Skocz do zawartości

Awarie i problemy techniczne po stronie Polsat Box


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A ponawialiście sygnał z satelity? Jak tak i nie pomogło to tylko pozostaje dzwonić do nich i zgłaszać problem. Bo to jest ewidentnie po ich stronie. Opłacam dodatkowo Sport do pakietu Familijnego i u mnie nie problemu z odbiorem Eurosportu z 11.240.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam pytanie, od niedawna nie mam sygnału na TVP2, AXN, Discovery i innych programów na tej samej częstotliwości, czy spotkał się ktoś z czymś takim u siebie?

Jestem abonentem CP, mam dekoder Samsunga DSB-H370G. Dzwoniłem do obsługi i powiedzieli, ze to u mnie jest problem, z zasięgiem i najpierw trzeba go ustawić. Miesiąc temu na tym samym położeniu talerza wszystko działało poprawnie.

 

Ja jestem winny czy oni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem co "przedmówca" wszystkie kanały na trans 12188 (tvp2, discovery, espn, polsat futbol etc) zacinają na tym samym dekoderze, próbowałem już kilka razy zmieniać ustawienia anteny nic to nie daje, co ciekawe kiedy jeszcze dekoder był na gwarancji i strzelił zasilacz dostałem zastępczy mini dekoder... i na tym dekoderze wszystko działało cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...