Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

potrzebuje platformy N dla jednego tylko i wylacznie kanalu- TVN HD> reszte mam w cyfrze plus. wkurza mnie ze najtaniej mozna miec Nke za chyba 48 zl miesiecznie? poradzcie, jaka jest najtansza mozliwosc posiadania N tylko dla tego jednego kanalu? chyba ze wezme TNK HD na karte?

zobaczylem ze tuner do TNK HD kosztuje 398 zl wiec jak dla mnie to sie nie oplaca. mozna cos zrobic z N? dlaczego oni nie maja takiej opcji jak powitalny w cyfrze czy tez mini w polsacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

398 zł = na własność odbiornik z możliwością PVR (od września) i FTA + 3 m-ce pełnej oferty. A tak na marginesie to zastanów się czy aby napewno potrzebujesz TVN HD. Zastanowiłeś się? No to zastanów się tak z 5x albo 10x czy 20x - przejdzie Ci. I to jeszcze na wakacje, gdy powtórka goni powtórkę tylko reklamy się od czasu do czasu zmieniają - chcesz płacić za oglądanie/nie oglądanie reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci faktycznie na TVN HD (ale HD to on jest głównie z nazwy tylko) to najtaniej wyjdzie cie faktycznie TnK HD. Za 19,90 masz pakiet podstawowy z TVN HD i TVN HD+1. Za dodatkowe 19,90 masz kilka ciekawych kanałów HD w tym Eurosport HD, BBC HD, Nat Geo Wild HD czy Filmbox HD, który w ramach Nki jest dodatkowo płatny.

 

Ewentualnie pozostaje ci skorzystać z promocji Nki gdzie za wszystkie pakiety płacisz 54 zł.

 

Dlaczego Nka nie ma czegoś takiego jak powitalny w c+ czy mini w Polsacie? Bo w Nce jest inny układ pakietów. Ale TnK HD można powiedzieć że pełni właśnie funkcję takiego zaplecza Nki dla tych co chcą płacić mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ci co dokladnie czytają umowy potem narzekają, bo w ence organizacja pracy jest na slabym poziomie i często opózniają się czy to z rachunkami czy doręczeniem zmiany regulaminu i potem abonent płaci jakieś dodatkowe pieniądze. Byłem z enką od grudnia do maja(rozwiązanie umowy z powodu zmiany regulaminu) i już więcej niestety do niej nie wrócę. CP lub C+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

N przedstawiła kolejną oszukańczą promocję!

 

http://media2.pl/media/67185-tansze-tel ... tow-n.html

 

A teraz treść

Tańsze telewizory HD dla abonentów "n"
Łukasz Szewczyk, 1 sierpnia 2010, godz. 0:18
TAGI: n, Samsung, telewizor, telewizja, promocja
Kolejny operator satelitarnej platformy telewizyjnej wprowadza promocję na tańsze telewizory HD. Tym razem telewizja "n" przygotowała promocję, w ramach której klienci mogą nabyć telewizor Samsung ze zniżką nawet do 1,6 tys. zł.
Klienci
telewizji "n" zawierający nową umowę przez Internet mogą skorzystać z promocji
specjalnej, ramach której istnieje możliwość nabycia telewizorów marki Samsung z rabatem. Obecnie w ofercie
dostępne są dwa modele telewizorów: Samsung LCD 32” Full HD w cenie 1499 zł (zamiast 2049 zł) oraz Samsung LED 40” Full HD w cenie 2999 zł (zamiast 4599 zł).

Oferta promocyjna na telewizory jest dostępna dla wszystkich klientów zawierających umowy z telewizją "n" przez Internet, w ramach jednej z aktualnie dostępnych promocji. By skorzystać z promocji, przy wypełnianiu internetowego formularza zamówienia
, należy wskazać w odpowiednim miejscu telewizor, którym jesteśmy zainteresowani. Do cen telewizorów należy doliczyć kwotę 90 zł (koszt
wysyłki telewizora kurierem).

Samsung LCD 32” Full HD - model: LE32C530F1WXXH
Samsung LED 40” Full HD - model: UE40C5000WXXH

 

centa rynkowa wg. N:

32" 2049zł po zniżce 1499zł

40" 4599zł a po zniżce 2999zł

Rzeczywista cena rynkowa: (uśredniona na podstawie różnych sklepów internetowych)

32" 1500zł

40" 2700zł

 

jak więc widac cena rynkowa 40" nawet nie była osiągnieta w najdroższym sklepie

Gratuluje robienia z klientów wałów. Powinny sie zając tym jakieś władze UOK czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziwna ta promocja. Skoro oferta skierowana jest to zamożnej elity intelektualnej to, po co im promocja dająca możliwość zakupu telewizora po niższej cenie? Te wyższe ceny, które dzięki promocji są niższe to jak najbardziej realne ceny. Elita do której skierowana jest oferta n'ki kupuje tylko te drogie telewizory, bo te po tańszej cenie są dla ciemniaków ze wsi.

Jestem ciemniakiem ze wsi i elitarna oferta n'ki jest zbyt elitarna dla mnie i nie będę miał takiego 40" telewizora w mojej chałupie. Już nie mówię o n'ce, bo nie mam durszlaka i nie miałbym jej gdzie podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już od dawna nie miałem zaników dźwięku, poza tym nawet jak były, to niezmiernie rzadko i nie dotyczyło to akurat HBO tylko przypadkowych kanałów. Najczęściej zaniki dźwięku zdarzają się w momencie zbyt szybkiego przełączania pomiędzy kanałami, ale wystarczy przełączyć dekoder (najlepiej z telewizorem) w tryb Stand By i ponownie włączyć i po problemie. Mam nadzieję że problem wkrótce zlikwidują, chociaż zdarza się on na tyle rzadko że absolutnie to nie powód żeby nie skorzystać z tej platformy. Na pozostałych platformach problemy tego typu są znacznie poważniejsze, jak np szatkowanie obrazu, zacinanie kanałów HD itp. W N-ce oprócz dekodera z ogromną liczbą funkcji i wygodnym interfejsem 3D zyskasz największą liczbę kanałów HD, 4 opcje filmowe premium i całą masę filmów w premierach i kolekcjach VOD.

