samą głowicą DVB-S2, aktualnie mam tylko kartę TnK na module Diablo i działa z tego samego transpondera, sprawdzę czy faktycznie jest to problem CP, mi też kiedyś takie rzeczy wmawiali jak nie działało HBO HD, wtedy pomogło.... nie zapłacenie rachunku :) po włączeniu kanałów, po zapłacie przez płatności elektroniczne było wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pakiet familijny w CP i od kilku dni działa mi tylko Polsat HD oraz kanal "Dla abonentów", sprawdzałem na 3 różnych tunerach: 2x Ferguson Ariva 200 + 1x Ferguson 8800 i na każdym to samo czyli komunikat: "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie", w ICOK twierdzą że sygnał jest nadawany. Pakiet opłacony do 10.04.2011. Miał ktoś podobną sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...