Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem szczerze powiedziawszy czy powinieneś poczekać czy brać teraz. A jakie były promocje świąteczne? Takie same jak są teraz (Hollywood, Wielka Rewolucja i Full), tylko że dodawany był dekoder Telewizji na Kartę. A co do anteny, to jeżeli jest dokładnie ustawiona, to powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że nie zadzała. Problemem może być jakość sygnału. Co do anten to przecież nikt nie kupuje specjalnie anteny tylko korzysta w miarę możliwości z tej co ma. Większość wykorzystuje już posiadane anteny. Ja np. miałem antenę Wizji TV, a teraz mam C+... i na jednej i na drugiej nkę oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jadę u siebie na starej instalacji z anteną od CP ze znaczkiem HD. Jedyne co zrobiłem to wymieniłem monobloka na twina. i mam po: antena 1 100% 98% antena 2 100% 96%. Dodam że całą instalacje anteny konwertera i kable wtedy jeszcze pod CP robiłem sam. Na dekoderach od CP sygnał nie był zadowalający a na tym turbaczu rewelacja prawie full. Jedyne błędy jaki u mnie zauważyłem to że co jakiś czas dekoder łapie zwieche wyłącza się wyskakuje niebieskie okienko ze znaczkiem Java na wyświetlaczu napis testing. Trwa to ze 2 3 minuty i sam się uruchamia. Kolejny problem jest z szybkością przełączania kanałów kiedyś było to tępo turbo teraz zamula jak stara kobyła. No i samo VOD długo się włącza. To by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciała dzisiaj jakaś nowa reklama N w radio i w telewizji, to już była nowa kampania, bo na pewno nie była olimpijska, ale niestety dwukrotnie włączyłem na samą końcówkę tej reklamy. Czy może ktoś już ją widział i czy wnosi coś nowego, jakieś promocje wielkanocne itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest ważną kwestią, ponieważ tylko w święta jest ona opłacalna.Inne promocje maja "promocję" tylko w nazwie.Sama mam problem z tym, kiedy podpisać umowe na n i czy jednak nie zastanowic sie nad cyfrowym polsatem.Dodam jeszcze, że w cyfrowym mam najwyższy pakiet(bez kanałów erotycznych i bez hd) i w n też byłabym zainteresowana promocja full za 99.Nie wiem czy to kwestia tego, iż jestem kobietą i trudno mi sie zdecydować ;) ale promocje w polsacie podpisałabym na 29 miesiecy a w n na 24 -więć jest to trochę długi okres.W obydwu platformach interesują mnie dekodery z dyskiem-w n turbodeoder a w polsacie

