Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ci zależy na tych kanałach to bierz tą promocję sony za 68 zł. Taniej już tego na pewno nie bedzie.

 

a jednak najtrudniej być prorokiem we własnym kraju

 

https://satkurier.pl/news/68322/nowa-ofe ... zlm-c.html

 

co prawda komentarze pod wiadomością obśmiewają tę promocję, ale 39 to trochę ponad połowa z 68 ...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zależy na tych kanałach to bierz tą promocję sony za 68 zł. Taniej już tego na pewno nie bedzie.

 

a jednak najtrudniej być prorokiem we własnym kraju

 

https://satkurier.pl/news/68322/nowa-ofe ... zlm-c.html

 

co prawda komentarze pod wiadomością obśmiewają tę promocję, ale 39 to trochę ponad połowa z 68 ...

:D

 

Chodziło mi o ofertę z pakietami tematycznymi plus HBO i nFilm. O tym pakiecie za 39 zł. wiedziałem już od jakiegoś czasu i szału niestety on nie robi. Chociaż to jeszcze nie koniec jeżeli chodzi o nowe oferty. I niestety cenowo nie wyglądają dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja mam z kolei pytanie odnośnie czasu realizacji umowy. Chcę zamówić dziś bądź jutro N w promocji Sony Wielka rewolucja.

Kiedy optymalnie powinienem złożyć zamówienie aby cały wrzesień mieć za darmo?

Teoretycznie najmniej 2 dni trwa dostawa więc 1.09 powinienem mieć kuriera i wówczas od 1.09 liczy się moja umowa a jak wygląda sprawa płatności?

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Pozdrawiam

 

skuwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigidigi, co chciałeś przez to powiedzieć?

skuwek, zamów najlepiej jutro, w piątek powinien być u Ciebie kurier, wrzesień będziesz miał bezpłatny. A tak przy okazji, to pytasz o rzecz wielokrotnie poruszaną na forum, skoro dopiero się tu pojawiłeś, zacznij od poczytania forum.

 

garfield_79, jeśli zamówisz turbodekoder, na pewno dostaniesz CLRA, jeśli zwykły to pewności nie ma, chociaż prawdopodobieństwo jest spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...