Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chyba ten sam problem j.w, jakiś tydzień temu zniknęła u mnie część kanałów w tym Zone Reality....Korzystam z tunera Inverto 7000 pvr z zainstalowanym modułem cyfrowego polsatu z którego to korzystam w opcji familijnej już od prawie roku.

Uaktualniłem oprogramowanie modułu i przeszukałem na nowo listę programów - Niestety bez rezultatu ! - mam tylko czarne tło z napisem "tego programu nie ma w twoim abonamencie..."

 

Jeśli ktoś rozwiązał już ten problem, bardzo proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej napisałem, że raczej nie zależy to od tego jaki dekoder kto posiada, ale na koniec napisałem też coś tam o starych Samsungach... po twoim podpisie Bloo411 jednak można się zastanawiać czy problem ten nie dotyczy posiadaczy tego nieszczęsnego Echostara DSB-717 :roll: czyżby to byli ci niektórzy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Echostarze 606 wszystko śmiga jak należy, na 717 nie wiem, ponieważ mam na nim tylko Pakiet Mini.

 

U mnie też wszystko śmiga jak należy poza kanałami z paczki BBC, a co dziwne Discovery World i Discovery Science nadają z tego samego transpordera co BBC, a działają także dziwne to. Kolejna kwestia to, że do BOKu CP nie można się dodzwonić więc chyba nie jest całodobowe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samsunga DSB-H370G i nie mam paczki bbc plus waaidingTV dokładnie od piątku rano. Sygnał był ponawiany z 10 razy komunikat jaki się pojawia "dostęp do kanału został zablokowany."Wcześniej po awanturach pojawił się axn crime i sfi oraz polsat spor extra. Instalację robiłem z 5 razy w końcu wczoraj po30minutach dodzwoniłem się na info powiedzieli że jest awaria ze strony BBC.Sąsiad obok ma samsunga 505 i odbiera bbc .Tak że optuję za zwalonym softem.Pozdro :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem:

od piątku godz 12 nie działają u mnie praktycznie żadne kanały wchodzące w pakiet cyfrowego polsatu (jedyne dzialajace: E! Boomerang travel tv1000...)

nie odbiera wogóle sygnału z transponderów 11158v i 11393v czyli tych na których mi najbardziej zalezy tj. tvn turbo i polsat;), po przełączeniu na taki niedziałający kanał dekoder Echostar DSB 717 wyświetla komunikat: Brak sygnału

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro płacisz za to, a nie masz, to na pewno jest awaria. Trzeba dzwonić. Może Wedding TV nie, ale BBC są ciekawymi kanałami i trzeba interweniować w tej sprawie, zważywszy na to, że nie jest to awaria ogólna, tylko wybranych abonentów. Kiedyś pamiętam wszyscy abonenci posiadający kartę N3 pozbawieni byli przez jakiś czas kanału Wedding TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwonić się tam dziś to sztuka. Co dzwonię to jestem na pozycji koło 50 w kolejce oczekujących więc nie ma sensu czekać. Tyle co ja się tam już wydzwoniłem w tym tygodniu to nie jeden pakiet bym za to miał. Poczekam może się uporają z tym problemem kanałów BBC a jak nie to będę dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle nie mam żadnego kanału z cyfrowego polsatu prócz paru kanałów z transpondera 12284 H czyli dokladnie mam 7 kanałów.

U mnie sygnał z transponderów na których jest reszta kanałów z CP wogóle nie odbiera. Może sie satelita przesuneła o jakiś mały kąt? Nie wiem czy ma wogóle sens wchodzić na dach i próbować przestawiać antene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...