Dekoder HD DVR Echostar 7400.Teraz taka mala analiza:) może ktoś pomoze w wyborze.Dekoder w n jest bardziej przyszłościowy-ale nie całe 500 GB jest do nagrywania-część dysku przeznaczona jest na vod...Wpolsacie całe 320 mam na nagrywanie..Szkoda mi też w polsacie wszystkich kanałow polsatowskich (polsat, polsat2, polsat cafe, polsat film, polsat news) i innych (travel chanel, zone reality, zone club, zone romantica, zone europa, superstacji, i kanałów bbc(bbc bebies, bbc entertainment, bbc knowledge, bbc lifestyle)Niektore z tych kanałów to nieinteresujące nudy-ale wiadomo że najbardziej mi szkoda zone europa, reality, polsatu-samego(z wiadomosci ogladam tvn 24) i bbc. W n zyskuje za to wszystkie kanały discovery-bo polsat nie ma całej oferty, kanały z filmami których nie ma w polsacie:filmboxy( w polsacie jest tylko 1 filmbox-zbyt krótko wiec nie wiem jeszcze czy ciekawy)...,wojna i pokój, universal, movies 24, MGM .Teraz pytanie do abonentów telewizji n-czy kanały które wymieniłam w n sa godne polecenia-chodzi o filmy-czy lecą tam nieciekawe produkcje i przestarzałe szmiry?Osobiście dla mnie w polsacie zone europa nawet nie dorównał wycofanemu tv 1000 (na zone duzo filmów może i z całej europy,ale nudnych i ciężkich)Na polsacie mam kanały hd płatne osobno, w n mam wliczone je w abonament (chodziaz w polsacie przy płaconym abonamencie 87.80 po dodaniu 15 zł za hd miałabym tez hd a abonament podobny do n-wiec trudno tu w n nazwac te kanały darmowymi-poprostu wyższy abonament).W n natomiast za to wliczone w abonament mam n seriale i 24 filmy miesięcznie(16 + 8) ale tez z tego co przeglądałam filmy ze sredniej półki.Zastanawiam sie jeszcze jnad tym co pisza niektórzy formułowicze-o turbodeoderze(zawiesza sie, muli, długo przełączaja sie kanały) Moze mój "dylemat " jest smieszny, ale napewno wiecej ludzi ma podobny problem z wyborem-szkoda polsatu a 3 kabel naziemnej przeciągniety przez mieszkanie nie wchodzi w gre -bo w turbodekoderze jest taka możliwośc co daje mu jeszcze jeden plus ale dla mnie niewykorzystany (dlatego to problem)Umowa jest wiążąca-podpisuje sie ja przeciez nie na miesiąc-i nie chce potem żałowac-a nie wiem jak odbiera telewizja n i jak to jest naprawde z tym paietem full-n seriale, picture box i czy naprawde te 24 filmy wgrane co miesiac i te seriale i kanały filmowe w n(które wymieniłam wyzej)-sa warte podpisania umowy z n-czesto jest tak ze kanałow filmowych jest duzo a tak naprawde nie ma nic ciekawego do oglądana.(lubie dobre filmy wiec szukam tv gdzie jest duzo dobrych produkcji ale canal + za drogi-mogę tylko do 100 bo uważam Zze 150 czy 160 za tv to juz lekka przesada-a 100 jest jeszcze do przyjecia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zerwałem ostatnio umowę z CP i czekam na ofertę telewizji N dla mnie lepsza oferta jest w N chociaż niema Polsatu. Aczkolwiek brak polsatu w N nie jest rzeczą straszną mogę podpiąć antenę siatkową. Ja osobiście polecał bym N lub Cyfrę + to są 2 platformy warte zainteresowania w polsacie trzeba płacić za dekoder 200 zł nawet na wynajem a u innego operatora nie pakiet kanałów jest dodatkowo płatny za wszystkie HD w polsacie 25 zł. Tak więc ja bym tu polecał zastanowić się nad kupnem. Ja osobiście 10 dni temu wysłałem rezygnacje i mam jeszcze 13 dni do namysłu co wziąść jaką platformę, cyfrę + czy telewizje N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder w n jest bardziej przyszłościowy-ale nie całe 500 GB jest do nagrywania-część dysku przeznaczona jest na vod...Wpolsacie całe 320 mam na nagrywanie..

 

W nkowym turbo też tak jakoś tyle jest na nagrania. A co do kanałów filmowych to może byłyby one i warte uwagi 10 lat temu. Teraz to jakieś takie odpadki z hamerykańskiej TV w jakości VHS nadawane (pomijam WiP który może niekiedy zainteresować). Turbo może i jest turbo, ale jak się wiesza to już turbo nie jest, a czasami się blokuje, zacina, nie chce przewinąć timeshift itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zerwałem ostatnio umowę z CP i czekam na ofertę telewizji N dla mnie lepsza oferta jest w N chociaż niema Polsatu. Aczkolwiek brak polsatu w N nie jest rzeczą straszną mogę podpiąć antenę siatkową. Ja osobiście polecał bym N lub Cyfrę + to są 2 platformy warte zainteresowania w polsacie trzeba płacić za dekoder 200 zł nawet na wynajem a u innego operatora nie pakiet kanałów jest dodatkowo płatny za wszystkie HD w polsacie 25 zł. Tak więc ja bym tu polecał zastanowić się nad kupnem. Ja osobiście 10 dni temu wysłałem rezygnacje i mam jeszcze 13 dni do namysłu co wziąść jaką platformę, cyfrę + czy telewizje N.

 