Ja zrezygnowałem z pełnego pakietu w CP na korzyść N-ki i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie płacą za reklamę? Wcale nie jest różowo jak opisujesz, np. przed tygodniem wysłali nowy soft i dzięki niemu wywaliło listę kanałów i wszystkie nagrania z dysku. Inna sprawa, sygnał mam bardzo dobry a np. co jakiś czas np. na TVN HD są zacięcia, na Cyfra+ tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu jest zadowolony z oferty? Dlaczego od razu mają mu płacić. Ponadto mijasz się z prawdą. Po pierwsze: Aktualizacja softu nie wywaliła listy kanałów. Wy[beep]e spowodowane było błędem techniczym po stronie n'ki ale nie aktualizacją softu. Dowód prostu: soft był tylko do Turbo, błędy z listą na wszystkich dekoderach (także białych). Po drugie jeszcze nigdy w ciągu ponad 2 lat jak mam n nie straciłem swoich nagrań. Ani to na skutek, żadnej aktualizacji ani innych "zjawisk". Oznacza to, że również ostatni update nie spowodował nic takiego, wiec znów piszesz nieprawdę. Dlatego rozumując Twoim tokiem i idąc za Twoim przykładem, mógłbym się zapytać: Płaci Ci konkurencja za antyreklamę i pisanie nieprawdy? :)

 

N przedstawiła kolejną oszukańczą promocję!

(...)

jak więc widac cena rynkowa 40" nawet nie była osiągnieta w najdroższym sklepie

Gratuluje robienia z klientów wałów. Powinny sie zając tym jakieś władze UOK czy jakoś tak

 

Nie robiłem "badań" na ten temat, ale podane ceny mogą być cenami referencyjnymi Samsunga. Ceny takie u każdego producenta są zazwyczaj wyższe niż w sklepach. Zresztą akurat porównywanie ze sklepami internetowymi także nie jest do końca ok, bo odsetek tam kupujących nadal jest o wiele mniejszy niż np w MM. Trzeba by iść do takiego sklepu i zobaczyć ile on kosztuje bez promocji i wtedy będzie porównanie rzetelne. Cena ta pewnie będzie niższa od referencyjnej, ale czy będzie nadal niższa od proponowanej przez n to nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dlatego rozumując Twoim tokiem i idąc za Twoim przykładem, mógłbym się zapytać: Płaci Ci konkurencja za antyreklamę i pisanie nieprawdy? :)

 

Nie, nie płaci, mam n-kę i nie jestem zafascynowany jak niektórzy z Was... Widać fanatyzm w Polsce zatacza coraz większe kręgi ;p

 

Nie robiłem "badań" na ten temat, ale podane ceny mogą być cenami referencyjnymi Samsunga. Ceny takie u każdego producenta są zazwyczaj wyższe niż w sklepach. Zresztą akurat porównywanie ze sklepami internetowymi także nie jest do końca ok, bo odsetek tam kupujących nadal jest o wiele mniejszy niż np w MM. Trzeba by iść do takiego sklepu i zobaczyć ile on kosztuje bez promocji i wtedy będzie porównanie rzetelne. Cena ta pewnie będzie niższa od referencyjnej, ale czy będzie nadal niższa od proponowanej przez n to nie wiem :)

 

Nie rozśmieszaj mnie, wszyscy wiemy jakie są ceny w sklepach, wiec widać, że z tą promocją jest coś nie tak. I nie tłumacz się za kogoś i ich oferty, bo to jest żenujące!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście n z tą promocją na samsunga to przesadziła, bo lcd 32' można spokojnie kupić 500zł taniej, a led 40' 300 zł taniej ( wliczjąc w to tańsze koszty wysyłki w sklepach internetowych niż w tej promocji ). A co do wykasowania nagrań u niektórych użytkowników, to naprawdę tak było, bo nawet n na swojej stronie w komunikacie pisze, że tak się mogło stać i przeprasza za niedogodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem "badań" na ten temat, ale podane ceny mogą być cenami referencyjnymi Samsunga. Ceny takie u każdego producenta są zazwyczaj wyższe niż w sklepach. Zresztą akurat porównywanie ze sklepami internetowymi także nie jest do końca ok, bo odsetek tam kupujących nadal jest o wiele mniejszy niż np w MM. Trzeba by iść do takiego sklepu i zobaczyć ile on kosztuje bez promocji i wtedy będzie porównanie rzetelne. Cena ta pewnie będzie niższa od referencyjnej, ale czy będzie nadal niższa od proponowanej przez n to nie wiem :)

 

jak nie robiłeś badań to się nie wypowiadaj. Ceny internetowe sa niższe niż sklepowe ale będąc w kilku sklepach oglądajac zbliżone TV lub takie same modele ceny było takie jak na promocji lub niższe o ok. 200-300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to niezła cena. Gratuluję. Ja zastanawiam się czy z Cyfry nie przejść do Nkki, bo jest o wiele taniej, a chcę płacić 60-80 zł miesięcznie. W cyfrze za tą kwotę nie jest różowo, przedłużenie na 18 (czy 19) miesięcy, a lepsza cena jest tylko przez pierwszych kilka miechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...