Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi kanały z tego transponderu działają (przed chwilą patrzyłem na Boomerangu, Jetix Play, TV 1000 i TVP Sport). Kiedyś w zimie też miałem problem z kanałami z tego transporderu (opisywałem nawet ten problem w tym temacie). Wszystko działo się jednak, kiedy były duże mrozy, dlatego też wtedy nie miałem sygnału z tego transporderu, a jak się zrobiło ciepło to nie mam żadnych problemów. A może właśnie w Finlandii są teraz wielkie mrozy i dlatego nie masz sygnału? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam! Mam wielki problem. Nie bd owijał w bawełne. Mam cyfrowy polsat prawie od pół roku. Nic do tej pory nie szwankowało lecz tu nagle- brak dźwięku w programach 1-89 . Czy ktoś wie jak mi pomóc? Jeśli chodzi o ponowne instalowanie programów to juz to zrobiłem i nie pomogło. Prosze o pomoc. Z góry dziękuję! Pzdr! Echostar DSB -717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie dzisiaj Galileo na TV 4 aż tu nagle czarny obraz. Trwało to około 5 minut. Obraz wskoczył ponownie ,ale ku mojemu zdziwieniu nie było to TV 4 tylko jakiś kanał sportowy(loga kanału nie było) na którym leciały skróty jakichś ruskich meczy.Trwało to jakieś 10 do 15 minut i znowuż czarny ekran przez jakieś 5 minut i powrót TV 4.....może faktycznie CP myśli o jakimś kanale o futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj nie było sygnału na TV4, a co dziwne Polsat działał bez zarzutów. Coś kombinowali, na pewno nie była to awaria transpondera, bo obydwa kanały idą z tej samej częstotliwości.

 

EDIT: Zaobserwowałem także brak obrazu na kanałach Puls oraz ESPN Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie wystepuja problemy z sygnalem na kanalach HBO i na RMF MAXXX, co 5 minut wyskakuje mi brak sygnalu i mocno sie tna kanaly :/

Edit: Rano tez byly problemy z Jetix Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...