Bierz cyfre +. N-ka ma strasznie porwana i niekompletna oferte. Mowie to jako abo pelnych pakietow ich obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze to powiem tylko tyle to faktycznie da się zaobserwować blokady i zacięcia turbo dekodera (u mnie są rzadko ale są) natomiast co do oferty programowej porównując N-kę z Cyfrowym Polsatem mam nieodparte wrażenie że pomimo słabej ofert sportowej a ta w n-ce jest słaba (tylko liga mistrzów)oraz SportKluby bo Eurosporty i TVP Sport są we wszystkich platformach za to oferta filmowa i dokumentalna tutaj widać już różnice. Oferta n-ki bije na łeb na szyję Cyfrowy Polsat. To samo porównanie można zastosować do zawartości oferty programowej dwóch platform pod kątem finansowym. Tutaj n-ka bije znowu Cyfrowy Polsat. Porównując opcję full w n-ce za 99 PLN otrzymujemy 14 kanałów HD, wszystkie kanały premium w tym HBO, nFilm, Cinemax, Filmbox, oraz kolekcję VOD nseriale, nFilm HD VOD, Picture Box. Przyglądając się bliżej ofercie Cyfrowego Polsatu w pakiecie Familijnym SuperFilm za 87,80 PLN nie mamy niestety poza kanałem POLSAT HD żadnych kanałów HD (pakiet kanałów HD to koszt 15 PLN i mamy ich w tej chwili 6 kanałów), nie mamy w tej cenie oferty VOD a raczej PPV która kosztuje dodatkowo 20 PLN miesięcznie. Jak łatwo policzyć oferta full w n-ce to koszt 99 PLN natomiast chcąc mieć namiastkę tego co daje Cyfrowy Polsat w porównaniu do n-ki musimy wydać 122,80 PLN nie licząc kanałów Discovery Showcast HD oraz Nat Geo Wild HD koszt każdego z nich to 5 PLN z umową na czas określony i 6 PLN z umową na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz cyfre +. N-ka ma strasznie porwana i niekompletna oferte. Mowie to jako abo pelnych pakietow ich obu.

 

To samo można powiedzieć o C+ czy CP. Postaraj się o więcej rzeczowych argumentów. Nie każdy (np.ja) potrzebuje 10 filmów dziennie, czy sportu całą dobę.

Dla każdego coś dobrego - decyzja należy do klienta... a klienci CP wybierają - czyż nie ciekawostka, która rozwala Twą teorię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 dokładnie tak samo myślę i podpisując umowę z N-ką kierowałem się tymi samymi kryteriami które ty opisałeś! trzeba jeszcze dodać, że pomimo kilku drobnych błędów w sofcie Turbo jest to wg. mnie najlepszy dekoder w ofercie platform satelitarnych. Polsatowski 7400 się nie umywa a i wydaje mi się, że na nagrania ma ok 207Gb reszta jest na Timeshift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciała dzisiaj jakaś nowa reklama N w radio i w telewizji, to już była nowa kampania, bo na pewno nie była olimpijska, ale niestety dwukrotnie włączyłem na samą końcówkę tej reklamy. Czy może ktoś już ją widział i czy wnosi coś nowego, jakieś promocje wielkanocne itp?

W tej reklamie, reklamowana jest przyroda w HD tylko w n. Chyba, że to o inną reklamę chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jutra nowe promocje w n szczegóły tutajhttps://satkurier.pl/news/53378/wielka-rewolucja-2-i-mini-full-w-n-od-11-marca.html jak dla mnie to nie są to promocje które rzucają na kolana zważywszy na to że za pasem mamy Wielkanoc. To ostatni dzwonek by zawrzeć umowę z gwarancją ceny nawet po okresie na jaki została zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te promocję są niejako przedłużeniem ale na nieco zmienionych warunkach promocji noworocznych... Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą to skorzysta...

 

A @polarnik29 napisz dokładnie gdzie pracujesz i w którym APS C+ to wtedy może ktoś uwierzy w to co piszesz... Dlaczego myślę że w C+? Bo gdybyś znał dokładne warunki tych promocji to byś wiedział że będą głównie w APS n-ki dostępne a na Infolinii będzie większy ich wybór m.in. o obecne noworoczne promocje... Wyjątek będzie przy Full'u który po 24 miesiącach przechodzi na warunki Standard ale o tym była już mowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma zapowiadanych nowych promocji, może to i dobrze bo obecne promocje są dobre i nie ma sensu ich zmieniać skoro przyciągają klientów. Tyle że wczoraj w panice złożyłem przez neta zamówienie na dekoder, bo myślałem że promocja mi się skończy. A może celowo rozpuszczano takie informacje żeby zmobilizować klientów, którzy jeszcze byli niezdecydowani na zakup? W każdym razie usprawiedliwiam redakcję SatKuriera, bo nie były to wcale informacje wyssane z palca, ponieważ wczoraj sam dzwoniłem do BOK-u n-ki żeby się upewnić i potwierdzono mi że od 11 marca wejdą te nowe promocje, a jak widać, dzisiaj je odwołano :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...